مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه برای دوست پسرمان جذاب و دلربا باشیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 30 شهریور 97 0 نظر
نظرات کاربران :

 امروزه در بین نسل جوان از رابطه‌های عاشقانه تحت عنوان “رابطه بین دوست پسر و دوست دختر“ صحبت می‌شود که این مقوله خود در فرهنگ‌های مختلف و با توجه به عرف جامعه و خیلی از مسائل دیگر جای بحث دارد و با توجه به این مسائل در این رابطه‌ها رفتارها، حرکات و احساسات به طریق […]

 امروزه در بین نسل جوان از رابطههای عاشقانه تحت عنوان رابطه بین دوست پسر و دوست دختر صحبت میشود که این مقوله خود در فرهنگهای مختلف و با توجه به عرف جامعه و خیلی از مسائل دیگر جای بحث دارد و با توجه به این مسائل در این رابطهها رفتارها، حرکات و احساسات به طریق مختلف نمایش داده میشود. امکان دارد برای شما هم سوال باشد که چگوه دوست پسرمان را جذب خود کنیم.

از طرفی دیگر بسیاری از ما دوست داریم که در زندگی با فردی صمیمی شویم و با او رابطهای عاشقانه داشته باشیم و در این مواقع همواره برای حفظ و برقراری رابطه و شاید منجر شدن آن به ازدواج فکر میکنیم اما گاها خودمان و از طریق رفتارهای ناآگاهانه ممکن است باعث سردی و از بین رفتن این رابطهها شویم و برای شیفته و عاشق کردن طرف مقابلمان شکست میخوریم.

این مسئله جای نگرانی زیادی ندارد چون امروزه روانشناسان و افراد متخصص با بررسیهای زیادی که انجام دادهاند؛ در این زمینه راهکارهای کلیدی و موفقیت آمیز زیادی را برای بهبود و بقای این رابطهها و جذب دوست پسر و دوست دخترها به همدیگر پیشنهاد میدهند و ما نیز در این مقاله نیز سعی میکنیم گزیدهای از بهترین روشها و نکات را برای شما در رابطه با جذب دوست پسرمان ارائه دهیم.

میخواهم یاد بگیرم دوست پسرم را مجذوب و وابسته خودم کنم

1- در مقابل دوست پسرمان بیشتر لبخند بزنیم

در مقابل دوست پسرمان بیشتر لبخند بزنیم

از نظر علمی ثابت شده است که لبخند زدن باعث جذابیت بیشتر خانم‌ها در مقابل چشم مردان می‌شود و به نوعی حس مثبت و صمیمیت را به طرف مقابل نشان می‌دهد و همچنین مردان، زنانی را که بیشتر لبخند میزنند فردی شوخ طبع به حساب می‌آورند و جذب او می‌شوند.

لذا توصیه رایج این است برای اینکه شما نیز بتوانید در جذب دوست پسر خود موفق باشید در مقابل شوخی‌ها و لطیفه‌های خنده دار او لبخند بزنید و جوی صمیمی و دوستانه برای او ایجاد کنید.

2- مراقب خودتان باشید

حقیقت این است که وقتی شما از خودتان در زمینههای کار کردن، خوردن سالم، خواب کافی و غیره مراقبت میکنید و مواظب خودتان هستید باعث میشود که خوشحال و سالم بمانید و همین سلامت و خوشحالی باعث برقراری ارتباط بیشتر و جذب دوست پسر شما میشود.

3- در مورد دوست پسرمان مثبت اندیش باشیم

در مورد دوست پسرمان مثبت اندیش باشیم

فرید منادی یکی از روانشناسان مشهور میگوید که مثبت اندیش بودن نقش بسیاری در جذابیت فرد در میان اطرافیان او دارد به طوری که این رفتار باعث دلگرمی و امید در دیگران میشود.

پس برای اینکه شما نیز از طریق مثبت اندیشی، جذب دوست پسر خود شوید باید همواره سعی کنید اندیشههای منفی را از خود دور کنید، وقتی سخن میگویید؛ بیشتر از کلمات و عبارت مثبت استفاده کنید و مهارتهایی که برای شاد بودن و شاد زیستن لازم هستند را یاد بگیرید و آنها را عملی کنید.


