مـــرکــز دانلــــــــود

آموزش صفر تا صد نزدیکی با همسر و روش‌ های جدید ارگاسم جنسی

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 دی 98 0 نظر
نظرات کاربران :

طبق تصور خیلی از افراد نزدیکی با همسر و رابطه جنسی فقط یک لذت سطحی و آنی است و تاثیری بر جنبه‌های مختلف در زندگی افراد ندارد اما باید گفت که این مسئله به طور قطع ارتباط تنگاتنگی با بهبود روابط عاطفی بین زوجین دارد و فقط به کسب لذت محدود نمی‌شود و باید این […]

طبق تصور خیلی از افراد نزدیکی با همسر و رابطه جنسی فقط یک لذت سطحی و آنی است و تاثیری بر جنبه‌های مختلف در زندگی افراد ندارد اما باید گفت که این مسئله به طور قطع ارتباط تنگاتنگی با بهبود روابط عاطفی بین زوجین دارد و فقط به کسب لذت محدود نمی‌شود و باید این رابطه به گونه‌ای باشد که در نهایت موجب رضایت طرفین شود.

از طرفی دیگر عدم رضایت از نزدیکی با همسر و رابطه‌ی جنسی به نوبه‌ی خود یکی از مهم‌ترین عوامل شکست و طلاق در زندگی هم اکنون است و تحقیقات به خوبی این موضوع را ثابت کرده‌اند؛ که برطرف نشدن نیاز‌های جنسی به دلیل مسائلی مانند عدم آگاهی ازطریقه صحیح نزدیکی با همسر و سایر موارد باعث طلاق و در نهایت پیام های مخربی گشته است.

با توجه به نکات بالا به این نتیجه می‌رسیم که در زندگی زناشویی باید به ارتباط جنسی به عنوان امری مهم و ضروری برای بقا پیوند نگاه کرد چون علاوه بر کسب لذت باعث تقویت ارتباط عاطفی می‌شود و هر گونه خلاء در ارتباط ا این موضوع باعث ناکامی‌های جبران ناپذیر خواهد شد بنابراین لازم و ضروری است زوجین درباره مسائلی که مربوط به آموزش نزدیکی صحیح است اطلاعات کافی را کسب کنند.

پس در این مقاله سعی می‌کنیم تا در جهت افزایش اطلاعات شما درباره نزدیکی با همسر تلاش کنیم و نکات مهمی را که باعث موفقیت شما در این زمینه می‌شوند را بیان کنیم.

1- معاشقه قبل از نزدیکی با همسر

معاشقه قبل از نزدیکی با همسر

یکی از نکات مهمی که قبل از نزدیکی با همسر باید به آن توجه کنید این است که باید به معاشقه و پیشنوازی کردن به عنوان یک کلید طلایی نگاه کنند چون هر چقدر طرفین قبل از رابطه و نزدیکی با هم بیشتر معاشقه کنند در طول رابطه نیز لذت بیشتری کسب می‌کنند و در مقابل  عدم معاشقه قبل از نزدیکی می‌تواند باعث انزال زود رس و دردناک شدن رابطه جنسی شود.


راز های افزایش رابطه عاشقانه با همسر که هیچکس به شما نخواهد گفت


بنابراین برای معاشقه کردن نیز می‌توانید از لمس کردن و یا نوازش استفاده کنید و یا اگر می‌بینید همسرتان از یک کار خوشش می‌آید شما به آن کار بیفزایید و یا آن را برای دفعات بعدی نیز تکرار کنید و برای خانم‌ها سعی کنید اکثر نقاط بدن آنها را در حین معاشقه مورد توجه قرار دهید و در کل در حین این کار بی تحرک نباشید.

البته این نکته را فراموش نکنید که برای یک معاشقه موفق باید نسبت به بدن همسرتان شناخت کافی داشته باشد و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید.

2- در نظر گرفتن شرایط محیطی

یکی از عواملی که باید همیشه برای نزدیکی با همسر در نظر داشت این است که محیطی که در آن عمل نزدیکی را انجام می‌دهید باید سرشار از حس امنیت و آرامش باشد و این محیط باید لذت و کیفیت رابطه جنسی را برهم نزند و هیچ کسی از بیرون به این مکان دید نداشته باشد.

