مـــرکــز دانلــــــــود

نشانه های دلتنگی در مردان چیست؟ چطور مرد را دلتنگ خود کنیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : یکشنبه 28 مهر 98 0 نظر
نظرات کاربران :

هر زنی ذاتا دوست دارد که همسر، نامزد یا مرد مورد علاقه‌اش در زندگی فقط به او دلبسته باشد و به طور کلی تلاش‌هایش را در این جهت به کار می‌گیرد که او را وابسته خود کند. زنان می‌خواهند که رابطه‌هایشان به گونه‌ای باشد که مرد زندگیشان حتی مدت زمان اندکی هم نتواند بدون آنها […]

  1. هر زنی ذاتا دوست دارد که همسر، نامزد یا مرد مورد علاقه‌اش در زندگی فقط به او دلبسته باشد و به طور کلی تلاش‌هایش را در این جهت به کار می‌گیرد که او را وابسته خود کند. زنان می‌خواهند که رابطه‌هایشان به گونه‌ای باشد که مرد زندگیشان حتی مدت زمان اندکی هم نتواند بدون آنها زندگی و روال عادی خود را پیش ببرد و به طور کلی آنها دوست دارند که نشانه های دلتنگی در مردان را نسبت به خود ببینند و از این بابت خوشحال می‌شوند

از طرفی دیگر ممکن است بارها نیز شنیده باشید که چون خصایص و ویژگی های زنان و مردان و دنیای آنها با هم متفاوت است شاید خیلی از زنان متوجه دلتنگی مرد زندگیشان نسبت به خود نشوند و فکر کنند که هرگز دلتنگی او را ندیده‌اند و یا تلاش‌هایی که در زندگی برای دلتنگی و وابسته کردن آنها به کار می‌گیرند در مسیر اشتباهی باشد بنابراین هدف از تنظیم این مقاله همین موضوع است که به شما یعنی زنانی که از این بابت دغدغه دارید آموزش دهیم که چگونه همسر یا شریک عاطفی خود را دلتنگ کنید و  چگونه نشانه‌های واقعی این دلتنگی را تشخیص دهید.

میخواهم با رفتار جذاب زنانه هر مردی وابسته من شود

علایم و نشانه‌هایی که از دلتنگی مردان خبر می‌دهد:

1- بیشتر به تنهایی تمایل دارد

- بیشتر به تنهایی تمایل دارد

وقتی مردی دلتنگ می‌شود قسمت زیادی از فکر کردن خود را به فردی که دلتنگش شده است اختصاص می‌دهد بنابراین یکی از نشانه‌های که می‌تواند دلتنگی در مردان را نشان دهد این است که آنها تمایل دارند در این مواقع به جای همنشینی و معاشرت با دوستان، همکاران و غیره در تنهایی به سر ببرند چون تنهایی فرصتی است که می‌توانند کل زمانشان را به فرد مد نظر خود و به فکر کردن به او اختصاص دهند بنابراین اکثرا تمایل دارند در خانه تنها باشد تا اینکه با دیگران وقت خود را سپری کنند.

2- به خاطر ندیدن شما عصبانی می شود

وقتی یک مرد برای زنی دلتنگ می‌شود یعنی اینکه دوست دارد خیلی از وقت خود را کنار او بگذراند و اگر ببیند طرف مقابل برای این کار بهانه می‌آورد و یا وقتی برای دیدار او ندارد؛ در نهایت  عصبانی می‌شود چون از اینکه کسی که دلتنگش شده است وقتی برایش نمی‌گذارد و شرایط را برای او پیچیده کرده است ناراحت است پس عصبانی شدن در این گونه مواقع نیز یکی از علایم دلتنگی در مردان است.


مقاله مرتبط: چطور دختر جذابی باشیم؟ 12 فاکتور اصلی برای جذابیت دختر


3- به مردان پیرامون شما حسادت می‌ورزد

مردان وقتی زنی را دوست دارند قطعا بابت رابطه و معاشرت او با مردی دیگر ناراحت می‌شوند و این مسئله حسادت آنها را بر می‌انگیزد پس اگر می‌بینید وقتی با مردی دیگر معاشرت دارید و یا با او آشنا شده‌اید و یا به به طور کلی خبر آشنا شدن و رابطه شما  به  طرف مقابلتان می‌رسد و او به  این امر حسادت می‌ورزد؛ پس بدانید که او دلتنگ شما شده است و دلتنگی خود را به این شیوه یعنی حسودی کردن بروز می‌دهد.

