مـــرکــز دانلــــــــود

چطور بفهمیم که میتوانیم رابطه عاشقانه جدید شروع کنیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 96 0 نظر
نظرات کاربران :

آیا از آخرین عشق خود زمان طولانی گذشته و شما هنوز عاشق نشده اید؟ آیا نمی توانید رابطه قبلی خود را فراموش کنید هرچند که بسیار تلاش کرده اید؟ شما به تنها کسی که نیاز دارید خودتان هستید. شما باید فرابگیرید که چگونه خودتان را همیشه اولویت یک زندگی‌تان بدانید تا بتوانید با دیگران روابط عاشقانه سالمی داشته باشید. در این نوشته 10 ویژگی افرادی که روابط عاشقانه جدید را براحتی ایجاد می‌کنند را بیاموزید.

وقت آن رسیده که از تنهایی خود خارج شوید و بدنبال فردی باشید که منتظر شما است. شروع رابطه عاشقانه جدید چیز دور از دسترسی نخواهد بود اگر خود را اولویت زندگی بدانید. شما برهر فرد دیگری برای خود برتری دارید و وقتی این موضوع را عمیقا احساس کنید می‌توانید عاشق هر فردی باشید. می خواهید بدانید چگونه می‌توانید دوباره عاشق شوید؟ چگونه در عشق غرق نشوید؟ چگونه کسی شما را در روابط عاطفی خود به اشتباه درگیر نکند؟ این نوشته به شما در این باره کمک خواهد کرد.

10 نشانه از اینکه شما آماده رابطه عاشقانه جدید هستید را اینجا کامل بخوانید.

1. وقتی که دیگر نگران ظاهر خود نیستید

وقتی که انتقادهای شدیدی که به شما می‌شود دیگر برایتان اهمیتی ندارد. وقتی که کسی بخاطر ظاهر شما رابطه اش را بهم می‌زند، خواهید دانست که مشکل از آنها بوده است و نه شما. ذهنیت شما به گونه‌ای باید شکل بگیرد که زیبایی های دنیای اطراف را از زیبایی های درون خود ببینید و با این دیدگاه به دنبال تغییرات زیادی بروی بدن خود نخواهید بود.

شما با اعتماد به نفس خواهید بود و با اتکا به این نیرو می‌دانید که فردی را پیدا خواهید کرد که عاشق چیزی که هستید و آنگونه که خود را معرفی می‌کنید بشود.

میخواهم هر مردی را جذب و وابسته خودم کنم!

2. وقتی که دیگر بار مشکلات گذشته را با خودتان حمل نمی‌کنید

رابطه عاشقانه جدید

فقط وقتی که قلب شما از کینه ها و نفرت های گذشته آزاد باشد و احساس رنجش خاطر از افرادی که در گذشته در زندگی شما حضور داشته اند و با مشکلاتی که برخورده اید از آنها جدا شده اید را دیگر نداشته باشید شما آماده شروع رابطه عاشقانه جدیدی هستید. در این حالت شما دیگر از اینکه افرادی که در گذشته شما بوده اند را دوباره ببینید مشکلی ندارید.

شما بدون هیچ درگیری ذهنی از گذشته خود توانایی جستجوی افراد جدید برای شروع رابطه عاشقانه جدید را خواهید داشت. دیدگاه شما در مقایسه با گذشته شما بزرگتر، عمیق تر شده و به بلوغ خود رسیده است.

3. وقتی که بیشتر خودتان را می‌شناسید

رابطه عاشقانه جدید

شما حالا می‌دانید که به دنبال چه نوع عشقی می‌گردید و از چه نوعی باید دوری کنید با تمام هزینه ها و سختی هایی که برای شما خواهد داشت. شما دیگر با احتیاط فرد جدید را انتخاب می‌کنید. شما حالا می‌دانید که فقط خواستن یک رابطه عاشقانه جدید با داشتن آن فرق دارد.


مقاله مرتبط: کارهایی که شما انجام میدهید تا باعث خراب شدن رابطه می شود


شما دیگر به کسی احتیاج ندارید که زندگی بهتری برای شما ایجاد کند. شما رابطه عاشقانه جدید برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود با فرد جدیدی می‌خواهید.

