مـــرکــز دانلــــــــود

6 راز برای عاشق کردن مردها که هیچکس به شما نخواهد گفت

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 18 آذر 96 0 نظر
نظرات کاربران :

احتمالاً برای اینکه محبت مرد زندگی‌تان را بیشتر کنید کارهای زیادی را انجام داده‌اید. اما یک سری روش‌ها وجود دارند که سبب عاشق شدن مردها می‌شود. در ادامه 6 راز را برملا خواهیم کرد که بتوانید و مردها را مجذوب خود کنید.

اگر برای عاشق کردن مردها روی فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی حساب باز می‌کنید. احتمالاً به کارهایی مثل: در دست گرفتن یک ضبط صوت مانند: لوید دابلر (هنرپیشه) برای نشان دادن عشق فکر می‌کنید. اما در زندگی واقعی، عشق این طور نیست. بارها از خودتون پرسیدید چطور عاشقش کنم ؟

عاشق کردن مردها در زندگی واقعی، عشق یعنی جذاب بودن چهره اش برای شما، فهمیدن خوشحالی او از روی برق چشمانش یا اینکه وقتی غمگین یا خوشحال هست چطور به به او نزدیک شوید و اینکه چطور موقع کاستی ها، مشکلات را حل کنید.

اگر مرد خوبی نصیب‌تان شده او شایسته این است که دوست داشته شود. در ادامه به معرفی این فهرست خواهیم پرداخت.

عاشق کردن مردها با انجام 6 راز

میخواهم هر مردی را جذب و وابسته خودم کنم!

1-از آنها تعریف کنید

تعریف کردن

چرا فکر می‌کنید فقط زنان دوست دارند تا از آنها تعریف شود و یا اینکه به زیبایی و باهوشی آنها اشاره شود؟

همیشه تصور می‌کنیم که مردها نسبت به ظاهرشان به اندازه زن‌ها چندان حساس نیستند. فکر می‌کنیم مردها نباید اهمیتی به لباس یا مدل موهای‌شان بدهند.

خوب این تصورات همه اشتباه هستند. مردی وجود ندارد که شما را دوست داشته باشد و نخواهد که در نظر شما جذاب به نظر برسد. بنابراین وقتی دفعه بعد او را می‌بینید به او یادآور شوید که چقدر جذاب شده است.

خیلی آسان است: وقتی او را می‌بینید حرف‌های خوب بزنید. از پیراهن و شلوارش تعریف کنید. حتی از بویی که می‌دهد هم تعریف کنید. تاثیر شگرف در عاشق کردن مردها دارد.

مقالات مرتبط:  جذب کننده ترین رفتار با دوست پسر چیست؟(راز وابسته کردن دوست پسر)

 

2-جهت عاشق کردن مردها قدردان کارهایی که او برای شما و خانواده‌تان انجام می‌دهد باشید

اگر همسرتان خارج از خانه کار می‌کند به او بگویید که به چه خاطر تحسینش می‌کنید. حتی اگر او کارش را دوست دارد اما مطمئن هستم روزهایی وجود دارد که او هم می‌خواهد از کار دست بکشد یا بر سر رئیسش فریاد بکشد یا اینکه درون دفترش خود را پنهان کند. یکی از دلایلی که او این کار نمی‌کند شما و خانواده‌تان است.

نان‌آور بودن یک وظیفه خطیر برای هر کسی است و جامعه این مسئولیت را بیشتر از مردها انتظار دارد. توانایی درآمدزایی آنها متاسفانه به میزان ارزش آنها در جامعه ربط پیدا می‌کند. هر چقدر این فشار زیاد است اما زمانی مشکل بیشتر می‌شود که شما این فشار را درک نمی‌کنید.

اگر همسرتان در خانه با کودکان کار می‌کند او برای خانواده‌تان خود را قربانی می‌کند. هر چقدر که آنها دوست دارند تا در کنار کودکان باشند و از آن لذت زیادی می‌برند اما زمان‌هایی وجود دارد که آنها نیز می‌خواهند از کار دست بکشند و یا فریاد بزنند. اما این کار را نمی‌کنند! آنها خود را درگیر کارهای سخت و گاهی مشمئزکننده خانه و بچه‌ها می‌کنند.

خیلی آسان است: به او بگویید چقدر کاری که او می‌کند می‌تواند سخت باشد. به او بگویید که قدردان آن هستید و شما شاهد وفاداری و مسئولیت او هستید. این موضوع ربطی به پول ندارد همه چیز به درک چیزهایی مربوط می‌شود که جامعه قدردان آن نیست.

 

3-از زمان‌هایی که او تنها است حمایت کنید

حمایت کردن

این یکی از سخت‌ترین کارهایی است که می‌توانید انجام بدهید. چرا که هر زمان همسرتان تنها است و در حال حل مشکلاتش است تصور می‌کنید که در جریان امور نیستید.

