مـــرکــز دانلــــــــود

12 روش مخ زدن در چت تلگرام و اینستاگرام

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : دوشنبه 16 بهمن 96 77 نظر
نظرات کاربران :

فضای دوستیابی در زندگی مدرن و دیجیتالی امروز کمی بسیار تغییر کرده است. اگر به جوانان نسل گذشته خود نگاه کنیم آنها باید با رد و بدل کردن شماره تلفن و یا قرارهای مخفیانه به برقراری ارتباط و شروع دوستی فکر می کردند اما امروز شما فقط کافی است از طریق پیام رسان های مختلفی مانند تلگرام و اینستاگرام به شخص مورد علاقه خود پیام دهید. اما چگونه به شکل موثری بتوانید مخ زدن را انجام دهید در این نوشته به شما آموزش می دهیم.

مخ زدن: این روزها، روش‌های دوست یابی به صورت آنلاین رواج زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای برقراری ارتباط از تلگرام و دایرکت اینستاگرام استفاده می‌کنند. اما آیا با روش مخ زدن دختر در چت تلگرام یا اینستاگرام آشنایی دارید؟ در این مقاله به شما کمک می‌کنیم که این کار را به درستی با توجه به فرهنگ اسلامی-ایرانی انجام دهید.

در دنیای مدرن امروز توانایی دوست یابی به روش آنلاین یکی از توانمندی‌های مورد نیاز هر فرد است. در گذشته شما باید شماره تلفن کسی را می‌گرفتید و برای دوست شدن سوال می‌کردید و به صورت حضوری باید اینکار را انجام می‌دادید. اما در حال حاضر روش مخ زدن با تلگرام یا دایرکت اینستاگرام مرسوم تر شده است.

دیگر تاثیر گذاشتن در دیدار اول کمی کم رنگ تر شده است و باید برای مخ زدن کمی حوصله بخرج دهید. زیرا باید جذاب بودن خود را ابتدا بوسیله ارسال پیام در تلگرام و اینستاگرام به طرف مقابل خود اثبات کنید و سپس ارتباط دوستانه شما شکل کاملی به خود بگیرد.

برای بعضی افراد مخ زدن در فضای مجازی بسیار سخت و نشدنی به نظر می‌رسد اما به شما می‌گوییم که اینگونه نیست و بسیاری از افراد از این طریق دوستان جدیدی پیدا می‌کنند. شاید افرادی که توانایی مخ زدن در فضای مجازی را دارند کار را برای این افراد سخت کرده اند و گوی سبقت را ربوده اند. بعضی افراد توانایی نشان دادن مهربانی خود از طریق چت و گفتگوی آنلاین را ندارند و سرگرم کننده هم به نظر نمی رسند اما در واقعیت آنها افرادی بسیار مهربان و سرگرم کننده هستند.

اگر شما جزو این دسته از افراد هستید باید بگوییم که مشکل شما در عدم مهارت روش‌های مخ زدن در فضای مجازی است که در این نوشته به آن پرداخته ایم.

آموزش روش مخ زدن در فضای مجازی تلگرام یا اینستاگرام

آیا واقعا می‌خواهید بهترین فردی که می‌شناسید را به سمت خود جذب کنید و دوستی خود را آغاز نمایید؟ قدم اول دوستی از طریق فضای مجازی هست و پس از آن ارتباط با تماس تلفنی و کم کم ارتباط عاطفی شما شکل خواهد گرفت. روش مخ زدن دختر بسیار سخت نیست و کمی یادگیری و مهارت نیاز دارد که ما اینجاییم تا به شما در این زمینه کمک کنیم.

1. از ایموجی و شکلک‌ها بدرستی استفاده کنید

یک چت درست و حسابی با دختر با استفاده بجا از شکلک‌ها بوجود می‌آید. اگر چت شما خالی از این شکلک‌ها باشد خیلی زود خسته کننده به نظر می‌آیید. استفاده از شکلک‌ها با چهره‌های مختلف مخ زدن را بسیار آسان می‌کند مخصوصا جاهایی که نمی دانید که طرف مقابل را بدرستی جذب کرده اید یا خیر.  مثلا فرستادن شکلک خنده به تعداد زیاد این حس را به طرف مقابل القا می‌کند که شما شخص خوش خنده ای هستید و بسیار کارآمد خواهد بود.

 

آموزش صفر تا صد مخ  زدن  دختران در اینستاگرام

 

2. در مخ زدن حتما از گیف‌ها کمک بگیرید

یکی دیگر از راه‌های مخ زدن عالی استفاده از تصاویر گیف و متحرک هست. در تلگرام گیف‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید آنها را ذخیره کنید و در هنگام صحبت کردن برای طرف مقابل ارسال کنید.

مخصوصا زمانی که می‌خواهید به پیام‌های شخص مقابل واکنش نشان دهید استفاده از گیف‌های هیجان انگیز و جذاب توصیه می‌شود و بیشتر گیف‌هایی که حالت‌های چهره را نمایش می‌دهند جالب تر خواهند بود.

3. درباره خودشان صحبت کنید

روش مخ زدن در چت تلگرام و دایرکت اینستاگرام

پرسیدن سوالات شخصی یکی از راه‌های مخ زدن در فضای مجازی است اما فقط زمانی این روش موثر هست که بدانید طرف مقابل شما از این موضوع خوشش می‌آید. درباره علایق طرف مقابل صحبت کنید.


مقاله مرتبط: 10 ویژگی افرادی که میتوانند رابطه عاشقانه جدید ایجاد کنند


برای این کار ابتدا درباره موضوعات مختلف و متعددی صحبت کنید و ببینید که جذب چه موضوعی می‌شود و آن را بیشتر ادامه دهید و دائما درباره یک موضوع که مورد علاقه خودتان هست صحبت نکنید. مثلا اگر طرف مقابل شما به فیلم و سریال علاقه مند هست و شما نمی دانید ابتدا سوالات مختلفی در رابطه با موسیقی، تفریح، درس خواندن و فیلم دیدن صحبت کنید و وقتی متوجه علاقه طرف مقابل به موضوع فیلم و سریال شدید در این بحث عمیق شوید. این یکی از اثبات شده ترین روش‌های مخ زدن در تلگرام و اینستاگرام است.

4. اصلا بی ادب نباشید

شوخی‌های بی مورد و نامودبانه بسیار حرکت اشتباهی در آغاز گفتگو و شروع آشنایی است. شاید اگر چنین کاری انجام دهید به طرف مقابل خود این حس را القا کنید که دوستی شما خالی از احساس واقعی هست و به خوبی پیش نخواهد رفت. شما به دوستی فراتر از این موارد احتیاج دارید و در مخ زدن خود این چنین ناشایست رفتار نکنید.

5. تعریف و تمجید‌های مناسب داشته باشید

تعریف کردن یکی از روش‌های واضح برای مخ زدن هست اما باید بدانید که چگونه این کار را انجام دهید. شما با تعریف کردن از طرف مقابل مهربانی خود را به نمایش می‌گذارید اما همزمان خود را محتاج طرف مقابل نشان می‌دهید.