4- مرتبا با شما تماس می‌گیرد

- مرتبا با شما تماس می‌گیرد

وقتی مردی به یک زن علاقه دارد دوست دارد اکثر اوقات با او باشد و از اینکه به طور مرتب صدایش را نیز بشنود خوشحال می‌شود بنابراین طبیعی است وقتی از او دور شود به دنبال فرصتی می‌گردد تا خود را به او برساند بنابراین یکی از نشانه های دلتنگی در مردان که در این حالت آشکار می‌شود این است که آنها مرتبا با شما تماس برقرار می‌کنند و از هر فرصت و بهانه‌ای برای این کار بهره می‌گیرند.

5- شما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کند

یکی از نشانه‌های واضح دلتنگی در مردان این است که او مدام فعالیت‌های شما را دنبال می‌کند برای مثال پست‌های شما را لایک می‌کند و یا برای شما کامنت می‌گذارد او حتی سعی می‌کند خاطرات قدیمی را با شما در فضای مجازی به اشتراک بگذارد و با این کارها تلاش می‌کند بیشتر شما را ببیند و در نهایت توجه شما را جلب کند.

6- آهنگ‌های غمگین گوش می‌دهد

- آهنگ‌های غمگین گوش می‌دهد

مردان سعی می‌کنند در مواقع دلتنگی خود را با شرایط وفق دهند پس وقتی مردی دلتنگتان می‌شود؛ به همین منظور لیستی از آهنگ‌های عاشقانه غمگین را که شما و وضعیت عاشقانه بینتان را برایش تازه می‌کند را جمع می‌کند و به آنها گوش می‌دهد.

7- یکی از نشانه های دلتنگی در مردان این است که احوال شما را از دیگران می‌گیرد

یک از علایمی که تا حد زیادی می‌تواند نشانه دلتنگی در مردان باشد این است که او برای اینکه احوال شما را بداند به سراغ دوستان و آشنایان مشترک می‌رود و از آنها درباره شما و وضعیتتان پرس و جو می‌کند.

مقالات مرتبط:  چگونه یک مرد را با حرف زدن خود تحریک کنیم؟

چه کارهایی را انجام دهید تا یک مرد دلتنگ شما شود:

در بالا به نشانه‌های اشاره کردیم که عموما در هنگام دلتنگی در مردان بخصوص زمانی که عاملی مانند جدایی اتفاق می‌افتد بروز می‌کنند اما اگر شما نیز به عنوان یک زن می‌خواهید در این گونه مواقع یعنی دوری یا جدایی، مرد مورد علاقه‌یتا ن دلتنگ شما شود باید قبلا کار‌های زیر را انجام داده باشید:

1- تا حدی مبهم و با رمز و راز باشید

دلتنگی در مردان - تا حدی مبهم و با رمز و راز باشید

طبیعت مرد‌ها به گونه‌ای است که هر چیزی که به آسانی در دسترسشان باشد و پیچیده نباشد را خیلی ارزشمند نمی‌دانند پس اگر واقعا می‌خواهید مردی را برای خود دلتنگ کنید نباید خودتان و همه زندگی خود را یک دفعه و در مدت زمان کوتاهی برای طرف مقابل رو کنید و نباید به گونه‌ای رفتار کنید که او خیلی سریع همه عادات و اتفاقات زندگی شما را بداند و به منظور صمیمت خیلی به او نزدیک نشوید بلکه به جای این رفتار‌ها سعی کنید رفتار‌‌های مبهم و با رمز رازی داشته باشید باشید و او را برای خواسته‌هایش تا مدتی منتظر بگذارید که در نهایت او را برای این رفتار‌ها کنجکاو و نسبت به خود دلتنگ کنید.


مقاله مرتبط: روش‌های سریع از بین بردن بی توجهی دوست پسر(عشقم)


2- به خودتان برسید

وقتی فردی به خودش احترام می‌گذارد به طور ناخودآگاه دیگران نیز این احترام را نثار او می‌کنند بنابراین اگر می‌خواهید دلتنگی در مرد مورد نظرتان را ببینید باید به خودتان رسیدگی کنید برای ظاهر و لباس‌های خود و مرتب و تمیز بودن آنها تلاش کنید و از هر کاری که باعث می‌شود زیبایی و جذابیت شما چند برابر شود غافل نشوید.