شما می‌توانید با خلاقیت و با توجه به سلیقه و علاقه خودتان این محیط را مزین کنید مثلا از رنگ‌های روشن استفاده کنید و از عطر‌ها و بو‌های ملایم نیز کمک بگیرید و هر کاری که در این زمینه باعث افزایش‌آرامش و لذت شما می‌شود را می‌توانید انجام دهید.

3- تحرک و فعالیت دوطرفه

تحرک و فعالیت دوطرفه

در حین نزدیکی با همسر نباید انتظار داشته باشید که همسرتان به تنهایی همه کارها را انجام دهد تا شما به لذت برسید و بر عکس خودتان نیز نباید منفعل تام باشید بلکه باید دو طرف تحرک و فعالیت داشته باشند تا به لذت برسند. بنابرانی سعی کنید برای اینکه رابطه خود را از سردی و یکنواختی دربیاورید و در ضمن اگر به دنبال رضایت و لذت در رابطه خود هستید باید به  همسرتان و فعالیت‌های او واکنش نشان دهید و در مقابل شما از خود عکس‌العمل نشان دهید.

4- عدم بازگویی نقایص

اگر شما نیز در حین نزدیکی با همسر خود نقص‌هایی دارید و یا این نقص‌ها را در طرف مقابلتان می‌بینید؛ سعی کنید آنها را مدام بازگویی نکنید یعنی اینکه درباره نقاط ضعف و ناتوانی‌های خود و همسرتان صحبت نکنید و یا ازخودتان بدگویی نکنید چون در نتیجه این کار بر ناخودآگاه همسرتان تاثیر منفی می‌گذارید و به مرور باعث سرد شدن او از رابطه می‌شوید البته این مسئله به معنای مطرح نکردن یا نادیده گرفتن یک مشکل جنسی بزرگ نیست بلکه نقایص جزئی را در برمی‌گیرد.

پس شما یاید سعی کنید در این مواقع به جای اینکه فقط نقاط ضعف را ببینید بر روی نکات مثبتی که در حین رابطه از خود و همسرتان می‌بینید تمرکز کنید و او را به خاطر این نکات تشویق کنید و در نهایت رابطه عاطفی خود را نیز تقویت کنید.

5- پیشنهاد دو طرفه برای رابطه

پیشنهاد دو طرفه برای رابطه

در زمینه پیشنهاد دادن برای نزدیکی با همسر و پیش‌قدم شدن یک اختلاف دیدگاهی وجود دارد و آن هم این است که زنان تصورشان به اینگونه است که باید همیشه مردان برای پیشنهاد پیشقدم شوند و در مقابل مردان نیز انتظار دارند که زنان هم گاهی برای این کار شروع کننده باشند و در کل تصور درست و حقیقت این است که نباید فقط مردان برای این کار پیشنهاد دهند و زن نیز باید پیشقدم شود و از افکار اشتباهی که باعث جلوگیری از این امر می‌شود دوری کنند چون با پیشنهاد زن گاها مرد بیشتر برای رابطه جنسی تحریک می‌شود و لذت بیشتری از رابطه می‌بیند. در هر صورت می‌توانید در این زمینه نیز با همسر خود مشورت کنید.

6- افزایش ندادن طول رابطه بدون دلیل

بیشتر افراد بخصوص مردان فکر می‌کنند که اگر زمان رابطه خود را در حین نزدیکی با همسر افزایش دهند در نتیجه آن لذت بیشتری عایدشان می‌شود و به همین منظور به راه‌های مانند مصرف دارو و مواد مختلف روی می‌آورند و مدام در طول رابطه به انزال خود فکر می‌کنند اما پیشنهاد می‌شود به جای این تفکر نادرست بهتر است از ویژگی‌های جنسی خود و همسرتان بیشتر اطلاعات جمع آوری کنید و آموزش‌های جنسی را ملاک رابطه خود قرار دهید تا رابطه لذت بخش‌تری داشته باشید.