باید تعریف و تمجیدهای شما بسیار کم رنگ و در میان بحث‌های شما درباره ویژگی‌های شخص مقابل باشد. هرچند که منظور پیام شما واضح فهمیده می‌شود اما سعی کنید خیلی واضح و در یک جمله خلاصه نکنید.

6. کمی صحبت‌های شخصی داشته باشید

از اینکه چند سوال درباره زندگی طرف مقابل بپرسید، نترسید. چند سوال شخصی بپرسید و البته پشت سرهم نباشد و درباره روابط قبلی طرف مقابل نیز نباشد.


مقاله مرتبط: راهکار های علمی برای عاشق کردن دختر ها و وابسته کردن آنان


بجای این موارد بهتر است درباره اخلاقیات و ارزش‌های شخصی او سوال کنید و بحث را به سمت پرسش و پاسخ‌های متعدد پیش ببرید.

7. طرف مقابل را بخندانید

یکی از بهترین راه‌های مخ زدن در تلگرام یا اینستاگرام این هست که طرف مقابل را بخندانید. مثلا جک‌ها و مطالب خنده دار برای او ارسال کنید و واکنش او را ارزیابی کنید و اگر متوجه شدید که از این موضوع خوشش آمده است در گفتگوهای مختلف این موضوع را ادامه دهید.

8. سر به سرش بگذارید

سر به سر گذاشتن یکی از روش‌های موفق مخ زدن در تلگرام و اینستاگرام هست. باید برای طرف مقابل شخصیتی مبهم و جذاب داشته باشید. هیچ گاه سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود را همان ابتدا جواب درست و مستقیم ندهید. مثلا از شما می‌پرسد که چه شغلی داری؟ شما مثلا بجای اینکه بگویید برنامه نویس هستید بهتر است بگویید با کامپیوتر بازی میکنم پول میگیرم یا هر جواب گمراه کننده و بامزه ای که به ذهن تان خطور کرد مناسب خواهد بود. سر به سرگذاشتن بسیار موثر است و حتما امتحان کنید و باعث خندیدن طرف مقابل خواهید شد.

9. جملاتی مانند «اگر باهم بیرون برویم ..» را بکار ببرید

اینگونه جملات مستقیما مفهوم مخ زدن به شکل خوب را نمی رساند اما در طرف مقابل این تصور را ایجاد می‌کند که با شما بیرون بیاید و یا تصویر ذهنی از بودن با شما در ذهن خود ایجاد کند و فکر کند که بودن با شما چقدر خوش می‌گذرد قطعا مخ زدن شما جواب خواهد داد.

 

10. تصاویر بامزه با اسنپ چت از خودتان بگیرید و ارسال کنید

یکی از راه‌های برقراری ارتباط ارسال تصاویر بامزه با شکلک‌های خنده دار نرم افزار اسنپ چت هست. به این شکل واکنش چهره خود را به شکل بهتری می‌توانید به طرف مقابل نشان دهید و بانمک و جذاب خواهید بود.

البته توجه داشته باشید که این نوع تصاویر بهتر است بعد از آشنایی مختصر و شکل گیری رابطه باشد.

11.در اوج گفتگو ناگهان صحنه را ترک کنید

شاید به نظرتان عجیب بیاید اما باور کنید یکی از راه‌های عملی مخ زدن در اینترنت و فضای مجازی خواهد بود. شما بحث گرم و جالبی را به اوج خودش رسانده اید اما باید جذابیت خود را حفظ کنید و این احساس را تداوم ببخشید.

در زمانی که گفتگو در اوج خودش هست به طرف مقابل بگویید که باید بروید و مجبور هستید. جمله ای مانند «خیلی صحبت عالی با هم داشتیم اما مجبورم همین الان بروم و بعدا صحبت می‌کنیم.» به این صورت طرف مقابل به شما پیوسته فکر خواهد کرد تا اینکه مجددا به او پیام بدهید.

12. خودتان باشید

هیچ چیز جذاب تر از اینکه طرف مقابل فکر کند خودتان هستید در مخ زدن بهتر نیست و خیلی مهم است. حتی گاهی اوقات خودتان را برای سرگرم کننده بودن و بامزه بودن پایین تر نیز بیاورید و از خودتان بدگویی کنید و به طرف مقابل خود بگویید که شاید باور نکند اما شما آنقدرها هم خوب نیستید و این گونه طرف مقابل جذب صداقت بیش از حد شما خواهد شد و مخ زدن شما جواب خواهد داد.

دانستن اینکه چگونه بتوانید در تلگرام یا دایرکت اینستاگرام مخ بزنید نیاز به تجربه و شناخت از خودتان و طرف مقابل  دارد. البته این نکته را فراموش نکنید که اگر روی کسی جواب نداد براحتی از کنار موضوع بگذرید و آن شخص را رها کنید.


مقاله مرتبط: معنی «جاست فرند»چیست؟ آیا رابطه دوستی شما فراتر از آن هست؟


درست شبیه این هست که می‌خواهید وارد رستورانی شوید و اگر علامت رستوران تعطیل هست و یا غذا ندارد را ببینید چه می‌کنید؟ بله به سراغ رستوران دیگری می‌روید. در مخ زدن اگر طرف مقابل با شما ارتباط برقرار نکرد به سراغ شخص دیگری برای دوستی بروید و دوستی سرشار از صداقت و مهربانی و علاقه را به شخص مناسبی نشان دهید.

 

 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

 

شما خواننده گرامی میتوانید از کارشناسان مجموعه تکامل من مشاوره رایگان دریافت کنید. لطفا سوالات و نظرات خود را در زیر همین مقاله ثبت کنید تا پاسخ داده شود.

 

مقالات مرتبط
نظــرات

2 دیدگاه

  77 دیدگاه

  1. امید نوروزی

   جناب تمام این مراحلی که گفتین واسه زمانیه ک با طرف چت داشته باشی .. ولی زمانی که اصن هیچی نیس بینمون چجوری باید شروع کرد ؟؟؟ مثلا یه غریبه …

   • admin

    ممنون از توجهتون و سوال خیلی خوبی که پرسیدید.
    دوست عزیز باید پل ارتباطی بین خودتان و فرد مورد نظر برقرار کنید.اگر اینستاگرام هست میتونید فالو کنید و ببینید فرد مورد نظر از چه چیزهایی بیشتر خوشش می آید. و سعی کنید گفت و گو رو با همین علایق مشترک شروع کنید. نترسید و خجالت هم نکشید چون بلاخره یک نفر باید شروع کننده باشه.
    در اینستاگرام با دایرکت دادن میتونید شروع کنید.بهتر است در همان جلسه اول درخواست دوستی رابطه عاطفی نکنید. کاملا مودب باشید. و از شوخی های بی ادبی خود داری کنید.
    در گروه های تلگرام هم همینطور با صحبت کردن در مورد علایق شروع کنید
    کم کم اگر خود طرف خوشش بیاید نشانه های بیشتری به شما نشان خواهد داد.
    درضمن یک نکته رو فراموش نکنید اگر در چند مورد اول موفق نبودید اصلا ناراحت نشید و ادامه بدید قطعا فرد مورد نظر خودتون رو پیدا خواهید کرد
    موفق و پیروز باشید