3- وقت خود را ارزشمند بدانید

دلتنگی در مردان - وقت خود را ارزشمند بدانید

اگر شما فردی هستید که اکثر اوقات خود را به مرد زندگیتان اختصاص می‌دهید وهر زمانی که او بخواهد و یا به طورکلی در دسترس او باشید پس باید گفت که در اشتباهید و منتظر نشانه دلتنگی در مردان در صورت نبودتان نباشید بلکه سعی کنید فردی میانه رو باشید و قبل از هر چیزی به خودتان و اولویت‌هایتان رسیدگی کنید و وقت خود را به گونه‌ای هدر ندهید که فرد مقابل فکر کند که شما فردی بیکار هستید.

4- دلتنگی خودرا بروز ندهید

اگر زمانی به هر دلیلی بین شما و مرد زندگیتان جدایی و فاصله افتاد و اگر  او احساس پشیمانی خود را از این بابت به شما نشان داد شما در مقابل باید فردی صبور باشید وسریعا درخواست او را نپذیرید البته این مسئله بدین معنی نیست که او را اذیت کنید بلکه اگر می خواهید با او باشید نباید در همان ابتدا کل روز‌ها و ایام دلتنگی خود را برای او شرح دهید و به نسبت باید با او سرد برخورد کنید تا شرایط خود به خود عادی شود و بگذارید او در راه رسیدن دوباره به شما تلاش زیادی بکند.

5- برای موفقیت همیشه تلاش کنید

دلتنگی در مردان - برای موفقیت همیشه تلاش کنید

همه آدمها به طور طبیعی به سمت فرد موفق جذب می‌شوند و به او گرایش دارند پس اگر می‌خواهید یکی از نشانه های دلتنگی در مردان را در مرد مورد نظر خود ببینید باید به زندگی عادی خود برسید و به کار‌هایی که برای رسیدن به موفقیتتان لازم است نزدیک شوید تا بدین وسیله مرد زندگیتان نیز به سمت شما جذب شود و اگر روزی شما را کنار خود نداشته باشد واقعا احساس دلتنگی کند.


مقاله مرتبط: مرد مغرور چگونه عاشق می شود؟( آموزش جذب و وابسته کردن مردان مغرور)


6- رفتار‌های بالغانه داشته باشید

اگر شما سعی کنید در صورتی که بعد از ناملایمات و یا جدایی و غیره رفتار‌های بچگانه‌ای نداشته باشید مثلا شخص مقابل را سرزنش نکنید و از او گله نکنید و به جای انجام این رفتار‌ها برای او آرزوی خوشبختی کنید و به طور کلی با مسائل به صورت منطقی برخوردکنید قطعا او نیز با خود فکر می‌کند که شخصیت با ارزشی را از دست داده است و به خاطر این رفتارهای خوب و مثبت به شما فکر می‌کند و دلتنگتان خواهد شد.

7- اعتماد به نفس داشته باشید

دلتنگی در مردان - اعتماد به نفس داشته باشید

برای اینکه حس دلتنگی در مردان را نسبت به خود برانگیزید باید شما فردی باشید که در نظر او اعتماد به نفش و شخصیت قویتان را قبلا به رخ کشیده باشید البته سعی نکنید که اعتماد به نفس کاذب داشته باشید بلکه باید میزان آن کافی باشد  و برای ای کار می‌توانید از زبان بدنتان بهره بگیرید و یا توسط رفتار، ظاهر و پوشش خود این اعتماد به نفس را به دیگران نشان دهید.

8- به زندگی نرمال خود در هر حالتی ادامه دهید

اگر زمانی بنابر هر دلیلی از مرد زندگیتان نیز دور شدید سعی کنید به برنامه‌های عادی و روزانه خود برسید و تاحدی مستقل رفتار  کنید که او گمان نکند که بدون او زندگی شما پیش نمی‌رود بلکه برای بدست آوردن شما تلاش کند و یاد شما او را دلتنگ کند. باید به گونه‌ای رفتار کنید که وقتی او از بیرون زندگی شما را می بیند شاهد هیچ گونه خللی در اثر نبود خودش در زندگی شما نباشد و همین دلیلی باشد تا بیشتر به سمت شما بیاید و جای خالی شما را بیشتر حس کند.

مقالات مرتبط
نظــرات