مقاله مرتبط:  چگونه نامزد خود را عاشق کنیم؟ با نامزد خود چگونه رفتار کنیم؟


4- برای دوست پسرمان ارزش قائل شویم

هر انسانی با هر سطح سواد و هر کاری دوست دارد که محترم شمرده شود و از طرف دیگران برایش ارزش قائل شوند. بنابراین لازم است برای جذب دوست پسرتان به او این احساس را بدهید که احساس ارزشمند بودن داشته باشد و با کارهای کوچکی مانند سهیم دانستن او در افتخارات و موفقیتهای خود از او قدر دانی کنید و هر از چند گاهی از خودتان بپرسید که برای خشنود کردنش چه کاری میتوانید انجام دهید.

5-  دوست پسرمان را سورپرایز کنیم

دوست پسرمان را سورپراز کنیم

سورپرایز کردن راز بزرگی است که خیلی اوقات به عنوان یکی از کارهای فراموش شده از طرف دو طرف است اما انجام آن به طور شگفت انگیزی بر جذابیت شما می‌افزاید و شما می‌توانید با کار‌هایی از قبیل پختن غذای مورد علاقه او، ترتیب دادن برنامه ای با دوستان مشترکتان، هدیه مورد علاقه او و غیره می‌توانید او را سورپرایز کنید و باعث جذب بیشتر او شوید.

مقالات مرتبط:  چگونه مرد را تحریک کنیم؟ (آموزش دلبری و مجذوب کردن مرد)

6- با دوست پسرمان صادق و رو راست باشیم

بدون صداقت هیچ رابطهای لذت واقعی ندارد و احساس امنیت رابطهها از بین میرود و صداقت به نوعی باعث اعتماد و عشق میشود بنابراین تا جایی که میتوانید نسبت به کارها و سخنان خود صادق و رو راست باشید و اگر توانایی انجام کاری را ندارید وعده دروغی ندهید و با صداقت در گفتار و رفتار میتوانید در جذب دوست پسر خود یک قدم دیگر به سوی پیش بردارید.

7- مستقل باشید

مستقل باشید

شما نباید انتظار داشته باشید که تمام نیازمندیهایتان از طرف دوست پسرتان برآورده شود  چون در این صورت اگر آنها قادر به پاسخگویی به نیازهایتان نباشند ممکن است احساس ناراحتی کنید پس این احساس غیر واقعی یعنی انتظار داشتن زیادی را از خود دور کنید و در عوض برای جذب دوست پسر خود واقع بین باشید و یک رابطه خوب، دارای استقلال و خارج از منافع شخصی داشته باشید.


مقاله مرتبط: رازهای مهم دلبری کردن که هر زن ایرانی باید بلد باشد (ترفند مجذوب کردن مرد)


8- از دوست پسرمان سپاسگذار باشیم

سپاسگذاری به شکلهای مختلف میتواند حس صمیمیت شما را به دوست پسرتان القا کند و شما به راحتی میتوانید با گفتن جملههایی که نشان دهنده قدردانیتان باشد این احساس را به او نشان دهید مثلا میتوانید با گفتن جمله هایی مانند ” بابت لحظات خوبی که برایم فراهم کردی متشکرم” و اینکه بابت رابطه عالیتان از او قدر دان باشید و جذابیت خود را با این کارها بیشتر نشان دهید.

9- دوست پسرمان را سرزنش نکنیم

دوست پسرمان را سرزنش نکنیم

سعی کنید اگر رفتار یا اخلاق و هر چیز دیگری که در مورد دوست پسرتان است و مورد پسندتان واقع نمی‌شود آن را به گونه‌ای بیان نکنید که او اذیت شود و به خاطر تصمیمات، رفتار و انتخاب‌هایش او را سرزنش نکنید و به طور کلی رابطه خود را به طوری پیش ببرید باعث رضایت و جذب دوست پسرتان شود.

10- بدگویی و غیبت نکنید

ممکن است بعضیها به بدگویی و انتقاد در مورد دیگران اهمیتی ندهند و این بحثها را بی ضرر بدانند. اما در واقع این کار باعث دور شدن از عشق و محبت و باعث بوجود آمدن نیروی منفی میشود. بنابراین اگر میخواهید رابطهای عاشقانه داشته باشید پس برای  جذب دوست پسر خود بهتر است که صحبت کردنتان در مورد دیگران انتقادی نباشد و به خاطر حس ارضا خود در مورد دیگران بدگویی نکنید.

 

مقالات مرتبط
نظــرات