  2. امیرحسین

   سلام،ممنون از حرفاتون،فقط یه سوال،چیکارکم که دختر شدیدا به من وابسته بشه و تماما بطور دیوانه وار وابسته من بشه؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    آقای امیر حسین جان سوالتون کلی هست و نمیشه در یک کامنت کامل توزیح داد. ولی نکات مهم رو اشاره میکنم و حتما مقاله آموزشی در سایت قرار میدهیم.
    هر دختر یا پسری وابسته به تیپ خاص شخصیتی که مد نظرش هست میشه. باید با روحیات و خلقیات طرف مقابل بیشتر آشنا بشید.
    دختر ها در ابتدا رابطه سریع عاشق نمیشند و طول میکشه تا وابسته بشوند.پس عجله نکنید حواستون باشه وابستگی بیش از حد نشون ندید. شوخ طبع و خوش پوش باشید.
    روی مهارت ارتباطی و اعتماد به نفس خودتون بیشتر کار کنید تا جذاب تر نشون داده بشید.
    3 مقاله زیر میتونه به شما کمک کنه
    چگونه عشق به دختر مورد علاقه خود را مثل یک جنتلمن ابراز کنید

    پادکست: کاریزماتیک چیست؟ و ۵ رازی که برای جذابیت باید بدانید

    ۹ نکته فوق العاده کاربردی برای افزایش جذابیت در برابر کسانی که دوستشان دارید

  3. Alireza

   سلام خسته نباشید
   ببخشید اینکه میگن اگه به دختری کم محلی کنی بیشتر ازت خوشش میاد درسته؟

   • کارشناس

    سلام بر شما دوست عزیز
    ببینید کم محلی کردن نه میشه گفت خوبه و نه میشه گفت نادرسته.
    همه چی بستگی به زمان و طرف مقابل شما دارد.
    اگر در ابتدا رابطه و آشنایی هستید با بی محلی کردن مفرط عدم علاقه به ادامه رابطه رو نشون میدید و دختر مقابل اگر عزت نفس مناسب رو داشته باشد کم کم از شما دلسرد میشود.
    اما اگر در رابطه طولانی مدت هستید با کم توجهی ناگهانی پیامد دلزدگی میفرستید(که من از رابطه خسته شدم)
    طرف مقابل شما هم ممکنه دچار سو تعبیر بشه و این سو تعبیر به صورت مستقیم روی رابطه شما تاثیر میگذاره و چه بسا رابطه رو به سمت جدایی میکشونه.
    شما آقا عزیز باید تعادل رو رعایت کنید.چت کردن ها- تماس ها- دیدار ها- هدیه خریدن ها و .. و هرگونه ابراز احساسات در ابتدا رابطه باید خیلی خیلی کم باشه و با عمیق تر شدن رابطه
    تلاش بیشتری کنید. در تمامی مواردی که عرض کردم باید مساوات باشه یعنی همیشه شما شروع کننده چت ها نباشید. اگر اینطور هست ممکنه عشق شما یک طرفه باشه!!
    خانم ها از مردی که همش در دسترس باشه و اصطلاحا آویزون باشه بیزار هستند.
    شما خودتون رو بیکار نشون ندید. و تایم کاری و تفریحی داشته باشید.
    اما از یک دیدگاه دیگه اینکه بخواید دختری رو به سمت خودتون بکشید یک مقدار نشونه ضعف در خودتون هست.
    شما باید یک مرد مناسب باشید و نقطه ضعف خودتون رو برطرف کنید اگر دختر مناسب رو پیدا کرده باشید دلیلی برای ترک شما نخواهد داشت.
    سعی کنید ببینید دختر مورد نظر شما علایقش چی هست؟ به علایقش نزدیک بشید(سلیقه هنری-سلیقه لباس پوشیدن-سلیقه رفتاری و آداب معاشرت)
    با شناخت طرف مقابل و شناخت علایق میتونید بیشتر دختر مقابل رو به خودتون وابسته کنید
    4 مقاله زیر میتونه به شما کمک کنه

    ۱۲ مورد از اشتباهات مخرب رابطه عاشقانه که نباید انجام بدهید
    چگونه عشق به دختر مورد علاقه خود را مثل یک جنتلمن ابراز کنید
    آیا میدانید داشتن اعتماد به نفس چگونه رابطه عاطفی شما را منحصر بفرد میکند؟
    عزت نفس پایین و عوامل آن را می شناسید؟

  4. امید نوروزی

   دوست عزیز ممنون از جواب خوبتون .. اما زمانی ک چنباری با پیامای تبلیغی خواستم پیویشو داشته باشم وقتی میگه میشه نفرستی راهی ندارید که بتونم یکاری کنم یخش آب بشه و ی مقدار خونگرم بشه تا بعدا این پلیتیک هارو پیاده کنیم

  5. امید نوروزی

   و در واقع ما با اونها رفت آمد خانوادگی داریم .. چطور بگم درواقع دختره خودشو میگیره .. حالا چنباریم ب بهانه ی صحبت یا پیام های تبلیغاتی یا برنامه خواستن رفتم پیویش کاملا سردو قاطعانه جواب داده با همچین فردی راهکاری ندارید😔

   • کارشناس

    سلام مجدد به شما دوست خوبم.
    وقتی شما گفتید پیام تبلیغاتی ارسال میکنم. یعنی خودتون دارید به دختر مورد نظر تحمیل میکنید. این کار بدترین کاری هست که میتونید انجام بدید. اصطلاحا شما آویزون شدید.
    اگر ارتباط حضوری دارید خیلی بهتره. این یک امتیاز بزرگ هست برای شناخت بیشتر شما و اشنایی اولیه. بهتره اول با ارتباط حضوری احساس برقرار کنید.
    اما نظر شخصی من اینه که دختر ها اگر بخوان وارد رابطه بشند.
    کاری نمیکنند که پسر مورد نظر ازشون دور بشه.
    ممکنه دختر مورد علاقه شما اصلا به شما حسی نداشته باشه. و شما فرد مورد نظرش نباشید!
    خوب به زور که نمیشه کسی رو عاشق کرد. و رفتارش هم این حالت رو نشون میده. شاید هم دچار خودشیفتگی باشند.
    پیشنهاد من اینه که از دادن پیام های بی ربط خود داری کنید. در ملاقات های حضوری در مورد کارهای مورد علاقش صحبت کنید و از این باب آشنایی و هم صحبتی وارد بشید.
    اگر هم میبنید که همچنا سرد برخورد میکنن. بهتره که فاصله بگیرید و به دنبال فرد جدیدی باشید. دختر مورد نظر شما دلایل زیادی میتونه داشته باشه که نخواد وارد رابطه جدید بشند.
    دوست من شما هیچ مشکلی ندارید به دنبال کس دیگری باشید قطعا رابطه بهتری انتظار شماست.

    نشانه های فرد خودشیفته‌ای که شما عاشقش شده‌اید
    چطور افراد خودشیفته را بشناسیم؟

  6. مصطفی

   سلام دوست عزیز وممنون از این راهکاراتون بایه کی تو دایرکت اینستا ارتباط برقرار کردم ابتدا بدلیل اماتور بودنم خیلی زود بهش ابراز علاقه کردم اما بلاک نکرد کم کم شروع به صحبت کردم الان تقریبا یخش بازشده ازراهکارای مفیدتونم استفاده کردم خوب جواب داده به نظرتون با اینکه دوسال ازم بزرگتره امیدی هست؟

   • کارشناس

    سلام بر شما آقا مصطفی عزیز
    خوشحالیم که از مقاله استفاده کردید و نتیجه مثبت بوده.
    معمولا در عرف جامعه و حتی علم روانشناسی ازدواج بهتره مرد چند سالی بزرگتر باشند. اما همیشه استثنا وجود داره.
    ملاک ازدواج باید آگاهی عقلی باشه. اگر هر دو طرف به آگاهی عقلی و سواد عاطفی رسیده باشید مشکلی وجود نداره
    چه بسا ازدواج هایی داشتیم که آقا کوچکتر از خانم بودند و ازدواج خیلی موفقی داشتند.
    قدم بعدی شما یک قرار برای آشنایی بیشتر باشه و بعد اگر هردو تصمیم به ازدواج داشتید برنامه های پیش از ازدواج رو باید طی کنید
    برنامه های پیش از ازدواج به زودی بر روی سایت قرار میگرد.
    با تشکر

  7. محمد.......

   سلام.خسته نباشید بابت این مقاله زیبا فقط سوال داشتم.با دختری که میخوام دوست شم یه مدت پیش از طرف یه پسری ضربه دیده و اصلا حرفی نمیزنه الانم صحبت نمیکنه هر چی اس میدم در این طور مواقع چه کار باید کرد؟ با تشکر

   • کارشناس

    سلام بر شما دوست عزیز
    دختر خانم ها وقتی شکست عشقی میخورند باید یک دوره نقاهت رو بگذرونند و بعد بتونند وارد رابطه جدیدی بشند.پسر ها هم همینطور ولی برای جنس مونث معمولا بیشتر طول میکشه.
    اینکه دختر مورد نظر شما کی بخواد تصمیم به گرفتن رابطه جدید کنه بستگی به چند عامل هست:
    1-مدت رابطه قبلی
    2-شدت رابطه قبلی
    3-تجربه تلخ که باعث دوری از جنس مخالف شود
    اگر رابطه کمتر از 6 ماه بوده باشه معمولا 2 ماه طول میکشه برای فراموش کردن.
    دوست عزیز شما بهتره خودتون رو نچسبونید و اگر هم حرفی نمیزنه بهش حق بدید. روی صلابت خودتون ایستادگی کنید.
    بزارید از حالت شکست عشقی بیرون بیایند و بعد شروع کنید به ساخت یک رابطه جدید
    موفق باشید

  8. Amin

   با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز که این سایتو برای راهنمایی ما درست کردید
   سوالی داشتم خدمت شما دوست عزیز که چجوری میتونم در تلگرام کاری کنم که دختر پی وی من بیاد و من بتونم مخشو بزنم چون اصلا خودم پی وی هیچ دختری نرفتم و ازشون درخواست دوستی نکردم چرا که خیلی بدم میاد و از لولم کم میشود
   کلا میخام این سوالو بپرسم که چگونه به دختر در تلگرام به سوی پی وی من هدایت شود تا بتوانم با دانش و کار هایی که بلدم مخش را بزنم؟
   لطفا پاسخ دهید
   با تشکر از سایت خوب شما

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه عزیز. خوشحالم که رضایت دارید.
    ببینید دوست عزیز خیلی کم پیش میاد که یک دختر غریبه به شما مسیج بده برای دوستی! مگر اینکه شخص معروف یا هنرپیشه باشید!
    پس قدم اول رو شما باید بردارید. و از موضوعات مشترک شروع کنید به صحبت کردن مثلا اگر هنرمند هستند در مورد هرشون صحبت کنید و اگر سرگرمی خاصی انجام میدند
    در مورد سرگرمی ابرازنظر مثبت کنید تا اصطلاحا یخ آشنایی آب بشه و بعد از مدتی اگر خودشون علاقه داشتند درخواست دوستی بدید.
    در فضا مجازی باید حداقل ایده آل ها رو رعایت کنید. مثل عکس های پروفایل خوب و با کیفیت.

  9. مهدی

   سلام، من تو یه گروه تلگرامی پروفایل یکی رو دیدم و انگار بهش یجورایی حس دارم، نمیدونم فکر میکنم عاشقش شدم، میخوام برم جلو، ولی همدیگرو نمی‌شناسیم، چجوری برم جلو، چه پیامی رو بعنوان اولین پبام براش بفرستم، حدودا همسن خودمه، بنظرتون تو اولین پیام ها بهش چی بگم؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    آقا مهدی عزیز اگر یهویی به ایشون پیام بدید و بگید از شما خوشم اومده بدون شک بدترین روش هست.
    ابتدا باید یک دورانی رو در حد دوست معمولی با همدیگر آشنا بشید که آیا اصلا ایشون تمایل پیدا میکنند و یا نه؟ آیا اخلاقیات شما شبیه هست یا نه؟
    اولین پیام شما باید با یک وجه مشترک باشه.یعنی چیزی که هم شما از اون اطلاعات دارید و هم اون دختر خانم. مثلا میتونه در مورد همون گروهی که هستید با هم صحبت کنید
    سعی کنید گفتگو ها کوتاه باشه و کم کم زمان گفتگو بیشتر بشه.
    عکس تلگرامتون حتما باید کیفیت خوبی داشته باشه. به عکس های خودتون دقت بیشتری کنید.

  10. مبین

   سلام از یه دختری تو اینستاگرام خوشم اومده که یه نسبت فامیلی دور هم داریم ام میترسم باهاش صحبت کنم چون میترسم فکر کنه دنبال مخ زنی هستم و بلاکم کنه آخه یه مورد هم قبلا داشتم که منجر به بلاک شدنم شدالان نمیدونم چجوری سر صحبت رو باز کنم و چجوری شروع کنم مشکل اصلیم ترس از نه شنیدن هست.ممنون از سایت خوبتون

   • کارشناس

    درود بر شما
    آقا مبین عزیز صحبت را باید دوستانه شروع کنید و ترس رو بزارید کنار.در مورد خود دختر زیاد صحبت نکنید وقتی در صحبت هاتون به خود دختر زیاد اشاره میکنید
    باعث میشید دختر خانم فکر کنه که قصد رابطه دارید. در مورد نکات مشترک صحبت کنید ولی سوالاتی مثل هنوز مجردی؟عاشق شدی؟ قصد ازدواج نداری؟
    و این گونه نپرسید

  11. مجید رحیمی

   سلام ممنون از مطالب مفید که ارائه دادین فقط من نمیدونم چطوری تو پی وی صحبتم رو اغاز کنم یعنی نمیدونم چی بگم و چطوری بخوام دعوتش کنم به دوستی اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

   • کارشناس

    دوست عزیز مخ زدن در فضا مجازی یک مهارت هست و نیاز به یادگیری تکنیک هایش دارد
    در کتاب جنتلمن آنلاین از صفر تا صد آموزش داده شده. شما هم میتوانید یاد بگیرید

  12. آرین

   سلام قربان
   من به یکی پیام دادم که رل داشت
   من دیروز بهش پیام دادم که بلاکم کرد
   همه این مطالب رو هم الان دارم می‌خونم
   خواستم بگم دوباره بخوام برم بهش پیام بدم،چی باید بهش بگم؟
   ممنون از سایتتون

   • کارشناس

    سلام بر شما
    دوست عزیز شما نباید به کسی در رابطه عاشقانه حضور دارد. پیام بدهید
    خوب مشخص هست که قبول نمیکنه. و این کار درست نیست.
    بهتره به دنبال فرد جدیدی باشید.
    موفق باشید

  13. سینا روستا

   سلام فقط میخواستم از سایتتون تشکر کنم

  14. Amin sadeghzadeh

   یک دختر خانومی هست که دو سه بار همدیگه رو دیدیم و یه جوری میخواد نشون بده که از من خوشش میاد و من هم همینطور از اون خوشم میاد فقط مشکلی که هست اینه که با مادرش میاد مغازه و نمیتونم شماره بدم ولی شمارش رو خواهرم داره اگه من شماره اون رو بردارم و برم پی ویش حرکت ضایعی نیست که ابراز علاقه بکنم؟

   • کارشناس

    سلام و درود
    دو نکته: 1- اگر شماره رو از گوشی خواهرتون بردارید و مسیج بدید کار شدیدا اشتباهی هست و اصلا صورت جذابی نداره.
    2- به فرض شماره رو از خودشون گرفتید. به هیچ عنوان نباید ابراز علاقه کنید. ابتدا باید به عنوان دوست با هم در ارتباط باشید و بعد از مدتی به صورت رسمی تقاضا
    رابطه عاشقانه بدید. این خیلی شیک و جذاب تر هست و در ضمن شانس موفقیت شما بالا تر هست.

  15. Parmis

   با سلام.
   ممنون از راهنمایی عالی تون. من از یه پسری در اینستاگرام خوشم اومده و به نظرم شخص موجهی است برای ازدواج.. تو اینستاگرام هم خیلی مختصر صحبت کردیم در مورد محل سکونت شون و سن شون و شغلشون و اصالت شون . و شمارمو هم داره .البته هدف من ازدواجه ولی تا من پیام ندم چیزی نمیگه و من نمیدونم که چه طوری باید به سمت خودم جذبش کنم و بتونم یه ارتباط خوب باهاش داشته باشم . . ممنون میشم راهنماییم کنین

   • کارشناس

    سلام و روز بخیر
    تا مرحله خوبی پیش رفتید و از اینجا باید مهارت جذب و وابسته کردن مرد رو یاد بگیرید و اجرا کنید.
    البته مهم ترین مهارت اینه که از پشت تلفن جذاب باشید یعنی بدونید که باید چطور جذاب چت کنید! چطور دلفریب صحبت کنید!
    پیشنهاد من به شما دوره (ملکه باش تا برایت زانو بزند) هست.

    دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند

  16. یوسف

   خوبه

  17. مجهول

   بسیار کاربردی !!
   خیلی بهم کمک کرد و تازه فهمیدم چه اشتباهات بزرگی کردم !

  18. سعيد

   سلام ممنون از سايت خوبتون

  19. مجیدمحمدی

   سلام مطالب خوبی بودممنون

  20. amin

   سلام خسته نباشید
   من عاشق دختری شدم که تو دایرکت اینیستا هم که پیامی میفرسم سین نمیکنه
   دوتا راهکار ازتون میخواستم
   یکی اینکه چیکار کنم سین کنه
   دوم اینکه برای اولین بار چه پیامی بهش بدم که خوش تر باشه

   • کارشناس

    سلام و سلامت باشید
    یکی از تکنیک های اولین پیام شناخت موضوع مشترک هست.
    در پروفایل او به دنبال یک موضوع مشترک باشید تا گفتگو را آغاز کنید و بدترین کاری که میتوانید بکنید
    این است که بگویید سلام خوب هستید؟
    این جمله تکراریست و مردان غیر جذاب استفاده میکنند.
    دوست عزیز مخ زدن در فضا مجازی یک مهارت هست و نیاز به یادگیری تکنیک هایش دارد
    در کتاب جنتلمن آنلاین از صفر تا صد آموزش داده شده. شما هم میتوانید یاد بگیرید

  21. عرفان

   ممنونم از این سایت خوبتون واس من خیلی کار ساز بود

  22. محمد

   سلام خسته نباشید از اطلاعاتتون.من از شما میخواستم اگر در توانتون هست با شما حرف بزنم البته اگر وقتی داشته باشید چون که واقعا نیاز دارم

   مچکر

   • کارشناس

    سلام. سلامت باشید
    بله جهت مشاوره هم از مشاوره آنلاین میتونید استفاده کنید و یا در تلگرام به شماره زیر پیام دهید.
    09031888663
    موفق باشید

  23. Hmid._bp

   سلام‌ کارشناس عزیز ببخشید تمام حرفاتون درسته اما من نمیدونم چرا همیشه برایه وارد شدن به یه رابطه دچار مشکل میشم مثلا نمیدونم رفتم دایرکت دختره بهش چی بگم با سلام احوال پرسی شروع کردم‌میگه مرسی یا اول میگه شما امرتون من‌ از این‌جا ببعدو خراب میکنم و‌جوابی ندارم‌بدم

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه عزیز
    مشکل اصلی شما در نحوه شروع چت و سر صحبت رو باز کردن هست. دوست عزیزم وقتی با سلام و حالت چطوره به دایرکت یک خانم میرید
    مشخصه که جواب نمیده و اگر جواب داد بپرسه شما؟ چون به صورت رسمی دایرکت میدید.
    برای دوستی و ارتباط دوستانه برقرار کردن این کلمات مناسب نیست.
    برای حل مشکل شما کتاب جنتلمن آنلاین را به شما پیشنهاد میکنم
    موفق و پیروز باشید.

  24. محسن

   سلام خسته نباشید من 19 سالمه تو دانشگاه از دختری که حدودا 4 سالی ازم بزرگ تره خوشم اومده درضمن اینم بگم که چهره تقریبا خوبی دارم و اخلاقم خوبه شوخ طبعم هستم حالا اینارو گفتم ولی از خود تعریف کردن بدم میاد
   تا حالا 4 جلسه کلاس داشتیم و چند باری که نزدیک به هم بودیم خندوندمش و چند باری نگاه معناداری کرد حالا نمیدونم چکار کنم که مطمئن بشم و اون بیشتر وابسته بشه
   ممنون

   • کارشناس

    سلام و روز بخیر خدمت شما
    دوست عزیزم اکثر خانم ها علاقه مند هستند که با آقایون بالاتر از سن خودشون دوست بشوند. اما باز هم دلیل بر این نیست که نتونید با
    این خانم دوست بشید.
    به جذابیت ظاهری خودتون رسیدگی کامل کنید مثل : ست کردن و ترکیب کردن رنگ های لباس- اصلاح صورت و مدل مو شما- ارتباط سازی با دوستان
    جذاب در دانشگاه(دختر و پسر)- استفاده از عطر-
    لازم نیست تمام تمرکز رو بزارید روی به خنده درآوردن دختر چون در عصر 2019 زیاد جذاب نیست.
    به عنوان یک همکلاسی و دوست باید ارتباط رو شروع کنید و از هرگونه پیشنهاد عاطفی فعلا خود داری کنید.
    در دانشگاه با موضوعات مشترک هم صحبت بشید و مقداری از همدیگر شناخت پیدا کنید
    و اگر دیدید با شما خوش رفتار و مایل هست میتونید درخواست شماره تلفن کنید

  25. نامدار

   سلام ممنون ميشم برام باسختون رو ميل كنيد-به يكي جندروز قبل كاملا مودبانه درخواست اشنايي دادم شماره رو كرفتن ’خلاصه تماس نكرفتن ايشون يكبار ديك ملاقاتشون كردم كفتن فك بكنم جواب ميدم . (دخترهستن) فعلا ج ندادن البته از موضوع يكروز ميكزره .بنظرتون دوباره ببينمشون البته ترديد دارم كه ديدار بعدي باعث شه فك كنه زيادي من سيريشم..منتظرم راهنمايتتون از طريق ميل هستم

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه گرامی
    همانطور که خودشون صراحتا گفتند که (فکر بکنم جواب میدم) نشان میده کاملا متمایل نیستند.
    شما کارتون رو درست انجام دادید و اصلا نیازی نیست که دوباره درخواست کنید. اجازه بدید اگر واقعا علاقه به شروع رابطه
    و آشنایی با شما دارند خودشون پیام بدند.
    موفق و شاد باشید.

  26. رضا

   سلام ممنون از راهنماییاتون.من از طریق رابطه دختر مورد علاقمو پیدا کردم فقط نمیدونم چطوری برای اولین بار باهاش چت کنم یا رابطه برقرار کنم

   • کارشناس

    سلام بر شما و ممنون از همراهی شما
    بنده متوجه منظور شما نشدم که فرمودید از طریق رابطه دختر مورد علاقه خودم رو پیدا کردم.
    ایا شماره دریافت کردید؟ یا فقط ایشون رو پسندیدید؟
    لطفا توضیحات کاملتر ارائه بدید

  27. بی نام

   سلام خسته نباشد یه سوال داشتم وقتی می خواهیم با طرف مقایل که دختر هست چت کنم اولین پیام تا مثلا دهمین پیام باید به او چه داد و او می گوید چه؟

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه عزیز مجموعه تکامل من
    گفت و گو های اولیه باید با موضوعات مشترک بین هردو شروع بشه: مثل دانشگاه- رشته تحصیلی- ورزش- …. و هرچیزی که به هردو شما مربوط میشه.
    مثلا در پیج خانم عکسی در یک مکان تفریحی هست میتونید مستقیم بپرسید که ادرس این مکان دقیقا کجاست و شما دقیقا چه فعالیتی کردید در این
    مکان تفریحی.
    همینطور که میبینید سر صحبت باز میشه و ادامه پیدا میکنه.
    اما نکاتی خیلی مهم هستند اعم از: عدم هرگونه ابراز عشق و علاقه – عدم نشان دادن شخصیت وابسته – داشتن عکس های زیبا از خودتان بر روی پروفایل خود-
    نشان دادن لایف استایل جذاب از خود- انتخاب فرد صحیح که در سطح شما باشید و نه بالاتر-

    مبحث ارسال اولین پیام و ارتباط با خانم ها خیلی کامل تر است که در یک کامنت جا نمیگیرد. به همین دلیل برای یادگیری صفر تا صد مخ زدن در فضای مجازی
    کتاب الکترونیکی جنتلمن آنلاین رو به شما پیشنهاد میکنیم
    موفق باشید

  28. ترانه یاوری

   سلام برای یه شخص معروف چیکار کنیم؟اگه توی اینستاگرام معروف باشه و کلیپ داده باشه و فالور هاش زیاد باشن،آیا شانسی هست؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    اگر در یک جمله بخوام بگم که آیا شانسی هست؟ هست اما خیلی کم
    چون ایشون که معروف هستند طبیعتا افراد زیادی مثل شما پیام میدهند و ابراز علاقه میکنند و خوب درصد خیلی پایین وجود داره که پیام شما رو ببینند.
    برای جلب توجه باید از لحاظ اجتماعی سطح هردو یکی باشه- بهتره شما هم مثل ایشون دارای وجه اجتماعی باشید(هنرمند)
    منظور از وجه اجتماعی یعنی مثل بقیه کسانی که به سمتش میروند فرد عادی نباشید. اعم از داشتن یک پیج که فالور خوبی داشته باشد و درباره موضوعی
    فعالیت میکند و یک برند شخصی شده است.
    هرچقدر سطح هردو نزدیک تر باشه احتمال دیده شدن شما بیشتر است. و هیچوقت خودتون رو عاشق و دلباخته نشون ندید!
    در مکان هایی که ایشون حضور پیدا میکنند بهتره که شما حضور داشته باشید و از روابط اجتماعی و واسطه ها که به ایشون نزدیک هستند استفاده کنید.
    موفق باشید

  29. ترانه یاوری

   سلام خیلی ممنون که جواب دادید حرفاتون بسیار مفید بود
   و اینکه شما گفتید در مکان هایی که ایشون هستند حضور پیدا کنید
   که اخه این تقریبا غیر ممکنه چون دور هستیم ولی نه زیاد
   و اینکه گفتید از لحاظ اجتماعی باید یکی باشید و هنرمند
   که این هم برای یه دختر سخته که کلیپ و دابسمش بزاره در پیجش که شاید ایشون دید و شاید هم نه
   ولی در مورد اون حرفتون که گفتید پیج خوبی داشته باشید با تعداد فالور بالا خب این رو من دارم فقط فالور هات به اندازه ی ایشون نیست.
   و در آخر هم خواستم بگم که از لحاظ سنی هم به هم میخوریم
   ولی من همیشه نا امیدم و به خودم میگم که شانسی نیست

  30. محمد

   از این ها همیشه استفاده میکنم و جواب میده انجام بدید من حدود ۱۷ یا ۱۸ تا دوست دختر اینطوری پیدا کردم

  31. مصطفی احمدی

   سلام خسته نباشید… وقتی بخوایم با یه غریبه سر صحبت رو باز کنیم باید با چه جملا؟تی شروع کنیم

   • کارشناس

    سلام به شما
    هیچ جمله ای در جهان وجود نداره که شما بگید و یهو خانم بگه عجب پارتنر مناسبی. ارتباط در طول زمان ساخته میشه.
    ابتدا باید تا مدتی به صورت دوستانه هم صحبت باشید و با چت کردن علاقه مندش کنید
    دستور العمل زیر برای شما از کتاب جنتلمن آنلاین است که بخش کوچکی از آموزش ارسال اولین پیام به خانم ها است.

    پیامهای گام به گام
    گام اول: او رو فالو کنید و بعد از یک هفته یا 10 روز اقدام به شروع پروسه آشنایی کنید.
    پروفایل او را کاملا بخوانید و به دنبال نقاط مشترک باشید مثل: ورزش – موسیقی – تفریحات – مدارس یا دانشگاه یا
    رشته – شغل مشترک – همسایه یا همشهری بودن – و یا هر چیز مشترکی که مقداری اطلاعات داشته باشید.
    قدم دوم: از چند نکته که در پیامهایتان قابل ذکر هستند یادداشت برداری کنید. درست مانند شما، زنها هم نکاتی در
    پروفایل و عکسهایشان دارند که برای شروع پیامها مناسب هستند.
    گام سوم: به این که چطور میتوانید این نکتهها را ذکر کنید فکر کنید، مانند این که تجربیات، نظرات، داستانها و
    پرسشهای شما در مورد آنها چیست. از آنهایی که بیش از حد واضح هستند دوری کنید )مانند نام کاربریشان( مگر
    این که یک داستان خیلی خوب و جالب در مورد آن داشته باشید، زیرا آنها مکررا دربارهی این موارد پیام دریافت
    میکنند. به آن کمی شوخی اضافه کنید.
    گام چهارم: جملهای بنویسید که نیاز به یک پاسخ دارد، یا در مورد آن نکته سوالی بپرسید.
    گام پنجم: جملهای بنویسید که نیاز به یک پاسخ دارد، یا در مورد آن نکته یا نکتهای دیگر سوال میپرسد. این مرحله
    انتخابی است و به شدت به نوع محتوا بستگی دارد.
    گام ششم: همهی اینها را با هم ترکیب کنید و پیام را بفرستید. توضیح ندهید که چرا به او پیام دادهاید، بیش از اندازه
    رسمی نباشید، همینطور زیاد هم خودمانی صحبت نکنید. از دستور زبان و املای صحیح استفاده کنید.

    برای یادگیری کامل و جامع صفر تا صد ارتباط با خانم ها میتوانید کتاب جنتلمن آنلاین را مطالعه بفرمایید

    موفق و پیروز باشید

  32. علی

   با دختری که تازی شکست هشقی خورده از پسرا متنفره بعد مغرورم باشه چ باید کرد

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه عزیز
    دوست عزیزم برای شروع رابطه عاطفی نیاز به شرایط روحی مناسب است. خوب وقتی طرف مقابلتون
    به این صراحت وضعیت روحی نامناسبی داره قطعا نبایدحتی سمت این دختر برید چه برسه به پیشنهاد رابطه عاطفی.
    میتوانید چندین ماه بعد اقدام به آشنایی کنید اگر مشاهده کردید که روحیاتش به حالت نرمال و استاندارد اجتماعی برگشته است.
    موفق باشید

  33. محمدرضا

   با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما
   بنده خیلی کم پیش امده که برای سایتی کامنت بزارم ولی سایت عالی شما ارزش صرف وقت رو داره از شما ممنونم که به تمامی کامنت ها پاسخ دادید با لحن کاملا مناسب و در صحبت های شما بیشتر ترکیبی از مشاوره و روانشناسی و تکنیک هایی که احتمالی هستن استفاده شده که این واقعا بسیار عالی هست و پاسخ دادن شما به تمامی کامنت ها باعث میشه یک منبع سوالات متداول ایجاد بشه و از ارسال سوالات تکراری جلوگیری بشه بنده پاسخ خودم رو در بین کامنت ها و پاسخ عالی شما پیدا کردم و فقط برای شما کامنت تشکر ارسال میکنم. با ارزوی موفقیت های روز افزون برای شما موفق و سر بلند باشید.

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیزم
    ابتدا تشکر میکنیم بابت اینکه ما را مورد لطف خود قرار دادید. و خوشحالیم که از مجموعه آموزشی تکامل من رضایت کامل دارید.
    برای شما و خانواده گرامی آرزوی سلامتی و شادمانی داریم.
    موفق و پیروز باشید

  34. مهدی

   با سلام و عرض ادب
   من چند وقتی هست توی دایرکت اینیستا با یه دختر چت میکنم،خوشبختانه از همون اول یخش باز شد و خودش سوالات شخصی مـثل تاریخ تولد و … ازم پرسید.اما معمولا توی هربار چت کردن بهم میگه داداش.یه بار ازش پرسیدم فلسفه داداش گفتنت چیه؟گفت هر پسر مودبی مثل داداشم میمونه.خواستم بپرسم ایا میتونم باهاش حداقل یه رابطه در حد جاست فرند داشته باشم و باهاش بیرون برم؟
   با تشکر از سایت خوبتون

   • کارشناس

    سلام بر شما دست عزیز
    بله شما میتونید ابتدا رابطه دوستانه آغاز کنید و درستش هم همین است که خودتان را مثل همه دیگر پسرها که دنبال عشق و عاشقی هستند جلوه ندهید
    و با این سبک میتوانید اعتماد طرف مقابل را جلب کنید و همینطور خودتان را متفاوت نشان دهید.(نکته: خانم ها دیرتر اعتماد می کنند و دیرتر عاشق می شوند)
    اما بعد از ساخت رابطه دوستانه احتمال اینکه ایشون به شما حس عاطفی پیدا کنند زیاد هست پس نا امید نشوید و خیلی هم عجله نکنید
    موفق و شاد باشید

  35. مهدی

   با تشکر از پاسخ شما
   بیشتر منظورم این بود که این داداش گفتنش به این معنیه که میخواد بهم بفهمونه که اهل دوستی نیست؟یا این معنی رو نمیده لزوما؟اینم اضافه کنم که 4 ماه ازم بزرگتره.
   یه چیز دیگه هم اینکه اگر یکدفعه(بدون اینکه هنوز بهش فهمونده باشم بهش علاقه دارم)ازش درخواست سینما رفتن کنم کار درستیه؟
   با تشکر از شما که وقت میذارید

   • کارشناس

    خواهش میکنم وظیفه هست.
    چون سن خانم از شما بیشتر هست بله ممکنه از کلمه داداش استفاده میکنه که شما به ایشون پیشنهاد عاشقانه ندید
    بهتره از علایقش بیشتر شناخت پیدا کنید و بعد پیشنهاد بیرون رفتن دوستانه بدید.شاید ایشون غذا را به سینما ترجیح می دهند.
    بنده قرار اول دوستانه سینما پیشنهاد نمیکنم. تو سینما چون مشغول صحبت نمیشوید و فقط گرم تماشا فیلم هستید
    موفق باشید

  36. آرمان رحیمی

   عالی بود ممنون.زیادتر از اینه؟

  37. محمد

   سلام خسته نباشید اولا متشکرم از سایت خوبتون مخصوصا ویسی که در مورد شیوه های کاریزماتیک بودن گذاشتید خیلی خوب بود و اعتماد به نفسم بالاتر رفت و متوجه شدم که خیلی چیز هارو رعایت میکنم یک سوالی دارم اما فکر نکنم اینجا کامل بشه توضیح داد اگه موردی نیست میتونم توی تلگرام مزاحمتون بشم و نظرتون رو درمورد مشکلی که دارم بپرسم !؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    خوشحالیم که از آموزش های رایگان ما رضایت دارید و برای شما سودمند بوده.
    بله شما میتونید در تلگرام سوالتون رو مطرح بفرمایید
    در خدمت شما هستیم
    موفق باشید.

  38. امیر

   سلام ممنون از سایت خوبتون من از این روش ها استفاده کردم و خداراشکر روش هاتون موثر بودن

   • کارشناس

    درود بر شما
    خوشحالیم که مشکلتون بر طرف شده و ممنون از همراهی شما.
    موفق باشید

  39. امين

   ميشه كتاباي تو اين زمينه معرفي كنيد

  40. Zhraw

   سلااممممم من سئوالی ندارم فقط اومدم ازتون تشکر کنم که انقد به نظرات توجه میکنین و جوابشونو کامل و جامع میدین واقعااا دمتون گرمممممم عالیییییی بود مطالبتونننن😍😍😍😍😍😍

   • کارشناس

    درود بر شما
    خیلی ممنون از انرژی مثبت شما و خیلی خوشحالیم که دوستانی همچون شما درکنار ما حضور دارند.
    موفق باشید بانو

  41. سینا

   سلام ی دختری ک هم شهریم هست تقریبا کم میبینمش پیجشو دارم ی بار اشتباه کردم چم شد چن تا عکسشو بدون اینکه فالوش کنم لایک کردم بعد اون پیجشو بست چن ماهی میشه از این کارم با پیج فیک دنبالش میکنم ی چن ماهی هم هست کات کرده با اکانت اصلیم فالوش کنم برم دایرکتش بنظرتون؟ گاهی لایو میگیره به ذهنم میرسه ک برم توی جایی ک لایو میگیره.، اینکارو بکنم بنظرتون؟؟ رفتم جایی ک هست خب بعدش چکار کنم؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    بزرگترین اشتباه شما این هست که با پیج فیک ایشون رو دنبال می کنید.
    اگر پروفایل جذاب و حرفه ای داشته باشید دیگر دلیلی ندارد به صورت مخفیانه او را دنبال کنید
    دوست شدن در اینستاگرام چندین مرحله دارد که باید قدم به قدم پیش بروید. در کتاب جنتلمن آنلاین از صفر تا صد آموزش داده ایم
    موفق باشید

  42. محمد

   مطالب خیلی خوبی بودن ممنون از شما . من شمارتونو برداشتم اگه مشکلی نداره بهتون پیام میدم🙃

  43. مهدی

   سلام،با تشکر از سایت خیلی خوبتون
   حدودا دوماهی هست که در فضای مجازی با دختری آشنا شدم،رابطمون هم خیلی صمیمی شده و خیلی با هم راحت هستیم و همه چی به هم میگیم.اما از بعد از دو سه هفته اول که بهش پیشنهاد ملاقات حضوری دادم تا حالا،همش سعی میکنه از زیرش دربره و عقبش بندازه و یه بهانه هاییم میاره که مشخصه فقط بهانه ست.از اونجا که رابطه مجازیمون داره طولانی میشه خواستم تحلیل و راهکارتونو بدونم.(اینم بگم که چند بارم تلفنی حرف زدیم)
   باتشکر

  44. محمد

   سلام خسته نباشید من عاشق یه دختری شدم که فامیل خیلی دورمون هس شمارشو گیر اوردم رفتم پی ویش پیام دادم ولی سین کرده ولی جواب نداده گفتم مزاحم نیستم ولی اگه فک میکنید مزاحمم بلاکم کنید ولی بلاک نکرد جوابم نداد دارم دیونه میشم راستش حرعتشو ندارم خودم معرفی کنم خواهش میکنم کمکم کنید

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر خدمت شما کاربر عزیز.
    به روشی که شما اقدام کردید من اسمش رو میزارم روش زورکی: چون شما فقط به احساسات خودتون توجه میکنید.
    اولین اشتباه شما این بود که شماره اش رو از خودش نگرفتید و بدتر اینکه به تلگرامشون پیام دادید.
    چون خودتون رو به زور و بدون خواسته خانم وارد حریم شخصیش کردید.خانم ها اینجا اگر از اون مرد خوششون بیاد با حالت تهاجم برخورد میکنند.
    نگفتید که چه پیامی برای خانم فرستادید اما قابل حدس هست که پیام شما قطعا حرفه ای نبوده
    چون از چند جمله ای (اگر فکر میکنید مزاحمم بلاکم کنید)استفاده کردید که عدم اعتماد به نفس کافی شما رو نشون داده.
    و احتمالا هم عکس خودتون بر روی تلگرامتون نبوده که نیاز دارید خودتون رو معرفی کنید.
    دوست عزیزم شما از احساسات اون خانم هیچ خبری ندارید
    ممکنه خانم با مرد دیگری دوست باشند
    ممکنه تازه از رابطه شکست خورده بیرون امدند
    ممکنه عاشق مرد دیگری باشند
    و حتی ممکنه اصلا از مردها خوششون نیاد و دلایل زیاد دیگه
    چون شما از حس طرف مقابل خبر نداشتید نباید مستقیما وارد حریم شخصیش میشدید
    چون شماره اش رو داشتید به راحتی میتونستید پروفایل اینستاگرامش رو پیدا و فالو کنید و طبق اصول حرفه ای ارتباط برقرار کردن(مخ زدن) با خانم ها
    که در کتاب جنتلمن آنلاین آموزش دادیم پیش برید و شماره اش رو از خودش میگرفتید
    روش درست به این صورت هست چون خانم فضا کافی برای آشنایی پیدا میکنه

    موفق باشید