این فشار زیادی روی همسرتان هم می‌آورد. سرانجام یاد خواهیم گرفت تا چطور این زمان‌هایی که باید به تنهایی سپری شود را مدیریت کنید. باید نیازهای او برای تنهایی را درک کنید. شاید بخواهد کتابی بخواند، ورزش کند و …

تنها در صورتی که او جذب این تنهایی شده و دیگر شما در اولویت‌های او قرار ندارید بهتر است دخالت کنید وگرنه تنهایی چندان هم بد نیست. اگر نگران دور شدن او هستید زمانی را مشخص کنید تا در کنار یکدیگر به انجام فعالیتی مشترک بپردازید.


مقاله مرتبط: چگونه مرد را عاشق خود کنیم؟ راه های تضمینی برای عاشق کردن یک مرد


دور بودن از همدیگر باعث می‌شود تا صحبت‌های بیشتری با هم داشته باشید و اگر او این زمان را به انجام ورزش کردن یا مدیتیشن بپردازد می‌توانند خوشحال‌تر و سالم‌تر باشد.

خیلی آسان است: وقتی او به تنهایی در حال انجام دادن کاری است که او را خوشحال می‌کند به او لبخند بزنید. او را ببوسید. او می‌بیند که شما از او حمایت می‌کنید. این حمایت شما تکنیک کاربردی عاشق کردن مردها است.

 

4-تلفن خود را کنار بگذارید

در عاشق کردن مردها همه مرتکب این اشتباه می‌شویم. همیشه یک پیام یا ایمیل از سوی دوستی دریافت می‌کنیم یا یک پیام اضطراری از طرف محل کارمان، اما باید تلفن را زمین بگذارید و به مردی که جلوی شما نشسته توجه کنید.

وقتی در این موقعیت قرار می‌گیرید همیشه بدترین سناریو را در نظر بگیرید. چه اتفاقی می‌افتد اگر به تلفن جواب ندهید؟ اگر موقعیت واقعاً ضروری باشد مرد شما نیز موضوع را درک می‌کند اما اغلب تماس‌ها را می‌توان منتظر نگه داشت.

اگر گوشی را زمین بگذارید و به او نگاه کنید مردی را خواهید دید که دوست دارید و سال‌های زیادی را با او گذرانده‌اید و متوجه می‌شوید که چقدر بد است که با او وقت نمی‌گذرانید.

با شریک‌تان یک قرار بگذارید: اگر تماس ضروری است و باید تلفن را جواب بدهید به او در این مورد توضیح بدهید. به او بگویید که چرا باید لحظاتی را از او دور باشید.

خیلی آسان است: وقتی در کنار کسی هستید که دوستش دارید در همان لحظه حضور داشته باشید و از نگاه کردن به گوشی خودداری کنید.

5-وقتی برای خودتان کار می‌کنید، برای او نیز کاری انجام دهید

خرید کردن

اگر برای خودتان یک فنجان چای می‌ریزید برای او هم همین کار را بکنید. اگر خرید می‌کنید برای او هم چیزی را بخرید که او به آن اهمیت می‌دهد.

مقالات مرتبط:  12 روش برای تبدیل شدن به یک زن و شوهر عاشق پیشه

موضوع خرج کردن پول زیادی نیست بلکه شما با این کار می‌گویید: می‌دانم که تو فلان چیز را دوست داری به همین دلیل وقتی در فروشگاه بودم آن را برای تو خریدم.

خیلی آسان است: تنها یک دقیقه طول می‌کشد که بگویید: برای تو این را بخرم؟ اما اثر آن خیلی زیاد است.

6-به چشمان او نگاه کنید

نگاه کردن به چشمان

برای عاشق کردن مردها نیازی نیست مثل دوران نامزدی مرتب در چشمان همدیگر نگاه کنید. فقط لحظاتی را به انجام این کار اختصاص بدهید. با لبخند به چشمانش نگاه کنید و به او زل بزنید.

این تکنیکی است که برای تمام افراد جواب می‌دهد چرا که باعث می‌شود طرف مقابل تصور کند تنها فردی است که برای شما مهم است. او همسر شماست و شایسته این توجه مخصوص است.


مقاله مرتبط: چگونه یک پسر را جذب خود کنیم؟ روش های جذب پسر


خیلی آسان است: به چشمانش نگاه کنید، لبخند بزنید و این کار را تکرار کنید.

یکی از اصول اساسی برای ایجاد یک رابطه عاطفی پایدار این است که برای همسرتان لحظات خوش زیادی را ایجاد کنید و او نیز باید همین رفتار را در مقابل شما انجام بدهد. مطالعات نشان می‌دهد که ازدواج‌های شاد به این بستگی دارد که چقدر مهربانی بین دو نفر برقرار باشد.

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

مقالات مرتبط
نظــرات