مـــرکــز دانلــــــــود

آموزش کامل ماساژ جنسی مخصوص زوجین جهت رابطه جنسی و اورگاسم

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : دوشنبه 30 دی 98 0 نظر
نظرات کاربران :

معمولا ماساژ و تکنیک‌های مختلف آن برای اهدافی از قبیل افزایش عملکرد، رفع خستگی، کمک به روند درمان و گرفتن آرامش است اما گاها ماساژ می‌تواند شروع کننده یک رابطه جنسی و عشق‌بازی باشد که به این نوع از ماساژ، ماساژ جنسی می‌گویند. ماساژ جنسی در واقع نوعی عشق ورزیدن است که به افراد این […]

معمولا ماساژ و تکنیک‌های مختلف آن برای اهدافی از قبیل افزایش عملکرد، رفع خستگی، کمک به روند درمان و گرفتن آرامش است اما گاها ماساژ می‌تواند شروع کننده یک رابطه جنسی و عشق‌بازی باشد که به این نوع از ماساژ، ماساژ جنسی می‌گویند.

ماساژ جنسی در واقع نوعی عشق ورزیدن است که به افراد این امکان را می‌دهد تا از رابطه جنسی خود لذت بیشتری ببرند بخصوص در زمانی که یکی از طرفین اختلال جنسی دارند یا دارای حس جنسی کمتری هستند. این نوع از ماساژ برای کاهش استرس و تنش‌ها به کار می‌رود و در نهایت تاثیر زیادی بر بهبود رابطه جنسی دارد چون به طور طبیعی هر فردی دوست دارد که بدنش مورد نوازش و لمس قرار بگیرد و اگر این کار توسط شریک جنسی یا همسر فرد انجام شود لذت زیادی به همراه دارد.

ماساژ جنسی علاوه بر کاهش تنش و استرس در افراد به عنوان درمان اختلالات جنسی، زود انزالی و غیره نیز توصیه می‌شود و باعث می‌شود تا شما شناخت بیشتری از بدن همسرتان جهت برانگیختگی و تحریک بیشتر او داشته باشید و در نهایت رابطه‌ی جنسی عمیق‌تری را با او تجربه کنید.

در این مقاله نیز سعی می‌کنیم تا مهم‌ترین نکاتی که با ماساژ جنسی در ارتباط هستند را برای شما شرح دهیم و برای این هدف نیز سعی می‌کنیم همه اصولی که لازم است تا یک ماساژ نتیجه بخش حاصل شود و همچنین روش‌های آن را برای شما بیان کنیم.

انواع روشهای ماساژ جنسی

1- ماساژ جنسی تسکین دهنده

این نوع از مالش‌ها به همسرتان کمک می‌کند تا بتواند بهتر و عمیق‌تر  نفس بکشد و با استفاده از حرکات نرم و دایره‌ای بزرگ و بر روی شکم انجام می‌شود و این نوع از ماساژ جنسی باعث تسلای شریک جنسیتان می‌شود البته باید فراموش نکنید چون شکم ناحیه‌ای آسیب پذیر است پس این حرکت را همیشه به آرامی انجام دهید.

2- ماساژ جنسی دایره‌ای

ماساژ جنسی دایره‌ ای

این نوع از ماساژ برای قسمت‌هایی از بدن مانند کناره‌های قفسه سینه، شکم، ران‌ها و سینه کاربرد دارد این نوع حرکت برای فرد خیلی دلپذیر است و باعث آزاد شدن فشار‌ از بافت‌های قابل انعطاف و بیرون آمدن از تنش می‌شود. باید سعی کنید این حرکات به صورتی انجام شود که وقفه‌ای در آن نباشد و به صورت پیچشی و حرکات دایره‌ای متوالی صورت گیرد.


مقاله مرتبط: آموزش صفر تا صد نزدیکی با همسر و روش‌ های جدید ارگاسم جنسی


3- ماساژ جنسی بادبزنی

این نوع از ماساژ جنسی به صورتی است که ماساژ در آن به سمت بالا و پایین صورت می‌گیرد و دست‌ها از سمت شانه به سمت قاعده کمر حرکت می‌کند و دوباره با حرکتی به سمت بالا از کناره قفسه سینه بالا می‌رود و پس از آن به بالای ستون مهره‌ها برمی‌گردد و این کار ادامه می‌یابد.

4- ماساژ جنسی دورانی

ماساژ جنسی دورانی

در این نوع ماساژ باید حرکات خیلی آرام باشد و به صورت چرخشی انجام شود و چون هدف از این حرکات تحریک شریک جنسی شماست نباید در نیمه بدن او قطع شود بلکه باید به صورت دورانی و آرام و برای برآمدگی‌های بدن او از آن استفاده کنید. در این نوع ماساژ جنسی دستانتان را از ناحیه کمر به سمت ساق‌ها به آرامی و نرمی حرکت دهید و در قسمت جلویی بدن نیز آن را از سمت ران‌ها به سمت شکم ببرید.

5- ماساژ جنسی قدرتی

در این نوع از ماساژ جنسی که در آن از حرکات قدرتی استفاده می‌شود؛ می‌توانید پس از گرم شدن بدن، از آنها در قسمت‌هایی مانند ستون مهره‌ها، دست‌ها، پاها و شانه از آن استفاده کنید و بهتر است در ناحیه شکم و سر از این حرکات انجام ندهید.

این نوع از ماساژ باعث تسهیل جریان خون می‌شود و عضلاتی که گرفتگی دارند به این طریق شل می‌شوند و درنهایت باعث تنوع زیاد و لذت بخشی ماساژ می‌شوند.

نکات و اصولی که باید در هنگام ماساژ جنسی رعایت کنید

1- روغن مناسب انتخاب کنید

روغن مناسب انتخاب کنید

در اولین مرحله برای انجام ماساژ جنسی باید از یک روغن یا لوسیون مناسب استفاده کنید و برای این کار ابتدا لازم است هر دو دست خود را با مقداری از روغن آغشته کنید و بهم بمالید و پس از آن به آرامی و با استفاده از حرکات قابل انعطاف آن را بر بدن شریک جنسی خود بمالید. در این مرحله اصلا نباید عجله کنید بلکه باید توجه خود را بر او معطوف کنید و هر دو شما در آرامش باشید و هنگامی که روغن را با استفاده از دستانتان و حرکات روان بر روی پوست شریک جنسی خود می‌مالید باید عضلات او گرم شود و سایر بافت‌ها نیز آمادگی ماساژ پیدا کند.

البته در ارتباط با روغن مناسب باید در نظر داشته باشید که این روغن بوی نا‌مطبوع و زننده نداشته باشد و همچنین نباید آنقدر چرب باشد که باعث ناراحتی شما و طرف مقابلتان شود و نباید خیلی زود بر سطح پوست بدن جذب شود چون در این صورت شما نمی‌توانید مدت زیادی بدن شریک جنسیتان را با آن بمالید.

2- محیط مناسب و آرام انتخاب کنید

محیط مناسب و آرام انتخاب کنید

در محیطی که شما ماساژ می‌دهید و می‌خواهید بعد از آن یک رابطه جنسی عمیق را تجربه کنید باید کاملا آرامش وجود داشته باشد و کسی نتواند امکان رفت و آمد به این مکان را داشته باشد و در این راستا و برای حفظ آرامش محیط شما می‌توانید از یک موزیک ملایم استفاده کنید و همچنین می‌توانید چند عدد شمع یا چراغ خواب اتاق را روشن کنید.

برای انجام ماساژ جنسی، محیط شما باید راحت باشد بنابراین تختخواب‌های فنری برای این کار مناسب نیست و بهتر است آن را روی زمین و بر روی یک پارچه نرم و لطیف انجام دهید.

3- به همسرتان خیلی نزدیک شوید

در حین ماساژ جنسی همسرتان، شما باید ارتباط بدنی نزدیکی با او داشته باشید و سعی کنید برای این کار به صورت باز بر روی کمر همسرتان قرار بگیرید و او را احاطه کنید البته این کار نباید به گونه‌ای باشد که وزنتان روی بدن او بیفتد و این نزدیکی شما باید به نوعی باشد که تحریک جنسی طرف مقابل را بیشتر کند و در این هنگام شما می‌توانید با انجام حرکات مالشی دستتان را به صورت جارو از سمت شانه تا پشت او قرار دهید و آن را ماساژ بدهید.

4- برجستگی‌های بدن او را دنبال کنید

برجستگی‌های بدن او را دنبال کنید

– وقتی که همسرتان را ماساژ می‌دهید برای اینکه هم او و هم شما تعبیر واضح‌تری از فرم و شکل بدن او برایتان بوجود بیاید؛ باید سعی کنید کل تنش‌ها را از دستتان بیرون کنید تا بر روی برآمدگی‌ها بلغزند و در نهایت باعث لذت بیشتری بشوند و ماساژ جنسی برای طرف مقابل رضایت بخش‌تر باشد.

5- در حین ماساژ پشت بدن او را بیشتر لمس کنید

وقتی که پشت شریک جنسی خود را ماساژ می‌دهید سعی کنید بعضی اوقات سینه خود را با پشت و کمر او تماس بدهید. البته این روش برای ماساژ جنسی زن توسط مرد بیشتر کاربرد دارد پس سعی کنید بعضی اوقات بازدم خود را نیز بر روی بدن او بدمید تا گرمای نفس شما بیشتر او را تحریک کند همچنین گاها به صورت عمد بعضی از نقاط بدن خود را به او بمالید و خود را به او بچسبانید.

6- بدن شریک جنسیتان باید لخت یا نیمه‌لخت باشد

بدن شریک جنسیتان باید لخت یا نیمه ‌لخت باشد

قبل از اینکه ماساژ جنسی شروع شود باید شریک جنسی شما لباس‌های خود را دربیاورد و از یک حوله استفاده کند تا در زمانی که لازم است به راحتی لخت شود. پس از لخت شدن باید او روی شکم بخوابد و شما اطمینان پیدا کنید که در حالت راحتی قرار گرفته است و سپس شما عمل مالش را که باید سرشار از احساس باشد برای او شروع کنید.

7- عشق ورزیدن را در حین ماساژ فراموش نکنید

ماساژ جنسی علاوه بر اینکه می‌تواند خستگی را از تن بیرون کند باعث تاثیر شگرفی بر روح و روان و ایجاد آرامش ذهنی می‌شود و همچنین باعث می‌شود لذت جنسی بیشتری به ارمغان بیاید پس بهتر است در حین ماساژ از انجام اعمالی مانند بوسه و گفتن کلمات عاشقانه غافل نشوید چون این کار لذت جنسی شما را چندین برابر می‌کند.

8- برای مناطق گوشتی از ورز دادن استفاده کنید

برای مناطق گوشتی از ورز دادن استفاده کنید

برای ماساژ جنسی بعضی از مناطق بدن مانند باسن باید از حرکات لغزشی و نرم استفاده کنید و آن را با حرکت ورز دادن پیش ببرید چون این نوع حرکت‌ها باعث تحریک بیشتر در نقاطی مانند ران و باسن می‌شوند و برای این مناطق بسیار مناسب‌اند.

9- نقاطی را ماساژ دهید که لذت جنسی زن را بیشتر می‌کند

برای ماساژ جنسی یک زن سعی کنید در ابتدا از حرکات کششی، دایره‌ای و لرزشی متناوب استفاده کنید و گاها باسن او را در هر دو دست بگیرید و به آرامی آن را فشار دهید و بهتر است این کار را از پشت شروع کنید و سینه‌های او را از داخل به خارج بمالید و همچنین نوک سینه او را به آرامی تحریک کنید و برای به ارگاسم رساندن او نقاطی مانند کلیتوریس، نقطه جی و تخمدان‌ها را فراموش نکنید.

10- برای تحریک بیشتر آقایان نقاط حساس آنها را ماساژ دهید

برای تحریک بیشتر آقایان نقاط حساس آنها را ماساژ دهید

برای تحریک آقایان نیز در هنگام ماساژ جنسی سعی کنید این کار را از پشت شروع کنید و با استفاده از حرکات دایره‌ای و لرزشی ناحیه پشت را از بالا تا پایین ماساژ دهید و همچنین می‌توانید از حرکات دایره‌ای برای قفسه سینه او کمک بگیرید و یا اینکه برای ماساژ آلت تناسلی او دست خود را دور آن حلقه کنید و آن را از سمت بالا تا پایین ماساژ دهید و یا با یکی از دست‌هایتان ران و بیضه او را لمس کنید و با دست دیگر آلت او را ماساژ دهید.

مقالات مرتبط
نظــرات