4. شما برای رابطه عاشقانه جدید وقت صرف می‌کنید

شما برای برنامه ریزی زمانی خود ارزش ویژه‌ای قائل هستید. برای زندگی شخصی و مسئولیت های کاری خود حدود مشخصی دارید. صرف زمان بیشتر برای ایجاد رابطه عاشقانه جدید به این معنی خواهد بود که شما برنامه ریزی ویژه‌ای برای این کار در نظر گرفته اید. رابطه عاشقانه جدید خود را اولویت خود خواهید دانست زیرا تصمیم گرفته اید که با تمام وجود خود دوباره عاشق شوید.

5. وقتی که از دیدن افراد جدید خوشحال می‌شوید

وقتی که برای رسیدن به رابطه های عاطفی جدید علاقه نشان می‌دهید این خود نشانی بر شروع رابطه عاشقانه جدید برای شما خواهد بود. هرچند شاید برقراری ارتباط برای شما سخت خواهد بود زیرا مدت زمان طولانی رابطه عاطفی نداشته اید و دلشوره به سراغتان می‌آید.

6. آماده سازش با اعتقادات طرف مقابل خود هستید

رابطه عاشقانه جدید زمانی خواهد بود که هر دو طرف سعی می‌کنند که علارغم اختلافات یکدیگر را دوست داشته باشند. عاشق کسی بودن به این معنی خواهد بود که بجای تمرکز بروی مشکلات بدنبال دیدن چیزهای خوب در طرف مقابل خود باشیم.

بودن در رابطه عاشقانه جدید فرصتی خواهد بود با نشان دهید که برای نظر طرف مقابل خود ارزش قائل می‌شوید.

7. وقتی که دیگر علاقه ندارید دیگران را قضاوت کنید

در این مرحله از زندگی خود، دیگران را همانگونه که هستند می‌پذیرید. شما دیگر از کسی انتظاری ندارید که هرکسی کار درستی را حتما انجام دهد. شما قبول می‌کنید که افراد می‌توانند اشتباه کنند و با این موضوع مشکلی نخواهید داشت.

شما حتی برای کامل نبودن آن ها را سرزنش و قضاوت نمی کنید و حتی به کسانی که گاها اشتباه می‌کنند و به شما علاقه مند هستند فرصت دوباره‌ای خواهید داد. در این حالت شما آماده روابط عاشقانه جدید هستید.

8. شما خطوط قرمز در روابط عاشقانه را بدرستی می‌توانید تشخیص دهید

یکی از مهم ترین چیزها در ایجاد رابطه عاشقانه جدید این هست که بدانید چطور برخورد کنید و چه بگویید. اگر متوجه اشتباهی در طرف مقابل خود می‌شوید می‌دانید که چگونه برخورد کنید.


مقاله مرتبط: چگونه با دیگران دوست شویم؟


اگر احساس می‌کنید که رابطه عاشقانه شما کارایی ندارد دیگر وقت خود را تلف نمی کنید و روابط خود را متوقف می‌کنید و با فرد دیگری درباره آن صحبت می‌کنید. اگر احساس کنید که شما درگیر رابطه پیچیده اشتباهی شده اید مودبانه عذرخواهی طراحی خواهید کرد که چرا رابطه خود را متوقف کرده اید.

9. شما احساس کامل بودن دارید

شما بدنبال رابطه عاشقانه جدید نیستید تا نقاط ضعف خود را کامل کنید. هیچ کسی بجز خودتان نمی تواند نقاط ضعف شما را کامل کند. بودن با فرد خاص جدید می‌تواند به خوشحالی شما بیفزاید اما این تنها فاکتور برای رضایت در زندگی نیست.در هر صورت شما به فرد جدید به عنوان یک همراه نگاه خواهید کرد و نه کسی که شما را کامل می‌کند.

10. شما آماده هستید که دوباره عاشق شوید

رابطه عاشقانه جدید

شما آماده هستید که دوباره سرزنده و سرشار از داستان های نگفته باشید، درد و دل کنید و درباره امیدهای آینده خود با فرد جدیدی صحبت کنید. شما با دنیا با آغوش باز ارتباط برقرار خواهید کرد. شما آماده رابطه عاشقانه جدید هستید و معجزه این احساس خود را خواهید دید. زمانی که دوباره خندیدن برای شما معنای تازه‌ای گرفته و خود را لایق احساسات هیجان انگیز خود می‌دانید و به دنبال عشق جدید هستید.

مقالات مرتبط
نظــرات