7- امر نکردن و دستور ندادن

امر نکردن و دستور ندادن

خیلی از افراد در طول رابطه جنسی و هنگام نزدیکی با همسرشان با حالت دستوری مدام به او می‌گویند که باید فلان کار را انجام دهی و یا باید آن کار را می‌کردی و با حالت امری برای آنچه که از همسرشان می‌خواهند درخواست خود را اعلام می‌کنند.

لازم است بدانید که این کار جز کاستن لذت در طول رابطه و سردی نتیجه‌ای در پی ندارد چون فرد احساس حقارت می‌کند پس سعی کنید به جای دستور دادن خواسته‌های خود را با ابراز احساسات بیان کنید و از مرتب دستور دادن و امر کردن در حین نزدیک با همسرتان بپرهیزید.

8-رعایت نکات ایمنی و بهداشتی

رعایت کردن نکات بهداشتی در رابطه جنسی یکی از امور ضروری است که گاها برخی از افراد خواسته یا ناخواسته از آن غافل می‌شوند؛ در ضمن اینکه جدی گرفتن آن برای یک رابطه جنسی سالم و لذت بخش ضرورت دارد و در زیر چندین نکته را در ارتباط با این امر بیان می‌کنیم.

  • قبل از نزدیکی با همسرتان از سلامت جنسی خود و او مطمئن شوید.
  • برای جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی از دوش واژینال به طورمکرر جلوگیری کنید.
  • اگر هر کدام از طرفین دارای تبخال هستید تا زمان بهبودی نزدیکی نکنید.
  • همیشه قبل از نزدیکی با همسرتان دوش بگیرید و آلت تناسلی خود را تمیز شست و شو دهید.
  • از عطر و وسایل آرایش استفاده کنید.
  • مراقب بهداشت دهان و دندان خود باشید و هر نکته‌ای که مربوط به بهداشت جسمی است را برای افزایش لذت جنسی رعایت کنید.
  • از روش‌های ضد بارداری مانند کاندوم، دیافراگم، اسفنج و غیره و البته با مشورت پزشک کمک بگیرید.

9- آگاهی از رسیدن به ارگاسم

آگاهی از رسیدن به ارگاسم

رضایت در رابطه جنسی در هنگام نزدیکی با همسر به ارگاسم بستگی دارد و در این حالت نیز مردان و زنان تفاوت‌های زیادی با هم دارند یعنی گاهی اوقات با هم به ارگاسم می‌رسند و گاهی نیز با فاصله کمی از همدیگر به این حالت می‌رسند اما زنان معمولا در اولین رابطه جنسی خود ارگاسم نمی‌شوند پس باید برای موفیت در این امر و رضایت نهایی در هنگام نزدیکی با همسرتان نشانه‌های ارگاسم طرف او را بشناسید و برای اینکه او نیز به ارگاسم برسد تلاش خود را بکنید.

10- آماده شدن از لحاظ روانی قبل از نزدیکی

یک از نکات مهمی که اکثرا از انجام ان غافل هستند این است که قبل از نزدیکی با همسر باید از لحاظ روحی روانی نیز آمادگی برقراری رابطه را داشته باشید مثلا سعی کنید با گفت وگو‌های تحریک کننده با هم صحبت کنید و سوالات و خواسته‌های جنسی خود را در این هنگام با همدیگر در میان بگذارید.

زن و شوهر باید قبل از نزدیکی کردن به هم بگویند که از چه کاری یا توجه به کدام اندام آنها، بیشتر برایشان لذت بخش است و و همچنین از کلمات محبت آمیزی مانند عاشقت هستم و دوستت دارم و تاثیر اعجاب انگیز آن بر رابطه غافل نشوند.

سعی کنید از جملاتی استفاده کنید که طرف مقابلتان بداند که چقدر برایش احترام قائل هستید و فقط برای جنبه جنسی او را نمی‌خواهید مثلا می‌توانید به او بگویید که برایتان خیلی عزیز است و مشابه او در این دنیا برای شما هرگز وجود ندارد و با این کارها لذت جنسی خود را چندین برابر کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات