مـــرکــز دانلــــــــود

نشانه های پسر عاشق را از کجا بفهمیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مهر 96 0 نظر
نظرات کاربران :

پسرها برای جلب توجه جنس مخالف خود می‌توانند براحتی کارهایی کنند که در ظاهر خود را عاشق نشان دهند اما نشانه‌های واقعی عشق پسرها چیست؟ کسانی که واقعا عاشق شما شده اند در رفتار و اعمالشان تفاوت هایی وجود دارد که با دانستن آنها به عشق واقعی فرد مقابل خود پی خواهید برد. در این نوشته این نشانه‌های عشق واقعی را بخوانید.

نشانه های پسر عاشق چیست ؟چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد؟ آیا عشق آنها واقعی هست ؟ عشق واقعی بی قید و شرط است. بسیاری از افرادی که سالیان سال با یکدیگر زندگی کرده اند اگر از آنها بپرسید که مشکلاتی داشته اند یا خیر قطعا از مشکلات دو طرفه صحبت خواهند کرد و هیچ رابطه ای عالی و کامل نیست. اما همین زوج های موفق بروی چیزهای کوچک در زندگی مشترک کار کرده اند و از آن ها عبور کرده اند. مثلا زن همیشه به مرد می‌گوید که زباله ها را به خارج از خانه ببرد و این مورد کوچک شاید بحث همیشگی در یک زندگی باشد.

میخواهم بلد باشم هر پسری را مات و مبهوت وابسته خودم کنم!

عشق واقعی را چگونه تشخیص دهیم؟

اما علایق مشترک زیاد باعث خواهد شد از این مشکلات کوچک عبور کنند. حتی به یکدیگر قول داده اند که از چیزهایی که مورد توافق دو طرفه نیست عبور کنند و راهی برای درک طرف مقابل بیابند. چیزی که زوج ها را در کنار یکدیگر نگه می‌دارد و طول رابطه را برای تمام عمر تضمین می‌کند روش دوست داشتن یکدیگر است. وقتی که عشق شما بدون قید و شرط باشد، انتظاراتی بوجود نخواهد آمد که زندگی شما را بهم بریزید و عشقی واقعی را تجربه خواهید کرد.

اما عشق تنها چیزی نیست که برای در این نوع رابطه احساس خواهید کرد، این که شما با آغوش باز مشکلات را بپذیرید و با آنها روبرو شوید و شیوه ای که مشکلات را می‌توانید بیان کنید و راه حل مشترکی برای آنها بیابید مطلبی هست که در این نوشته قصد داریم به شما آموزش دهیم.

در این مقاله 10 روشی که می‌توانید  نشانه های پسر عاشق را بفهمید و آیا همان کسی است که می‌داند شما را چگونه دوست بدارد را بخوانید.

1. آنها بدون هیچ شرطی شما را دوست خواهند داشت

یکی از نشانه های پسر عاشق این هست که عشق آنها بدون هیچ گونه انتظار است شما چیزی برای اثبات ندارید و به چیزی برای برنده شدن نیاز ندارید. بله، در ابتدای یک رابطه عاشقانه، شما در تلاش برای جلب توجه و تحت تاثیر قرار دادن طرف مقابل خود هستید اما همچنان که زمان می‌گذرد دیگر احتیاجی ندارید تا با این روش ها طرف مقابل را تحت تاثیر قرار دهید.

مقالات مرتبط:  6 راز برای عاشق کردن مردها که هیچکس به شما نخواهد گفت

2. پسر عاشق شنونده واقعا خوبی هست

نشانه های پسر عاشق

این مورد از نشانه های پسر عاشق خیلی مهم است. گوش دادن واقعی به این شکل که شما حرف های خود را می‌زنید بدون اینکه مورد قضاوت قرار بگیرید. این کار همیشه راحت نیست اما وقتی از عشق واقعی صحبت می‌کنیم به این معنی خواهد بود که می‌توانید همیشه با اعتماد به نفس و عزت نفس با آنها صحبت کنید.

3. آنها شما را برای کسی که هستید دوست دارند

بعضی وقت ها در رابطه عاطفی متوجه می‌شوید که در کارهای خاص اگر روزی دوبار هم یادآوری کنید باز هم نمی‌توانید پسر را تغییر دهید اما متوجه خواهید شد که برای دوست داشتن شما کارهای زیادی انجام داده اند و شما را همانطور که بوده اید دوست داشته اند. اگر از مرد خود قدردانی کنید قطعا می‌تواند بیشتر از چیزی که تابحال بوده است کارهای بیشتری برای شما انجام دهد و این یکی از نشانه های پسر عاشق با عشقی واقعی است.

4. آنها به شما فضا می‌دهند

در ابتدای رابطه عاطفی این طبیعی است که همیشه در کنار همسر خود باشید و تقریبا جدایی ناپذیر باشید و همه چیز را با یکدیگر انجام دهید. اما رابطه به جایی خواهد رسید که هر کسی نیاز به فضایی برای خودش خواهد داشت. این مورد فرد به فرد و از رابطه تا رابطه دیگر فرق می‌کند.


مقاله مرتبط: نشانه های فردی که می خواهد به دروغ شما را عاشق کند


در عشق واقعی همسرتان به شما فضای کافی برای اینکه خودتان باشید می‌دهد و به حس شما برای داشتن استقلال و اختیار احترام می‌گذارد و گاهی وقت ها کارها را بدون حضور شما انجام می‌دهد.

5. آنها برای حال خوب شما سنگ تمام می‌گذارند

اگر روز خوبی نداشته باشید، همسر شما اولین کسی خواهد بود که به شما خواهد گفت چقدر فوق العاده و عالی هستید. شریک زندگی شما بزرگترین مدافع شما دربرابر مشکلات و اختلافات شما با دیگران خواهد بود. همسر شما به شما یادآوری خواهد کرد که به چه اندازه قوی هستید و با صحبت های خود حس قدرتمندی را به شما باز می‌گرداند و روحیه مبارزه کننده خود را دوباره کسب خواهید کرد.

6. آنها در طوفان‌های زندگی در کنار شما خواهند بود

اختلافات و بحث های مختلف در روابط طبیعی هستند، اما وقتی که پایان پیدا نکنند روابط را بهم خواهد زد. دعوا و اختلاف نشانه ای از رابطه سالم هست و نشان می‌دهد که طرفین هنوز به طرف مقابل خود وفادار هستند و برایشان مهم است. اما اگر کسی واقعا عاشق شما باشد هیچ گاه عصبانیتش طولانی نخواهد بود. همسر شما راهی برای از بین بردن عصبانیت خواهد یافت. این نشانی از درک عمیق و احترام متقابل وی است.

7. آنها به اشتباهات خود اعتراف می‌کنند

کسی که هیچوقت به اشتباهات خود اعتراف نمی‌کند نمی‌تواند به طور واقعی عاشق شما باشد. عاشق بودن یعنی آسیب پذیری از احساساتی که بین دو نفر وجود دارد. از کجا معلوم که یک فرد خودشیفته نباشد؟


مقاله مرتبط: نشانه های فرد خودشیفته‌ای که شما عاشقش شده‌اید


8. آنها با زبان راحتی با شما صحبت می‌کنند

یکی دیگر از نشانه های پسر عاشق این هست که می‌تواند براحتی با شما ارتباط برقرار کند و هر مشکلی را که می‌بیند را بیان کند. سر به سر شما بگذارد و در هر حالتی با شما براحتی صحبت کند.

9. آنها باعث می‌شوند شما احساس زیبایی کنید

نشانه های پسر عاشق

کسی که واقعا عاشق شما هست به شما این احساس را منتقل خواهد کرد که زیبایی شما قابل تحسین و ستایش است. فرقی نمی‌کند در چه سنی باشید. در همه حال می‌تواند شما را به شکل زیبایی ببیند.

10. یکی از نشانه های پسر عاشق این هست که آنها به شما احساس امنیت می‌دهند

وقتی رابطه عاطفی به شکل دوستی موقت باشد اینکه فاصله با طرف مقابل را حفظ کنید امری طبیعی است تا جذابیت شما همیشه بالا باشد اما در زندگی مشترک این نوع احساس جایگاهی ندارد و بجای آن باید حس امنیت و آسودگی خاطر را در همسر خود ایجاد کنید. تقریبا این احساسی غریزی و واضح برای زوجین هست. اینکه تشخیص دهید چقدر می‌توانید به همسر خود اعتماد داشته باشید و چقدر همسرتان احساس امنیت شما را تامین می‌کند نشان از عمق رابطه عاطفی شما دارد.

مقالات مرتبط:  8 سوال مهم پیش از ازدواج که از طلاق در آینده پیشگیری میکند!

یادتان نرود که حتی با عشق واقعی هیچ کسی کامل نیست

پیدا کردن کسی با ویژگی های بالا که واقعا عاشق شما باشد به این معنی نخواهد بود که بدون مشکل خواهید بود. بهرحال این نکته را هیچوقت نباید فراموش کنید که هیچ رابطه یا فرد کاملی وجود ندارد. پذیرفتن این موضوع خود نیمی از مشکلات را حل خواهد کرد.

کسی که شما به آن احتیاج دارید کسی هست که تمایل به حل مشکلات داشته باشد، کسی که بخواهد شما را درک کند، کسی که در عشق خود بخشنده هست و در رفتارهای خود این موضوع را نشان می‌دهد و نه فقط با کلمات و صحبت های ایده آل بخواهد آن ها را به نمایش بگذارد. وقتی که چنین فردی را یافتید، مطمئنا خودتان تشخیص خواهید داد که این همان فردی هست که باید در زندگی شما حضور داشته باشد و برای همیشه حفظش کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات