مـــرکــز دانلــــــــود

12 روش مخ زدن در چت تلگرام و اینستاگرام(گرفتن شماره تلفن دختران)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : دوشنبه 16 بهمن 96 232 نظر
نظرات کاربران :

فضای دوستیابی در زندگی مدرن و دیجیتالی امروز کمی بسیار تغییر کرده است. اگر به جوانان نسل گذشته خود نگاه کنیم آنها باید با رد و بدل کردن شماره تلفن و یا قرارهای مخفیانه به برقراری ارتباط و شروع دوستی فکر می کردند اما امروز شما فقط کافی است از طریق پیام رسان های مختلفی مانند تلگرام و اینستاگرام به شخص مورد علاقه خود پیام دهید. اما چگونه به شکل موثری بتوانید مخ زدن را انجام دهید در این نوشته به شما آموزش می دهیم.

مخ زدن: این روزها، روش‌های دوست یابی به صورت آنلاین رواج زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای برقراری ارتباط از تلگرام و دایرکت اینستاگرام استفاده می‌کنند. اما آیا با روش مخ زدن دختر در چت تلگرام یا اینستاگرام آشنایی دارید؟ در این مقاله به شما کمک می‌کنیم که این کار را به درستی با توجه به فرهنگ اسلامی-ایرانی انجام دهید.

سوال: آیا این روش برای مخ زدن پسر نیز امکان پذیر است؟ بله ، بهتر است به دوره آموزشی ملکه باش سری بزنید.

در دنیای مدرن امروز توانایی دوست یابی به روش آنلاین یکی از توانمندی‌های مورد نیاز هر فرد است. در گذشته شما باید شماره تلفن کسی را می‌گرفتید و برای دوست شدن سوال می‌کردید و به صورت حضوری باید اینکار را انجام می‌دادید. اما در حال حاضر روش مخ زدن با تلگرام یا دایرکت اینستاگرام مرسوم تر شده است.

دیگر تاثیر گذاشتن در دیدار اول کمی کم رنگ تر شده است و باید برای مخ زدن کمی حوصله بخرج دهید. زیرا باید جذاب بودن خود را ابتدا بوسیله ارسال پیام در تلگرام و اینستاگرام به طرف مقابل خود اثبات کنید و سپس ارتباط دوستانه شما شکل کاملی به خود بگیرد.

برای بعضی افراد مخ زدن در فضای مجازی بسیار سخت و نشدنی به نظر می‌رسد اما به شما می‌گوییم که اینگونه نیست و بسیاری از افراد از این طریق دوستان جدیدی پیدا می‌کنند. شاید افرادی که توانایی مخ زدن در فضای مجازی را دارند کار را برای این افراد سخت کرده اند و گوی سبقت را ربوده اند. بعضی افراد توانایی نشان دادن مهربانی خود از طریق چت و گفتگوی آنلاین را ندارند و سرگرم کننده هم به نظر نمی رسند اما در واقعیت آنها افرادی بسیار مهربان و سرگرم کننده هستند.

اگر شما جزو این دسته از افراد هستید باید بگوییم که مشکل شما در عدم مهارت روش‌های مخ زدن در فضای مجازی است که در این نوشته به آن پرداخته ایم.

آموزش صفر تا صد مخ  زدن  دختران در اینستاگرام

آموزش روش مخ زدن در فضای مجازی تلگرام یا اینستاگرام

آیا واقعا می‌خواهید بهترین فردی که می‌شناسید را به سمت خود جذب کنید و دوستی خود را آغاز نمایید؟ قدم اول دوستی از طریق فضای مجازی هست و پس از آن ارتباط با تماس تلفنی و کم کم ارتباط عاطفی شما شکل خواهد گرفت. روش مخ زدن دختر بسیار سخت نیست و کمی یادگیری و مهارت نیاز دارد که ما اینجاییم تا به شما در این زمینه کمک کنیم.

1. از ایموجی و شکلک‌ها بدرستی استفاده کنید

مخ زدن

یک چت درست و حسابی با دختر با استفاده بجا از شکلک‌ها بوجود می‌آید. اگر چت شما خالی از این شکلک‌ها باشد خیلی زود خسته کننده به نظر می‌آیید. استفاده از شکلک‌ها با چهره‌های مختلف مخ زدن را بسیار آسان می‌کند مخصوصا جاهایی که نمی دانید که طرف مقابل را بدرستی جذب کرده اید یا خیر.  مثلا فرستادن شکلک خنده به تعداد زیاد این حس را به طرف مقابل القا می‌کند که شما شخص خوش خنده ای هستید و بسیار کارآمد خواهد بود.

2. در مخ زدن حتما از گیف‌ها کمک بگیرید

مخ زدن

یکی دیگر از راه‌های مخ زدن عالی استفاده از تصاویر گیف و متحرک هست. در تلگرام گیف‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید آنها را ذخیره کنید و در هنگام صحبت کردن برای طرف مقابل ارسال کنید.

مخصوصا زمانی که می‌خواهید به پیام‌های شخص مقابل واکنش نشان دهید استفاده از گیف‌های هیجان انگیز و جذاب توصیه می‌شود و بیشتر گیف‌هایی که حالت‌های چهره را نمایش می‌دهند جالب تر خواهند بود.

3. درباره خودشان صحبت کنید

روش مخ زدن در چت تلگرام و دایرکت اینستاگرام

پرسیدن سوالات شخصی یکی از راه‌های مخ زدن در فضای مجازی است اما فقط زمانی این روش موثر هست که بدانید طرف مقابل شما از این موضوع خوشش می‌آید. درباره علایق طرف مقابل صحبت کنید.


مقاله مرتبط: 10 ویژگی افرادی که میتوانند رابطه عاشقانه جدید ایجاد کنند


برای این کار ابتدا درباره موضوعات مختلف و متعددی صحبت کنید و ببینید که جذب چه موضوعی می‌شود و آن را بیشتر ادامه دهید و دائما درباره یک موضوع که مورد علاقه خودتان هست صحبت نکنید. مثلا اگر طرف مقابل شما به فیلم و سریال علاقه مند هست و شما نمی دانید ابتدا سوالات مختلفی در رابطه با موسیقی، تفریح، درس خواندن و فیلم دیدن صحبت کنید و وقتی متوجه علاقه طرف مقابل به موضوع فیلم و سریال شدید در این بحث عمیق شوید. این یکی از اثبات شده ترین روش‌های مخ زدن در تلگرام و اینستاگرام است.

4. اصلا بی ادب نباشید

مخ زدن

شوخی‌های بی مورد و نامودبانه بسیار حرکت اشتباهی در آغاز گفتگو و شروع آشنایی است. شاید اگر چنین کاری انجام دهید به طرف مقابل خود این حس را القا کنید که دوستی شما خالی از احساس واقعی هست و به خوبی پیش نخواهد رفت. شما به دوستی فراتر از این موارد احتیاج دارید و در مخ زدن خود این چنین ناشایست رفتار نکنید.

5. تعریف و تمجید‌های مناسب داشته باشید

تعریف کردن یکی از روش‌های واضح برای مخ زدن هست اما باید بدانید که چگونه این کار را انجام دهید. شما با تعریف کردن از طرف مقابل مهربانی خود را به نمایش می‌گذارید اما همزمان خود را محتاج طرف مقابل نشان می‌دهید.

باید تعریف و تمجیدهای شما بسیار کم رنگ و در میان بحث‌های شما درباره ویژگی‌های شخص مقابل باشد. هرچند که منظور پیام شما واضح فهمیده می‌شود اما سعی کنید خیلی واضح و در یک جمله خلاصه نکنید.

6. کمی صحبت‌های شخصی داشته باشید

مخ زدن

از اینکه چند سوال درباره زندگی طرف مقابل بپرسید، نترسید. چند سوال شخصی بپرسید و البته پشت سرهم نباشد و درباره روابط قبلی طرف مقابل نیز نباشد.


مقاله مرتبط: راهکار های علمی برای عاشق کردن دختر ها و وابسته کردن آنان


بجای این موارد بهتر است درباره اخلاقیات و ارزش‌های شخصی او سوال کنید و بحث را به سمت پرسش و پاسخ‌های متعدد پیش ببرید.

7. طرف مقابل را بخندانید

مخ زدن

یکی از بهترین راه‌های مخ زدن در تلگرام یا اینستاگرام این هست که طرف مقابل را بخندانید. مثلا جک‌ها و مطالب خنده دار برای او ارسال کنید و واکنش او را ارزیابی کنید و اگر متوجه شدید که از این موضوع خوشش آمده است در گفتگوهای مختلف این موضوع را ادامه دهید.

8. سر به سرش بگذارید

سر به سر گذاشتن یکی از روش‌های موفق مخ زدن در تلگرام و اینستاگرام هست. باید برای طرف مقابل شخصیتی مبهم و جذاب داشته باشید. هیچ گاه سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود را همان ابتدا جواب درست و مستقیم ندهید. مثلا از شما می‌پرسد که چه شغلی داری؟ شما مثلا بجای اینکه بگویید برنامه نویس هستید بهتر است بگویید با کامپیوتر بازی میکنم پول میگیرم یا هر جواب گمراه کننده و بامزه ای که به ذهن تان خطور کرد مناسب خواهد بود. سر به سرگذاشتن بسیار موثر است و حتما امتحان کنید و باعث خندیدن طرف مقابل خواهید شد.

9. جملاتی مانند «اگر باهم بیرون برویم ..» را بکار ببرید

مخ زدن

اینگونه جملات مستقیما مفهوم مخ زدن به شکل خوب را نمی رساند اما در طرف مقابل این تصور را ایجاد می‌کند که با شما بیرون بیاید و یا تصویر ذهنی از بودن با شما در ذهن خود ایجاد کند و فکر کند که بودن با شما چقدر خوش می‌گذرد قطعا مخ زدن شما جواب خواهد داد.

10. تصاویر بامزه با اسنپ چت از خودتان بگیرید و ارسال کنید

یکی از راه‌های برقراری ارتباط ارسال تصاویر بامزه با شکلک‌های خنده دار نرم افزار اسنپ چت هست. به این شکل واکنش چهره خود را به شکل بهتری می‌توانید به طرف مقابل نشان دهید و بانمک و جذاب خواهید بود.

البته توجه داشته باشید که این نوع تصاویر بهتر است بعد از آشنایی مختصر و شکل گیری رابطه باشد.

مقالات مرتبط:  معنی اکس فرند «ex-friend» چیست؟ و چطور باید دوست قبلی را فراموش کنید؟

11.در اوج گفتگو ناگهان صحنه را ترک کنید

مخ زدن

شاید به نظرتان عجیب بیاید اما باور کنید یکی از راه‌های عملی مخ زدن در اینترنت و فضای مجازی خواهد بود. شما بحث گرم و جالبی را به اوج خودش رسانده اید اما باید جذابیت خود را حفظ کنید و این احساس را تداوم ببخشید.

در زمانی که گفتگو در اوج خودش هست به طرف مقابل بگویید که باید بروید و مجبور هستید. جمله ای مانند «خیلی صحبت عالی با هم داشتیم اما مجبورم همین الان بروم و بعدا صحبت می‌کنیم.» به این صورت طرف مقابل به شما پیوسته فکر خواهد کرد تا اینکه مجددا به او پیام بدهید.

12. خودتان باشید

هیچ چیز جذاب تر از اینکه طرف مقابل فکر کند خودتان هستید در مخ زدن بهتر نیست و خیلی مهم است. حتی گاهی اوقات خودتان را برای سرگرم کننده بودن و بامزه بودن پایین تر نیز بیاورید و از خودتان بدگویی کنید و به طرف مقابل خود بگویید که شاید باور نکند اما شما آنقدرها هم خوب نیستید و این گونه طرف مقابل جذب صداقت بیش از حد شما خواهد شد و مخ زدن شما جواب خواهد داد.

دانستن اینکه چگونه بتوانید در تلگرام یا دایرکت اینستاگرام مخ بزنید نیاز به تجربه و شناخت از خودتان و طرف مقابل  دارد. البته این نکته را فراموش نکنید که اگر روی کسی جواب نداد براحتی از کنار موضوع بگذرید و آن شخص را رها کنید.


مقاله مرتبط: معنی «جاست فرند»چیست؟ آیا رابطه دوستی شما فراتر از آن هست؟


درست شبیه این هست که می‌خواهید وارد رستورانی شوید و اگر علامت رستوران تعطیل هست و یا غذا ندارد را ببینید چه می‌کنید؟ بله به سراغ رستوران دیگری می‌روید. در مخ زدن اگر طرف مقابل با شما ارتباط برقرار نکرد به سراغ شخص دیگری برای دوستی بروید و دوستی سرشار از صداقت و مهربانی و علاقه را به شخص مناسبی نشان دهید.

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

شما خواننده گرامی میتوانید از کارشناسان مجموعه تکامل من مشاوره رایگان دریافت کنید. لطفا سوالات و نظرات خود را در زیر همین مقاله ثبت کنید تا پاسخ داده شود.

مقالات مرتبط
نظــرات

2 دیدگاه

  232 دیدگاه

  1. امید نوروزی

   جناب تمام این مراحلی که گفتین واسه زمانیه ک با طرف چت داشته باشی .. ولی زمانی که اصن هیچی نیس بینمون چجوری باید شروع کرد ؟؟؟ مثلا یه غریبه …

   • admin

    ممنون از توجهتون و سوال خیلی خوبی که پرسیدید.
    دوست عزیز باید پل ارتباطی بین خودتان و فرد مورد نظر برقرار کنید.اگر اینستاگرام هست میتونید فالو کنید و ببینید فرد مورد نظر از چه چیزهایی بیشتر خوشش می آید. و سعی کنید گفت و گو رو با همین علایق مشترک شروع کنید. نترسید و خجالت هم نکشید چون بلاخره یک نفر باید شروع کننده باشه.
    در اینستاگرام با دایرکت دادن میتونید شروع کنید.بهتر است در همان جلسه اول درخواست دوستی رابطه عاطفی نکنید. کاملا مودب باشید. و از شوخی های بی ادبی خود داری کنید.
    در گروه های تلگرام هم همینطور با صحبت کردن در مورد علایق شروع کنید
    کم کم اگر خود طرف خوشش بیاید نشانه های بیشتری به شما نشان خواهد داد.
    درضمن یک نکته رو فراموش نکنید اگر در چند مورد اول موفق نبودید اصلا ناراحت نشید و ادامه بدید قطعا فرد مورد نظر خودتون رو پیدا خواهید کرد
    موفق و پیروز باشید

  2. امیرحسین

   سلام،ممنون از حرفاتون،فقط یه سوال،چیکارکم که دختر شدیدا به من وابسته بشه و تماما بطور دیوانه وار وابسته من بشه؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    آقای امیر حسین جان سوالتون کلی هست و نمیشه در یک کامنت کامل توزیح داد. ولی نکات مهم رو اشاره میکنم و حتما مقاله آموزشی در سایت قرار میدهیم.
    هر دختر یا پسری وابسته به تیپ خاص شخصیتی که مد نظرش هست میشه. باید با روحیات و خلقیات طرف مقابل بیشتر آشنا بشید.
    دختر ها در ابتدا رابطه سریع عاشق نمیشند و طول میکشه تا وابسته بشوند.پس عجله نکنید حواستون باشه وابستگی بیش از حد نشون ندید. شوخ طبع و خوش پوش باشید.
    روی مهارت ارتباطی و اعتماد به نفس خودتون بیشتر کار کنید تا جذاب تر نشون داده بشید.
    3 مقاله زیر میتونه به شما کمک کنه
    چگونه عشق به دختر مورد علاقه خود را مثل یک جنتلمن ابراز کنید

    پادکست: کاریزماتیک چیست؟ و ۵ رازی که برای جذابیت باید بدانید

    ۹ نکته فوق العاده کاربردی برای افزایش جذابیت در برابر کسانی که دوستشان دارید

  3. Alireza

   سلام خسته نباشید
   ببخشید اینکه میگن اگه به دختری کم محلی کنی بیشتر ازت خوشش میاد درسته؟

   • کارشناس

    سلام بر شما دوست عزیز
    ببینید کم محلی کردن نه میشه گفت خوبه و نه میشه گفت نادرسته.
    همه چی بستگی به زمان و طرف مقابل شما دارد.
    اگر در ابتدا رابطه و آشنایی هستید با بی محلی کردن مفرط عدم علاقه به ادامه رابطه رو نشون میدید و دختر مقابل اگر عزت نفس مناسب رو داشته باشد کم کم از شما دلسرد میشود.
    اما اگر در رابطه طولانی مدت هستید با کم توجهی ناگهانی پیامد دلزدگی میفرستید(که من از رابطه خسته شدم)
    طرف مقابل شما هم ممکنه دچار سو تعبیر بشه و این سو تعبیر به صورت مستقیم روی رابطه شما تاثیر میگذاره و چه بسا رابطه رو به سمت جدایی میکشونه.
    شما آقا عزیز باید تعادل رو رعایت کنید.چت کردن ها- تماس ها- دیدار ها- هدیه خریدن ها و .. و هرگونه ابراز احساسات در ابتدا رابطه باید خیلی خیلی کم باشه و با عمیق تر شدن رابطه
    تلاش بیشتری کنید. در تمامی مواردی که عرض کردم باید مساوات باشه یعنی همیشه شما شروع کننده چت ها نباشید. اگر اینطور هست ممکنه عشق شما یک طرفه باشه!!
    خانم ها از مردی که همش در دسترس باشه و اصطلاحا آویزون باشه بیزار هستند.
    شما خودتون رو بیکار نشون ندید. و تایم کاری و تفریحی داشته باشید.
    اما از یک دیدگاه دیگه اینکه بخواید دختری رو به سمت خودتون بکشید یک مقدار نشونه ضعف در خودتون هست.
    شما باید یک مرد مناسب باشید و نقطه ضعف خودتون رو برطرف کنید اگر دختر مناسب رو پیدا کرده باشید دلیلی برای ترک شما نخواهد داشت.
    سعی کنید ببینید دختر مورد نظر شما علایقش چی هست؟ به علایقش نزدیک بشید(سلیقه هنری-سلیقه لباس پوشیدن-سلیقه رفتاری و آداب معاشرت)
    با شناخت طرف مقابل و شناخت علایق میتونید بیشتر دختر مقابل رو به خودتون وابسته کنید
    4 مقاله زیر میتونه به شما کمک کنه

    ۱۲ مورد از اشتباهات مخرب رابطه عاشقانه که نباید انجام بدهید
    چگونه عشق به دختر مورد علاقه خود را مثل یک جنتلمن ابراز کنید
    آیا میدانید داشتن اعتماد به نفس چگونه رابطه عاطفی شما را منحصر بفرد میکند؟
    عزت نفس پایین و عوامل آن را می شناسید؟

  4. امید نوروزی

   دوست عزیز ممنون از جواب خوبتون .. اما زمانی ک چنباری با پیامای تبلیغی خواستم پیویشو داشته باشم وقتی میگه میشه نفرستی راهی ندارید که بتونم یکاری کنم یخش آب بشه و ی مقدار خونگرم بشه تا بعدا این پلیتیک هارو پیاده کنیم

  5. امید نوروزی

   و در واقع ما با اونها رفت آمد خانوادگی داریم .. چطور بگم درواقع دختره خودشو میگیره .. حالا چنباریم ب بهانه ی صحبت یا پیام های تبلیغاتی یا برنامه خواستن رفتم پیویش کاملا سردو قاطعانه جواب داده با همچین فردی راهکاری ندارید😔

   • کارشناس

    سلام مجدد به شما دوست خوبم.
    وقتی شما گفتید پیام تبلیغاتی ارسال میکنم. یعنی خودتون دارید به دختر مورد نظر تحمیل میکنید. این کار بدترین کاری هست که میتونید انجام بدید. اصطلاحا شما آویزون شدید.
    اگر ارتباط حضوری دارید خیلی بهتره. این یک امتیاز بزرگ هست برای شناخت بیشتر شما و اشنایی اولیه. بهتره اول با ارتباط حضوری احساس برقرار کنید.
    اما نظر شخصی من اینه که دختر ها اگر بخوان وارد رابطه بشند.
    کاری نمیکنند که پسر مورد نظر ازشون دور بشه.
    ممکنه دختر مورد علاقه شما اصلا به شما حسی نداشته باشه. و شما فرد مورد نظرش نباشید!
    خوب به زور که نمیشه کسی رو عاشق کرد. و رفتارش هم این حالت رو نشون میده. شاید هم دچار خودشیفتگی باشند.
    پیشنهاد من اینه که از دادن پیام های بی ربط خود داری کنید. در ملاقات های حضوری در مورد کارهای مورد علاقش صحبت کنید و از این باب آشنایی و هم صحبتی وارد بشید.
    اگر هم میبنید که همچنا سرد برخورد میکنن. بهتره که فاصله بگیرید و به دنبال فرد جدیدی باشید. دختر مورد نظر شما دلایل زیادی میتونه داشته باشه که نخواد وارد رابطه جدید بشند.
    دوست من شما هیچ مشکلی ندارید به دنبال کس دیگری باشید قطعا رابطه بهتری انتظار شماست.

    نشانه های فرد خودشیفته‌ای که شما عاشقش شده‌اید
    چطور افراد خودشیفته را بشناسیم؟

  6. مصطفی

   سلام دوست عزیز وممنون از این راهکاراتون بایه کی تو دایرکت اینستا ارتباط برقرار کردم ابتدا بدلیل اماتور بودنم خیلی زود بهش ابراز علاقه کردم اما بلاک نکرد کم کم شروع به صحبت کردم الان تقریبا یخش بازشده ازراهکارای مفیدتونم استفاده کردم خوب جواب داده به نظرتون با اینکه دوسال ازم بزرگتره امیدی هست؟

   • کارشناس

    سلام بر شما آقا مصطفی عزیز
    خوشحالیم که از مقاله استفاده کردید و نتیجه مثبت بوده.
    معمولا در عرف جامعه و حتی علم روانشناسی ازدواج بهتره مرد چند سالی بزرگتر باشند. اما همیشه استثنا وجود داره.
    ملاک ازدواج باید آگاهی عقلی باشه. اگر هر دو طرف به آگاهی عقلی و سواد عاطفی رسیده باشید مشکلی وجود نداره
    چه بسا ازدواج هایی داشتیم که آقا کوچکتر از خانم بودند و ازدواج خیلی موفقی داشتند.
    قدم بعدی شما یک قرار برای آشنایی بیشتر باشه و بعد اگر هردو تصمیم به ازدواج داشتید برنامه های پیش از ازدواج رو باید طی کنید
    برنامه های پیش از ازدواج به زودی بر روی سایت قرار میگرد.
    با تشکر

  7. محمد.......

   سلام.خسته نباشید بابت این مقاله زیبا فقط سوال داشتم.با دختری که میخوام دوست شم یه مدت پیش از طرف یه پسری ضربه دیده و اصلا حرفی نمیزنه الانم صحبت نمیکنه هر چی اس میدم در این طور مواقع چه کار باید کرد؟ با تشکر

   • کارشناس

    سلام بر شما دوست عزیز
    دختر خانم ها وقتی شکست عشقی میخورند باید یک دوره نقاهت رو بگذرونند و بعد بتونند وارد رابطه جدیدی بشند.پسر ها هم همینطور ولی برای جنس مونث معمولا بیشتر طول میکشه.
    اینکه دختر مورد نظر شما کی بخواد تصمیم به گرفتن رابطه جدید کنه بستگی به چند عامل هست:
    1-مدت رابطه قبلی
    2-شدت رابطه قبلی
    3-تجربه تلخ که باعث دوری از جنس مخالف شود
    اگر رابطه کمتر از 6 ماه بوده باشه معمولا 2 ماه طول میکشه برای فراموش کردن.
    دوست عزیز شما بهتره خودتون رو نچسبونید و اگر هم حرفی نمیزنه بهش حق بدید. روی صلابت خودتون ایستادگی کنید.
    بزارید از حالت شکست عشقی بیرون بیایند و بعد شروع کنید به ساخت یک رابطه جدید
    موفق باشید

  8. Amin

   با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز که این سایتو برای راهنمایی ما درست کردید
   سوالی داشتم خدمت شما دوست عزیز که چجوری میتونم در تلگرام کاری کنم که دختر پی وی من بیاد و من بتونم مخشو بزنم چون اصلا خودم پی وی هیچ دختری نرفتم و ازشون درخواست دوستی نکردم چرا که خیلی بدم میاد و از لولم کم میشود
   کلا میخام این سوالو بپرسم که چگونه به دختر در تلگرام به سوی پی وی من هدایت شود تا بتوانم با دانش و کار هایی که بلدم مخش را بزنم؟
   لطفا پاسخ دهید
   با تشکر از سایت خوب شما

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه عزیز. خوشحالم که رضایت دارید.
    ببینید دوست عزیز خیلی کم پیش میاد که یک دختر غریبه به شما مسیج بده برای دوستی! مگر اینکه شخص معروف یا هنرپیشه باشید!
    پس قدم اول رو شما باید بردارید. و از موضوعات مشترک شروع کنید به صحبت کردن مثلا اگر هنرمند هستند در مورد هرشون صحبت کنید و اگر سرگرمی خاصی انجام میدند
    در مورد سرگرمی ابرازنظر مثبت کنید تا اصطلاحا یخ آشنایی آب بشه و بعد از مدتی اگر خودشون علاقه داشتند درخواست دوستی بدید.
    در فضا مجازی باید حداقل ایده آل ها رو رعایت کنید. مثل عکس های پروفایل خوب و با کیفیت.

  9. مهدی

   سلام، من تو یه گروه تلگرامی پروفایل یکی رو دیدم و انگار بهش یجورایی حس دارم، نمیدونم فکر میکنم عاشقش شدم، میخوام برم جلو، ولی همدیگرو نمی‌شناسیم، چجوری برم جلو، چه پیامی رو بعنوان اولین پبام براش بفرستم، حدودا همسن خودمه، بنظرتون تو اولین پیام ها بهش چی بگم؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    آقا مهدی عزیز اگر یهویی به ایشون پیام بدید و بگید از شما خوشم اومده بدون شک بدترین روش هست.
    ابتدا باید یک دورانی رو در حد دوست معمولی با همدیگر آشنا بشید که آیا اصلا ایشون تمایل پیدا میکنند و یا نه؟ آیا اخلاقیات شما شبیه هست یا نه؟
    اولین پیام شما باید با یک وجه مشترک باشه.یعنی چیزی که هم شما از اون اطلاعات دارید و هم اون دختر خانم. مثلا میتونه در مورد همون گروهی که هستید با هم صحبت کنید
    سعی کنید گفتگو ها کوتاه باشه و کم کم زمان گفتگو بیشتر بشه.
    عکس تلگرامتون حتما باید کیفیت خوبی داشته باشه. به عکس های خودتون دقت بیشتری کنید.

  10. مبین

   سلام از یه دختری تو اینستاگرام خوشم اومده که یه نسبت فامیلی دور هم داریم ام میترسم باهاش صحبت کنم چون میترسم فکر کنه دنبال مخ زنی هستم و بلاکم کنه آخه یه مورد هم قبلا داشتم که منجر به بلاک شدنم شدالان نمیدونم چجوری سر صحبت رو باز کنم و چجوری شروع کنم مشکل اصلیم ترس از نه شنیدن هست.ممنون از سایت خوبتون

   • کارشناس

    درود بر شما
    آقا مبین عزیز صحبت را باید دوستانه شروع کنید و ترس رو بزارید کنار.در مورد خود دختر زیاد صحبت نکنید وقتی در صحبت هاتون به خود دختر زیاد اشاره میکنید
    باعث میشید دختر خانم فکر کنه که قصد رابطه دارید. در مورد نکات مشترک صحبت کنید ولی سوالاتی مثل هنوز مجردی؟عاشق شدی؟ قصد ازدواج نداری؟
    و این گونه نپرسید

  11. مجید رحیمی

   سلام ممنون از مطالب مفید که ارائه دادین فقط من نمیدونم چطوری تو پی وی صحبتم رو اغاز کنم یعنی نمیدونم چی بگم و چطوری بخوام دعوتش کنم به دوستی اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

   • کارشناس

    دوست عزیز مخ زدن در فضا مجازی یک مهارت هست و نیاز به یادگیری تکنیک هایش دارد
    در کتاب جنتلمن آنلاین از صفر تا صد آموزش داده شده. شما هم میتوانید یاد بگیرید

  12. آرین

   سلام قربان
   من به یکی پیام دادم که رل داشت
   من دیروز بهش پیام دادم که بلاکم کرد
   همه این مطالب رو هم الان دارم می‌خونم
   خواستم بگم دوباره بخوام برم بهش پیام بدم،چی باید بهش بگم؟
   ممنون از سایتتون

   • کارشناس

    سلام بر شما
    دوست عزیز شما نباید به کسی در رابطه عاشقانه حضور دارد. پیام بدهید
    خوب مشخص هست که قبول نمیکنه. و این کار درست نیست.
    بهتره به دنبال فرد جدیدی باشید.
    موفق باشید

  13. سینا روستا

   سلام فقط میخواستم از سایتتون تشکر کنم

  14. Amin sadeghzadeh

   یک دختر خانومی هست که دو سه بار همدیگه رو دیدیم و یه جوری میخواد نشون بده که از من خوشش میاد و من هم همینطور از اون خوشم میاد فقط مشکلی که هست اینه که با مادرش میاد مغازه و نمیتونم شماره بدم ولی شمارش رو خواهرم داره اگه من شماره اون رو بردارم و برم پی ویش حرکت ضایعی نیست که ابراز علاقه بکنم؟

   • کارشناس

    سلام و درود
    دو نکته: 1- اگر شماره رو از گوشی خواهرتون بردارید و مسیج بدید کار شدیدا اشتباهی هست و اصلا صورت جذابی نداره.
    2- به فرض شماره رو از خودشون گرفتید. به هیچ عنوان نباید ابراز علاقه کنید. ابتدا باید به عنوان دوست با هم در ارتباط باشید و بعد از مدتی به صورت رسمی تقاضا
    رابطه عاشقانه بدید. این خیلی شیک و جذاب تر هست و در ضمن شانس موفقیت شما بالا تر هست.

  15. Parmis

   با سلام.
   ممنون از راهنمایی عالی تون. من از یه پسری در اینستاگرام خوشم اومده و به نظرم شخص موجهی است برای ازدواج.. تو اینستاگرام هم خیلی مختصر صحبت کردیم در مورد محل سکونت شون و سن شون و شغلشون و اصالت شون . و شمارمو هم داره .البته هدف من ازدواجه ولی تا من پیام ندم چیزی نمیگه و من نمیدونم که چه طوری باید به سمت خودم جذبش کنم و بتونم یه ارتباط خوب باهاش داشته باشم . . ممنون میشم راهنماییم کنین

   • کارشناس

    سلام و روز بخیر
    تا مرحله خوبی پیش رفتید و از اینجا باید مهارت جذب و وابسته کردن مرد رو یاد بگیرید و اجرا کنید.
    البته مهم ترین مهارت اینه که از پشت تلفن جذاب باشید یعنی بدونید که باید چطور جذاب چت کنید! چطور دلفریب صحبت کنید!
    پیشنهاد من به شما دوره (ملکه باش تا برایت زانو بزند) هست.

    دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند

  16. یوسف

   خوبه

  17. مجهول

   بسیار کاربردی !!
   خیلی بهم کمک کرد و تازه فهمیدم چه اشتباهات بزرگی کردم !

  18. سعيد

   سلام ممنون از سايت خوبتون

  19. مجیدمحمدی

   سلام مطالب خوبی بودممنون

  20. amin

   سلام خسته نباشید
   من عاشق دختری شدم که تو دایرکت اینیستا هم که پیامی میفرسم سین نمیکنه
   دوتا راهکار ازتون میخواستم
   یکی اینکه چیکار کنم سین کنه
   دوم اینکه برای اولین بار چه پیامی بهش بدم که خوش تر باشه

   • کارشناس

    سلام و سلامت باشید
    یکی از تکنیک های اولین پیام شناخت موضوع مشترک هست.
    در پروفایل او به دنبال یک موضوع مشترک باشید تا گفتگو را آغاز کنید و بدترین کاری که میتوانید بکنید
    این است که بگویید سلام خوب هستید؟
    این جمله تکراریست و مردان غیر جذاب استفاده میکنند.
    دوست عزیز مخ زدن در فضا مجازی یک مهارت هست و نیاز به یادگیری تکنیک هایش دارد
    در کتاب جنتلمن آنلاین از صفر تا صد آموزش داده شده. شما هم میتوانید یاد بگیرید

  21. عرفان

   ممنونم از این سایت خوبتون واس من خیلی کار ساز بود

  22. محمد

   سلام خسته نباشید از اطلاعاتتون.من از شما میخواستم اگر در توانتون هست با شما حرف بزنم البته اگر وقتی داشته باشید چون که واقعا نیاز دارم

   مچکر

   • کارشناس

    سلام. سلامت باشید
    بله جهت مشاوره هم از مشاوره آنلاین میتونید استفاده کنید و یا در تلگرام به شماره زیر پیام دهید.
    09031888663
    موفق باشید

  23. Hmid._bp

   سلام‌ کارشناس عزیز ببخشید تمام حرفاتون درسته اما من نمیدونم چرا همیشه برایه وارد شدن به یه رابطه دچار مشکل میشم مثلا نمیدونم رفتم دایرکت دختره بهش چی بگم با سلام احوال پرسی شروع کردم‌میگه مرسی یا اول میگه شما امرتون من‌ از این‌جا ببعدو خراب میکنم و‌جوابی ندارم‌بدم

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه عزیز
    مشکل اصلی شما در نحوه شروع چت و سر صحبت رو باز کردن هست. دوست عزیزم وقتی با سلام و حالت چطوره به دایرکت یک خانم میرید
    مشخصه که جواب نمیده و اگر جواب داد بپرسه شما؟ چون به صورت رسمی دایرکت میدید.
    برای دوستی و ارتباط دوستانه برقرار کردن این کلمات مناسب نیست.
    برای حل مشکل شما کتاب جنتلمن آنلاین را به شما پیشنهاد میکنم
    موفق و پیروز باشید.

  24. محسن

   سلام خسته نباشید من 19 سالمه تو دانشگاه از دختری که حدودا 4 سالی ازم بزرگ تره خوشم اومده درضمن اینم بگم که چهره تقریبا خوبی دارم و اخلاقم خوبه شوخ طبعم هستم حالا اینارو گفتم ولی از خود تعریف کردن بدم میاد
   تا حالا 4 جلسه کلاس داشتیم و چند باری که نزدیک به هم بودیم خندوندمش و چند باری نگاه معناداری کرد حالا نمیدونم چکار کنم که مطمئن بشم و اون بیشتر وابسته بشه
   ممنون

   • کارشناس

    سلام و روز بخیر خدمت شما
    دوست عزیزم اکثر خانم ها علاقه مند هستند که با آقایون بالاتر از سن خودشون دوست بشوند. اما باز هم دلیل بر این نیست که نتونید با
    این خانم دوست بشید.
    به جذابیت ظاهری خودتون رسیدگی کامل کنید مثل : ست کردن و ترکیب کردن رنگ های لباس- اصلاح صورت و مدل مو شما- ارتباط سازی با دوستان
    جذاب در دانشگاه(دختر و پسر)- استفاده از عطر-
    لازم نیست تمام تمرکز رو بزارید روی به خنده درآوردن دختر چون در عصر 2019 زیاد جذاب نیست.
    به عنوان یک همکلاسی و دوست باید ارتباط رو شروع کنید و از هرگونه پیشنهاد عاطفی فعلا خود داری کنید.
    در دانشگاه با موضوعات مشترک هم صحبت بشید و مقداری از همدیگر شناخت پیدا کنید
    و اگر دیدید با شما خوش رفتار و مایل هست میتونید درخواست شماره تلفن کنید

  25. نامدار

   سلام ممنون ميشم برام باسختون رو ميل كنيد-به يكي جندروز قبل كاملا مودبانه درخواست اشنايي دادم شماره رو كرفتن ’خلاصه تماس نكرفتن ايشون يكبار ديك ملاقاتشون كردم كفتن فك بكنم جواب ميدم . (دخترهستن) فعلا ج ندادن البته از موضوع يكروز ميكزره .بنظرتون دوباره ببينمشون البته ترديد دارم كه ديدار بعدي باعث شه فك كنه زيادي من سيريشم..منتظرم راهنمايتتون از طريق ميل هستم

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه گرامی
    همانطور که خودشون صراحتا گفتند که (فکر بکنم جواب میدم) نشان میده کاملا متمایل نیستند.
    شما کارتون رو درست انجام دادید و اصلا نیازی نیست که دوباره درخواست کنید. اجازه بدید اگر واقعا علاقه به شروع رابطه
    و آشنایی با شما دارند خودشون پیام بدند.
    موفق و شاد باشید.

  26. رضا

   سلام ممنون از راهنماییاتون.من از طریق رابطه دختر مورد علاقمو پیدا کردم فقط نمیدونم چطوری برای اولین بار باهاش چت کنم یا رابطه برقرار کنم

   • کارشناس

    سلام بر شما و ممنون از همراهی شما
    بنده متوجه منظور شما نشدم که فرمودید از طریق رابطه دختر مورد علاقه خودم رو پیدا کردم.
    ایا شماره دریافت کردید؟ یا فقط ایشون رو پسندیدید؟
    لطفا توضیحات کاملتر ارائه بدید

  27. بی نام

   سلام خسته نباشد یه سوال داشتم وقتی می خواهیم با طرف مقایل که دختر هست چت کنم اولین پیام تا مثلا دهمین پیام باید به او چه داد و او می گوید چه؟

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه عزیز مجموعه تکامل من
    گفت و گو های اولیه باید با موضوعات مشترک بین هردو شروع بشه: مثل دانشگاه- رشته تحصیلی- ورزش- …. و هرچیزی که به هردو شما مربوط میشه.
    مثلا در پیج خانم عکسی در یک مکان تفریحی هست میتونید مستقیم بپرسید که ادرس این مکان دقیقا کجاست و شما دقیقا چه فعالیتی کردید در این
    مکان تفریحی.
    همینطور که میبینید سر صحبت باز میشه و ادامه پیدا میکنه.
    اما نکاتی خیلی مهم هستند اعم از: عدم هرگونه ابراز عشق و علاقه – عدم نشان دادن شخصیت وابسته – داشتن عکس های زیبا از خودتان بر روی پروفایل خود-
    نشان دادن لایف استایل جذاب از خود- انتخاب فرد صحیح که در سطح شما باشید و نه بالاتر-

    مبحث ارسال اولین پیام و ارتباط با خانم ها خیلی کامل تر است که در یک کامنت جا نمیگیرد. به همین دلیل برای یادگیری صفر تا صد مخ زدن در فضای مجازی
    کتاب الکترونیکی جنتلمن آنلاین رو به شما پیشنهاد میکنیم
    موفق باشید

  28. ترانه یاوری

   سلام برای یه شخص معروف چیکار کنیم؟اگه توی اینستاگرام معروف باشه و کلیپ داده باشه و فالور هاش زیاد باشن،آیا شانسی هست؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    اگر در یک جمله بخوام بگم که آیا شانسی هست؟ هست اما خیلی کم
    چون ایشون که معروف هستند طبیعتا افراد زیادی مثل شما پیام میدهند و ابراز علاقه میکنند و خوب درصد خیلی پایین وجود داره که پیام شما رو ببینند.
    برای جلب توجه باید از لحاظ اجتماعی سطح هردو یکی باشه- بهتره شما هم مثل ایشون دارای وجه اجتماعی باشید(هنرمند)
    منظور از وجه اجتماعی یعنی مثل بقیه کسانی که به سمتش میروند فرد عادی نباشید. اعم از داشتن یک پیج که فالور خوبی داشته باشد و درباره موضوعی
    فعالیت میکند و یک برند شخصی شده است.
    هرچقدر سطح هردو نزدیک تر باشه احتمال دیده شدن شما بیشتر است. و هیچوقت خودتون رو عاشق و دلباخته نشون ندید!
    در مکان هایی که ایشون حضور پیدا میکنند بهتره که شما حضور داشته باشید و از روابط اجتماعی و واسطه ها که به ایشون نزدیک هستند استفاده کنید.
    موفق باشید

  29. ترانه یاوری

   سلام خیلی ممنون که جواب دادید حرفاتون بسیار مفید بود
   و اینکه شما گفتید در مکان هایی که ایشون هستند حضور پیدا کنید
   که اخه این تقریبا غیر ممکنه چون دور هستیم ولی نه زیاد
   و اینکه گفتید از لحاظ اجتماعی باید یکی باشید و هنرمند
   که این هم برای یه دختر سخته که کلیپ و دابسمش بزاره در پیجش که شاید ایشون دید و شاید هم نه
   ولی در مورد اون حرفتون که گفتید پیج خوبی داشته باشید با تعداد فالور بالا خب این رو من دارم فقط فالور هات به اندازه ی ایشون نیست.
   و در آخر هم خواستم بگم که از لحاظ سنی هم به هم میخوریم
   ولی من همیشه نا امیدم و به خودم میگم که شانسی نیست

  30. محمد

   از این ها همیشه استفاده میکنم و جواب میده انجام بدید من حدود ۱۷ یا ۱۸ تا دوست دختر اینطوری پیدا کردم

  31. مصطفی احمدی

   سلام خسته نباشید… وقتی بخوایم با یه غریبه سر صحبت رو باز کنیم باید با چه جملا؟تی شروع کنیم

   • کارشناس

    سلام به شما
    هیچ جمله ای در جهان وجود نداره که شما بگید و یهو خانم بگه عجب پارتنر مناسبی. ارتباط در طول زمان ساخته میشه.
    ابتدا باید تا مدتی به صورت دوستانه هم صحبت باشید و با چت کردن علاقه مندش کنید
    دستور العمل زیر برای شما از کتاب جنتلمن آنلاین است که بخش کوچکی از آموزش ارسال اولین پیام به خانم ها است.

    پیامهای گام به گام
    گام اول: او رو فالو کنید و بعد از یک هفته یا 10 روز اقدام به شروع پروسه آشنایی کنید.
    پروفایل او را کاملا بخوانید و به دنبال نقاط مشترک باشید مثل: ورزش – موسیقی – تفریحات – مدارس یا دانشگاه یا
    رشته – شغل مشترک – همسایه یا همشهری بودن – و یا هر چیز مشترکی که مقداری اطلاعات داشته باشید.
    قدم دوم: از چند نکته که در پیامهایتان قابل ذکر هستند یادداشت برداری کنید. درست مانند شما، زنها هم نکاتی در
    پروفایل و عکسهایشان دارند که برای شروع پیامها مناسب هستند.
    گام سوم: به این که چطور میتوانید این نکتهها را ذکر کنید فکر کنید، مانند این که تجربیات، نظرات، داستانها و
    پرسشهای شما در مورد آنها چیست. از آنهایی که بیش از حد واضح هستند دوری کنید )مانند نام کاربریشان( مگر
    این که یک داستان خیلی خوب و جالب در مورد آن داشته باشید، زیرا آنها مکررا دربارهی این موارد پیام دریافت
    میکنند. به آن کمی شوخی اضافه کنید.
    گام چهارم: جملهای بنویسید که نیاز به یک پاسخ دارد، یا در مورد آن نکته سوالی بپرسید.
    گام پنجم: جملهای بنویسید که نیاز به یک پاسخ دارد، یا در مورد آن نکته یا نکتهای دیگر سوال میپرسد. این مرحله
    انتخابی است و به شدت به نوع محتوا بستگی دارد.
    گام ششم: همهی اینها را با هم ترکیب کنید و پیام را بفرستید. توضیح ندهید که چرا به او پیام دادهاید، بیش از اندازه
    رسمی نباشید، همینطور زیاد هم خودمانی صحبت نکنید. از دستور زبان و املای صحیح استفاده کنید.

    برای یادگیری کامل و جامع صفر تا صد ارتباط با خانم ها میتوانید کتاب جنتلمن آنلاین را مطالعه بفرمایید

    موفق و پیروز باشید

  32. علی

   با دختری که تازی شکست هشقی خورده از پسرا متنفره بعد مغرورم باشه چ باید کرد

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه عزیز
    دوست عزیزم برای شروع رابطه عاطفی نیاز به شرایط روحی مناسب است. خوب وقتی طرف مقابلتون
    به این صراحت وضعیت روحی نامناسبی داره قطعا نبایدحتی سمت این دختر برید چه برسه به پیشنهاد رابطه عاطفی.
    میتوانید چندین ماه بعد اقدام به آشنایی کنید اگر مشاهده کردید که روحیاتش به حالت نرمال و استاندارد اجتماعی برگشته است.
    موفق باشید

  33. محمدرضا

   با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما
   بنده خیلی کم پیش امده که برای سایتی کامنت بزارم ولی سایت عالی شما ارزش صرف وقت رو داره از شما ممنونم که به تمامی کامنت ها پاسخ دادید با لحن کاملا مناسب و در صحبت های شما بیشتر ترکیبی از مشاوره و روانشناسی و تکنیک هایی که احتمالی هستن استفاده شده که این واقعا بسیار عالی هست و پاسخ دادن شما به تمامی کامنت ها باعث میشه یک منبع سوالات متداول ایجاد بشه و از ارسال سوالات تکراری جلوگیری بشه بنده پاسخ خودم رو در بین کامنت ها و پاسخ عالی شما پیدا کردم و فقط برای شما کامنت تشکر ارسال میکنم. با ارزوی موفقیت های روز افزون برای شما موفق و سر بلند باشید.

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیزم
    ابتدا تشکر میکنیم بابت اینکه ما را مورد لطف خود قرار دادید. و خوشحالیم که از مجموعه آموزشی تکامل من رضایت کامل دارید.
    برای شما و خانواده گرامی آرزوی سلامتی و شادمانی داریم.
    موفق و پیروز باشید

  34. مهدی

   با سلام و عرض ادب
   من چند وقتی هست توی دایرکت اینیستا با یه دختر چت میکنم،خوشبختانه از همون اول یخش باز شد و خودش سوالات شخصی مـثل تاریخ تولد و … ازم پرسید.اما معمولا توی هربار چت کردن بهم میگه داداش.یه بار ازش پرسیدم فلسفه داداش گفتنت چیه؟گفت هر پسر مودبی مثل داداشم میمونه.خواستم بپرسم ایا میتونم باهاش حداقل یه رابطه در حد جاست فرند داشته باشم و باهاش بیرون برم؟
   با تشکر از سایت خوبتون

   • کارشناس

    سلام بر شما دست عزیز
    بله شما میتونید ابتدا رابطه دوستانه آغاز کنید و درستش هم همین است که خودتان را مثل همه دیگر پسرها که دنبال عشق و عاشقی هستند جلوه ندهید
    و با این سبک میتوانید اعتماد طرف مقابل را جلب کنید و همینطور خودتان را متفاوت نشان دهید.(نکته: خانم ها دیرتر اعتماد می کنند و دیرتر عاشق می شوند)
    اما بعد از ساخت رابطه دوستانه احتمال اینکه ایشون به شما حس عاطفی پیدا کنند زیاد هست پس نا امید نشوید و خیلی هم عجله نکنید
    موفق و شاد باشید

  35. مهدی

   با تشکر از پاسخ شما
   بیشتر منظورم این بود که این داداش گفتنش به این معنیه که میخواد بهم بفهمونه که اهل دوستی نیست؟یا این معنی رو نمیده لزوما؟اینم اضافه کنم که 4 ماه ازم بزرگتره.
   یه چیز دیگه هم اینکه اگر یکدفعه(بدون اینکه هنوز بهش فهمونده باشم بهش علاقه دارم)ازش درخواست سینما رفتن کنم کار درستیه؟
   با تشکر از شما که وقت میذارید

   • کارشناس

    خواهش میکنم وظیفه هست.
    چون سن خانم از شما بیشتر هست بله ممکنه از کلمه داداش استفاده میکنه که شما به ایشون پیشنهاد عاشقانه ندید
    بهتره از علایقش بیشتر شناخت پیدا کنید و بعد پیشنهاد بیرون رفتن دوستانه بدید.شاید ایشون غذا را به سینما ترجیح می دهند.
    بنده قرار اول دوستانه سینما پیشنهاد نمیکنم. تو سینما چون مشغول صحبت نمیشوید و فقط گرم تماشا فیلم هستید
    موفق باشید

  36. آرمان رحیمی

   عالی بود ممنون.زیادتر از اینه؟

  37. محمد

   سلام خسته نباشید اولا متشکرم از سایت خوبتون مخصوصا ویسی که در مورد شیوه های کاریزماتیک بودن گذاشتید خیلی خوب بود و اعتماد به نفسم بالاتر رفت و متوجه شدم که خیلی چیز هارو رعایت میکنم یک سوالی دارم اما فکر نکنم اینجا کامل بشه توضیح داد اگه موردی نیست میتونم توی تلگرام مزاحمتون بشم و نظرتون رو درمورد مشکلی که دارم بپرسم !؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    خوشحالیم که از آموزش های رایگان ما رضایت دارید و برای شما سودمند بوده.
    بله شما میتونید در تلگرام سوالتون رو مطرح بفرمایید
    در خدمت شما هستیم
    موفق باشید.

  38. امیر

   سلام ممنون از سایت خوبتون من از این روش ها استفاده کردم و خداراشکر روش هاتون موثر بودن

   • کارشناس

    درود بر شما
    خوشحالیم که مشکلتون بر طرف شده و ممنون از همراهی شما.
    موفق باشید

  39. امين

   ميشه كتاباي تو اين زمينه معرفي كنيد

  40. Zhraw

   سلااممممم من سئوالی ندارم فقط اومدم ازتون تشکر کنم که انقد به نظرات توجه میکنین و جوابشونو کامل و جامع میدین واقعااا دمتون گرمممممم عالیییییی بود مطالبتونننن😍😍😍😍😍😍

   • کارشناس

    درود بر شما
    خیلی ممنون از انرژی مثبت شما و خیلی خوشحالیم که دوستانی همچون شما درکنار ما حضور دارند.
    موفق باشید بانو

  41. سینا

   سلام ی دختری ک هم شهریم هست تقریبا کم میبینمش پیجشو دارم ی بار اشتباه کردم چم شد چن تا عکسشو بدون اینکه فالوش کنم لایک کردم بعد اون پیجشو بست چن ماهی میشه از این کارم با پیج فیک دنبالش میکنم ی چن ماهی هم هست کات کرده با اکانت اصلیم فالوش کنم برم دایرکتش بنظرتون؟ گاهی لایو میگیره به ذهنم میرسه ک برم توی جایی ک لایو میگیره.، اینکارو بکنم بنظرتون؟؟ رفتم جایی ک هست خب بعدش چکار کنم؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    بزرگترین اشتباه شما این هست که با پیج فیک ایشون رو دنبال می کنید.
    اگر پروفایل جذاب و حرفه ای داشته باشید دیگر دلیلی ندارد به صورت مخفیانه او را دنبال کنید
    دوست شدن در اینستاگرام چندین مرحله دارد که باید قدم به قدم پیش بروید. در کتاب جنتلمن آنلاین از صفر تا صد آموزش داده ایم
    موفق باشید

  42. محمد

   مطالب خیلی خوبی بودن ممنون از شما . من شمارتونو برداشتم اگه مشکلی نداره بهتون پیام میدم🙃

  43. مهدی

   سلام،با تشکر از سایت خیلی خوبتون
   حدودا دوماهی هست که در فضای مجازی با دختری آشنا شدم،رابطمون هم خیلی صمیمی شده و خیلی با هم راحت هستیم و همه چی به هم میگیم.اما از بعد از دو سه هفته اول که بهش پیشنهاد ملاقات حضوری دادم تا حالا،همش سعی میکنه از زیرش دربره و عقبش بندازه و یه بهانه هاییم میاره که مشخصه فقط بهانه ست.از اونجا که رابطه مجازیمون داره طولانی میشه خواستم تحلیل و راهکارتونو بدونم.(اینم بگم که چند بارم تلفنی حرف زدیم)
   باتشکر

  44. محمد

   سلام خسته نباشید من عاشق یه دختری شدم که فامیل خیلی دورمون هس شمارشو گیر اوردم رفتم پی ویش پیام دادم ولی سین کرده ولی جواب نداده گفتم مزاحم نیستم ولی اگه فک میکنید مزاحمم بلاکم کنید ولی بلاک نکرد جوابم نداد دارم دیونه میشم راستش حرعتشو ندارم خودم معرفی کنم خواهش میکنم کمکم کنید

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر خدمت شما کاربر عزیز.
    به روشی که شما اقدام کردید من اسمش رو میزارم روش زورکی: چون شما فقط به احساسات خودتون توجه میکنید.
    اولین اشتباه شما این بود که شماره اش رو از خودش نگرفتید و بدتر اینکه به تلگرامشون پیام دادید.
    چون خودتون رو به زور و بدون خواسته خانم وارد حریم شخصیش کردید.خانم ها اینجا اگر از اون مرد خوششون بیاد با حالت تهاجم برخورد میکنند.
    نگفتید که چه پیامی برای خانم فرستادید اما قابل حدس هست که پیام شما قطعا حرفه ای نبوده
    چون از چند جمله ای (اگر فکر میکنید مزاحمم بلاکم کنید)استفاده کردید که عدم اعتماد به نفس کافی شما رو نشون داده.
    و احتمالا هم عکس خودتون بر روی تلگرامتون نبوده که نیاز دارید خودتون رو معرفی کنید.
    دوست عزیزم شما از احساسات اون خانم هیچ خبری ندارید
    ممکنه خانم با مرد دیگری دوست باشند
    ممکنه تازه از رابطه شکست خورده بیرون امدند
    ممکنه عاشق مرد دیگری باشند
    و حتی ممکنه اصلا از مردها خوششون نیاد و دلایل زیاد دیگه
    چون شما از حس طرف مقابل خبر نداشتید نباید مستقیما وارد حریم شخصیش میشدید
    چون شماره اش رو داشتید به راحتی میتونستید پروفایل اینستاگرامش رو پیدا و فالو کنید و طبق اصول حرفه ای ارتباط برقرار کردن(مخ زدن) با خانم ها
    که در کتاب جنتلمن آنلاین آموزش دادیم پیش برید و شماره اش رو از خودش میگرفتید
    روش درست به این صورت هست چون خانم فضا کافی برای آشنایی پیدا میکنه

    موفق باشید

  45. محمدرضا

   سلام خسته نباشید
   من ی ماهی میشه با ی دختر تو مجازی آشنا شدم من بیست و چهار سال دارم و اون شانزده ساله هستش. اولین دختری که باهاش ارتباط پیدا کردم.فقط مشکلی ک هست من خیلی خجالتیم و تو چت کردنم تازه کارم و حرفه ای نیستم ولی اون برعکس من خیلی تجربه بالایی تو پیام دادن داره. خلاصه تو این ی ماه به هم علاقه پیدا کردیم ولی هنوز عکس همو ندیدیم و شماره ای از همدیگه نداریم.ولی نمیدونم چطوری ازش عکس یا شمارشو بخوام ک ازم ناراحت نشه.میشه راهنماییم کنین چطور رابطه بینمونو بیشتر کنم یا چطوری تو مجازی ثابت کنم ک عاشقشم و دوسش دارم چطوری باید تو مجازی ثابت کنم ک غیر از اون ب دختر دیگه ای پیام نمیدم برا اینکه باورم کنه اینارو ازم خواسته.ببخشد ک سوالم طولانی شد. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

   • کارشناس

    سلام.سلامت باشید
    چون یک ماهه آشنا شدید باید هرچه زودتر چهره همدیگر رو ببینید. شما چطور دختری رو که ندیدید عاشقش میشید؟
    همین که به دختر میگید من عاشقت هستم خودش باعث از بین بردن اعتماد میشه چون حتی عکسشون هم ندیدید!
    ابتدا باید جذابیت ظاهری همدیگر رو تایید کنید.
    خیلی مستقیم میتونید درخواست عکس بدید: بگید برای ادامه رابطه و آشنایی نیاز هست که عکس همدیگر رو ببینیم
    و اول عکس خودتون بفرستید و اگر باز هم مایل نبود میتونید ارتباط رو کمتر و قطع کنید.
    یه نکته مهم اینه که ایشون 16 ساله هست و از ایشون نباید رفتار بالغانه یک دختر 23 ساله را انتتظار داشته باشید.
    اگر ایشون یک دختر 23 ساله بود حتما الان به قرار حضوری رسیده بودید.
    باید با پیام ایشون رو علاقه مند کنید. تمام آنچه نیاز دارید در کتاب جنتلمن آنلاین آموزش دادیم
    موفق باشید

  46. حسین میرزائی

   من به معلم برادر زادم علاقه مند بودم و بدون مقدمه بهش گفتم ولی قبول نکرد اما رابطش با من بد نشده و چند باری هم آمار داده ولی من روم نمیشه دوباره ازش درخواست دوستی کنم میترسم بازم جوابش منفی با شه بنظر شما دوباره درخواست بدم؟؟؟؟؟ و اگر درخواست بدم چجوری ؟؟؟

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه عزیز
    متاسفانه خیلی بد شروع کردید و از خودتون یک شخصیت ضعیف نشون دادید.
    لازم بود ابتدا ارتباط دوستانه شروع میکردید. درسته که شما به ایشون علاقه مند هستید اما اون خانم به شما علاقه من نبوده.
    الان هم اگر میخواهید ادامه بدید باید ارتباط دوستانه شروع کنید تا کم کم به شما علاقه مند شوند و اون ذهنیت مرد وابسته و ضعیف از بین ببرید.
    .و نشان بدید مرد جذابی هستید که هر خانمی مایل به داشتن رابطه عاشقانه با شماست. باید تکنیک های علاقه مند کردن زنان رو یاد بگیرید.
    کتاب جنتلمن آنلاین در این مسیر بهترین همراه شما است.

  47. سبحان بارانے

   سلامـ
   میخواستم ازتون کمک بگیرم در خصوص اینکه من در فضای مجازی(اینستاگرام) یه چن مدتیه حس میکنم روش کراش دارم یعنی حسم میگه فرد مورد نظرمه حتی اسمی که روشه هم از اسم هاییه که من دوس دارم اما نمیدونم برای باز کردن صحبت و رفتن به دایرکت و چگونگی شروع گفت و گو خیلی مشکل دارم و اعتماد به نفس کافی رو ندارم و مدام میرم دایرکت که شروع کنم ولی باز ترسم میاد…لطفا در این مورد یعنی شروع یه گفت و گو رو برام بگید که طرف مقابل تمایل به ادامه ی گفت و گو با من رو داشته باشه

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر خدمت شما
    پروسه دوستیابی در اینستاگرام نیاز به یک سری تکنیک و تمرین دارد که با انجام آن شما اعتماد به نفس کافی
    و مهارت حرفه ای دوستیابی رو بدست می آورید و تمام آنچه نیاز دارید در کتاب جنتلمن آنلاین آموزش دادیم
    موفق و شاد باشید

  48. سبحان بارانے

   و اینم بگم کلا نمیخوام وقتی که بهش پیام دادم و بگه نه کلا از نه گفتن حالم طوری میشه که ولله بگم که اگه بیشتر از شکست عشقی نیست کمتر از اونم نیست میخوام از حرف زدن با من لذت ببره و نه تنهااا من بلکه اونم بتدریج اشتیاقش به ارتباط برقرار کردن با من بیشتر شه کلا بگم شاید در راهنمایی کردنتون به من کمک باشه خیلی فرد شوخ طبع و خیال پرداز و رمانتیکیم…ولی واقعااا میخوام این شوخ طبعی و رمانتیک بودنمو نشون بدم اونم بشکل چت که بدونه که هوس نیست و واقعا عشقه

  49. حامد

   .ممنون از مقاله خوبتون . واقعیت اینکه من با یه دختریه یه چند وقت هست که در مورد مسائل مختلف مثل دانشگاه ،خاطرات و .. حرف میزنیم ولی نمیدونم که ایا میتونم الان بهش ابراز علاقه کنم یا نه؟و راستش راهشم بلد نیستم چطوری بگم؟و از این میترسم که این رابطه خراب بشه .چطور باید بفهمم که اونم هم به من حسی داره یا نه؟لطفا کمکم کنید

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر خدمت شما
    موضوع و روشی که شروع به ارتباط کردید مناسب هست اما محتوا صحبت و تکنیک های چت کردن شما اهمیت بالایی دارد
    از نحوه پاسخ دادن طرف مقابل تقریبا میتوان مشخص کرد که علاقه مند هست یا خیر.
    اگر پا به پا شما چت می کند یا مشتاق چت بیشتر است یکی از نشانه های علاقه مندی است.
    برای عاشق کردن این خانم و هر خانم دیگری با چت کردن به شما کتاب جنتلمن آنلاین را پیشنهاد می کنم

  50. جمال دادرس

   بایستی زودتر مطالب شما رو می خوندم. واقعیت این است که آن تعریفی که ما از خود داریم با تعریفی که دیگران از ما دارند متفاوت است به عبارت دیگر ما آنهایی نیستیم که خود می دانیم بلکه آن هایی هم هستیم که دیگران می دانند.

  51. سعید مهدوی

   همون اول ک میری دایرکت طرف با چ چیزی باید شروع کنی لطفا ی چیز خاص و البته بانزه بگید ک طرف جذب شع و سر صحبتو باز کنی

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر خدمت شما
    پروسه دوستیابی در اینستاگرام نیاز به یک سری تکنیک و تمرین دارد که با انجام آن شما اعتماد به نفس کافی
    و مهارت حرفه ای دوستیابی رو بدست می آورید و تمام آنچه نیاز دارید در کتاب جنتلمن آنلاین آموزش دادیم
    موفق و شاد باشید

  52. جابر

   با سلام. میخواستم راهنمایی کنین در مورد اینکه یه دختری هست من دوسش دارم یه نسبت فامیلی هم داریم اما شمارش تو گوشی خواهرمه و اگه بردارم و بهش پیام بدم کار درستی هست ؟

   • کارشناس

    سلام و روز بخیر
    ایشون متوجه میشه که از گوشی خواهرتون شماره اش رو برداشتید و معمولا دختر ها از این کار که زوری وارد حریم شخصی اون ها بشید
    خوششون نمیاد. و اصلا برای یک مرد وجه جذابی نداره
    همینطور که قبلا بارها پیشنهاد دادم. بهترین روش اینستاگرام هست.
    در این راه کتاب جنتلمن آنلاین رو به شما پیشنهاد میکنم

  53. yasin.esazahi1082

   سلام خدمت دوستان.راه کاری خوبی دادید.مرسی ممنون

  54. علی علی پور

   سلام حقیقتش من میخوام مخ دختری رو ک شمارشو دارم بزنم اما نمیتونم چون من مستقیما مجبورم وارد پی وی بشم و این ک اصلا طرف مقابل من رو نمیشناسه .من چجوری میتونم نظرشو جلب خودم بکنم؟.ممنون میشم برام ایمیل بزنین

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر
    بله مستقیما وارد پی وی شدن اصلا جذاب و کاربردی نیست! بهتره از طریق اینستاگرام چت کردن رو شروع کنید
    اگر شماره اش را ذخیره کنید میتونید از قسمت contact اینستاگرام پروفایلش را پیدا کنید

  55. محمد

   سلام خسته نباشید چگونه با یک دختر که در کلاس زبانمان هست دوست شوم

  56. علی

   سلام بابت مطالب خوبتون من یک سوال داشتم که اگه دختر مورد علاقه‌ام در یک کوچه زندگی کنیم اما نمیدونم علاقه‌ای به من داره یا نه و حتی شماره ای هم ازش ندارم که در اینستاگرام ویا تلگرام باشد واز شما میخوام کمکم کنید که چگونه این دختر با‌ من آشنا شوم و سر صحبت را باز کنم و دوست شویم

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر خدمت شما
    پروسه دوستیابی در اینستاگرام نیاز به یک سری تکنیک و تمرین دارد که با انجام آن شما اعتماد به نفس کافی
    و مهارت حرفه ای دوستیابی رو بدست می آورید و تمام آنچه نیاز دارید در کتاب جنتلمن آنلاین آموزش دادیم
    موفق و شاد باشید

  57. taha alavi

   سلام.من جدیدا با یک دختری توی اینستاگرام اشنا شدم که ازش خوشم میاد.اون اوایل باهاش انگلیسی صحبت میکردم بعد متوجه شدم که نمیتونه انگلیسی بفهمه بعد شروع کردم به فارسی صحبت کردن و ازش سن و محل زندگی و خواننده های مورد علاقه اش و وضعیت رابطه اش رو پرسیدم و وقتی فهمیدم که باکسی رابطه نداره بهش درخواست دوستی دادم بنظرتون یکم زود بوده؟؟؟(البته کل این اتفاقات توی یک روز افتاد.-_-)

  58. محمد توکلی

   دخترا اصلا جواب منو نمیدن یعنی ارتباط اولیه رو نمیتونم برقرار کنم چکار باید بکنم

   • کارشناس

    سلام بر شما
    یک سری پیش نیاز ها هست که حتما باید رعایت بشه مثل داشتن پروفایل جذاب برای جذب جنس مخالف.
    و مهم ترین مسئله این هست که چقدر پیام های شما جذاب و جذب کننده جنس مخالف هست. معمولا دلیل پاسخ نگرفتن
    ارسال پیام های بی معنی و غیر جذاب هست.
    شما میتونید تکنیک های مخ زدن دختران در فضای مجازی رو یاد بگیرید و با خانم ها ارتباط عاشقانه برقرار کنید.
    برای شما کتاب جنتلمن آنلاین مناسب است.
    موفق باشید

  59. M.sh

   سلام دوست عزیز ، خسته نباشید خیلی مقاله مفید بود

  60. اکبر

   سلام دختری هست که تو یه منطقه هستیم
   و تو تلگرام اشنا شدمددوسال از من کوچیک تره رفتم پی وی سوالی در مورد اشتراک بسته فیلمو داشت رفتم به بهانه کمک کردن پی ویش بعد ۳۰ دقیقه چت گفتم میشه ببینمت درخواست م رو رد کرد چیکار کنم که باهاش قرار ملاقات بزارم وقتی ک گفت دست نمیشم با هیچ پسری؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    متاسفانه خیلی خیلی زود درخواست دادید و کار رو خراب کردید.
    بهتره مدتی فاصله و بعد به صورت دوستانه دوباره چت را شروع کنید به طوری که اصلا
    حس نکند میخواهید پیشنهاد بدید. با این روش ابتدا اعتماد جلب میکنید و ایشون به شما شناخت پیدا می کند.

  61. hossein

   با سلام به ادمین عزیز . اول میخام از سایت خوبتون تشکر کنم بعد یه سوال داشتم . اینکه: من به فردی علاقه مند هستم ” بعد یکی دوبار تلفنی باهاش صحبت کردم بهش هم گفتم پل ارتباطی من با شما چیه موضوع رو یه جوریایی میپیچونه بعد در لحن گفتارش هم نه گفتن حس نمیکنم اینجا من بهتره دوباره زنگ بزنم یا توی شبکه های مجازی پیام بدم ؟ و نطرم رو دوباره بازگو کنم

   • کارشناس

    سلام عرض میکنم به شما همراه عزیز
    چرا از ایشون میپرسید؟ شما به عنوان یک مرد باید خودتون پل ارتباطی بسازید و رابطه رو به سمت هدفتون پیش ببرید
    اگر دست روی دست بزارید که اتفاقی نمی افتد!
    پروسه علاقه مند کردن خانم ها را یاد بگیرید و بر روی ایشون اجرا کنید
    بنده پیشنهادم به شما فضای مچازی هست و بعد پیشرفت کردن و تبدیل به قرار ملاقات
    کتاب جنتلمن آنلاین کاملا شما رو به خواسته تون یعنی ارتباط عاشقانه با این خانم میرسونه.
    موفق و شاد باشید

  62. Sadra

   سلام من با یه دختر دارم چت میکنم البته میشه گفت میکردم
   نمیدونم چطور شده که الان خیلی سرده یعنی همش میگه کار دارم و بهانه میاره و جواب نمیده یا کلا میشه گفت هر چی مینویسم جواب نمیده
   میگه نسبت به همه اینجور شدم ولی میدونم که دروغ میگه.
   و همینطور هر وقت تو زندگی عادی همدیگه رو میبینیم و هر وقت سر حرف زدن رو باز میکنم زود جواب میده و میره.
   چیکار میتونم بکنم تا بیشتر با من حرف بزنه و وقتی حرف میزنیم بهانه نیاره بره و کلا یه جوارایی از با من بودن لذت ببره و خودش بخواد باهام باشه؟؟؟
   اصلا میخوام طوریش کنم که اونم مثل من زیاد بخواد باهام باشه و همش منو بخواد؟؟

  63. Ali

   سلام من یه دوست تو فضای مجازی پیدا کردم و ارتباطمون هم نسبتا گرم شده اما نمیدونم دیگه تو فضای مجازی چی بهش بگم دیگه هم من هم اون انقدر ازش سوال پرسیدم حالمون بهم میزنه. میشه راهنمایی کنید به هر حال میخواییم یه رابطه ی طولانی و شاید ازدواج داشته باشیم هیچ حرفی برای گفتن ندارم لطفا کمک کنید.

  64. محبی

   سلام من از پسری توی دانشگاه خوشم اومده وچندباری که همو دیدیم بیشتر کل کل و شوخی بوده من اینستا فالوش کردم و توی دایرکت هم میتونم بگم هروقت حرف میزنیم با کل کل کردن بگو بخند داریم.ب بهونه اینکه جزوه ای رو لازم داشتم شماره مو بهش دادم و الان شماره همو ذخیره کردیم.من طی چتهامون متوجه شدن ک اونم از من بدش نمیاد و خوشش میاد شوخی کنه اما مشکل من الان دوچیزه یک اینکه ایا ضایع س ک من خودم اولین بار تو واتساپ بهش پی ام بدم(مثلا با ریپلای استوری)و اینکه چطور چتهامون رو از حالت کل و دعوا خارج کنم که طبیعی باشه؟

   • کارشناس

    سلام به شما خانم محبی
    وقتی از مردی خوشتون آمده نباید مستقیم به سمت مرد برید و از علاقه زیادتون مطلع بشه. به این دلیل که مردها
    ذاتا شکارچی هستند و خانم ها شکار. مرد دوست داره شکار کنه نه اینکه شکار بشه.
    شما تا همانجا که ایشون رو فالو کردید کافی بود. باید اجازه میدادید مرد بیاد به سمت شما!!
    نباید بدون اینکه درخوست شماره کنه.شماره میدادید! حتی به بهانه دریافت جزوه!!!
    پس تا اینجا شما خراب کردید به شدت خودتون رو سطح پایین نشون دادید و از جذابیت خودتون کم کردید.
    راه جذب کردن پسران اینطوری که شما پیش میرید نیست.
    برای جذب و وابسته کردن پسرها بپیشنهاد بنده به شما دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند هست

    موفق باشید.

  65. hamed f

   سلام
   گفته هاتون جالبه و جذاب منن یه دختریرو مد نظر دارم دوساله ولی نمیتونم بهش پی ام بدم یجورایی میترسم که رد کنه ضایع شم خودشم نمیدونه روش کراش دارم دوروزی میشه درمورد استوری هاش نظر میدم میخنده
   تاحالاهم باکسی نبوده چیکارکنم که جواب بده

   • کارشناس

    سلام
    ترس رو کنار بزار و دل رو به دریا بزن و کارت رو انجام بده
    اگر درخواستتون رو رد کرد دلیل نمیشه که شما مشکلی دارید. پس اعتماد به نفست کجاست؟
    الکی عمرت رو تلف نکن پروسه مخ زدن حرفه ای رو انجام بده و پیشنهادت رو بده
    انشالله که قبول میکنه. اگر هم نشد برید گزینه دیگر
    موفق باشید

  66. Hossein

   بدترین چیز اینه که زیاد از خودم عکس نمیگیرم ، از گذاشتن عکس حتی رو پروفایل تلگرام هم امتناع میکنم
   حالا با این توصیف، من کلا آماتورم یعنی تا حالا نه رل زدم نه اصلا با جنس مخالف ارتباط برقرار کردم😞
   و دیگه از تنهایی خسته شدم.
   یعنی من میتونم یک رابطه(رل)داشته باشم؟

   • کارشناس

    سلام عرض میکنم خدمت شما
    وقتی عکس نداشته باشید اون دختر خانم عاشق چه چیزی از شما بشه؟
    اولین چیزی که طرف مقابل کامل برسی میکنه صورت و استایل شماست.
    بله شما هم میتونید یک رابطه عاشقانه داشته باشید هیچ فرق نمیکنه
    شهر نشین باشید یا روستا نشین با سواد یا بی سواد فقط باید تکنیک های تخصصی مخ زدن رو یاد بگیرید
    برای یادگیری صفر تا صد کتاب جنتلمن آنلاین رو به شما پیشنهاد میکنم
    موفق باشید

  67. رضا صالحی

   سلام خسته نباشید
   ببخشید من عاشق یکی از دخترای فامیل خودمون شدم اما نمیتونم بهش پیام بدم، یعنی نمیدونم چجوری سر بحثو باهاش باز کنم،به نظر شماچجوری سر صحبتو یاهاش باز کنم؟

  68. milad.ghasabkolaei

   سلام، مدتی با یه دختر خانمی که آشنام بود تو دایرکت اینستا چت میکردم. بعد زیادی محبت و عشق و علاقه رو نشون دادم و زیاد پیام میدادم بعدش اون دختر خانم جواب منفی بهم داد و بعدش دیگه پیام ندادم. چیکار کنم که نظرش عوض بشه؟

  69. اشکان نعمانی نژاد

   سلام خسته نباشید در قدم اول وقتی وارد دایرکت یه دختر میشم که اون رو فالو کردم وپست هاشم لایک کردم چه چیزی رو به عنوان درخواست دوستی واسش بفرستم یعنی چطوری ازش درخواست دوستی کنم.ممنون میشم اگه رهنمایی کنید

   • کارشناس

    با عرض سلام و تبریک سال نو
    در قدم اول باید یک پروفایل جذاب داشته باشید! که از یک بیو و یک عکس پروفایل خوب و حرفه ای برخوردار باشد.
    و عرضه یک لایف استایل جذاب و غیر خسته کننده که نشان دهد آشنایی با این مرد تکراری و خسته کننده نیست.
    اصلا نباید مستقیم درخواست دوستی بدید باید مثل یک دوست اجتماعی شروع کنید با ایشون صحبت کردن.
    تا ایشون نسبت به شما شناخت اولیه بدست بیارن و اعتماد کنن و با چت کردن حرفه ای ایشون رو نسبت به خودتون
    علاقه مند کنید
    کتاب جنتلمن آنلاین کاملا شما رو به خواسته تون یعنی ارتباط عاشقانه با خانم ها میرسونه.

  70. محمد

   سلام به نکاتی خوبی اشاره کردید .من به یکی از دخترای فامیلم دایرکت پیام دادم اشتباه کردم/از من اسمم رو پرسید خیلی سمج شد مجبورشدم بهش بگم وقتی فهمید من کدام از فامیلاش هستم بعد 5 دقیقه منو بلاک کرد.حالا نمی دونم چه کنم؟؟اگه بخواهم جبران کنم خیلی دوستش دارم درسته گند زدم اما ابراز علاقه نکردم
   با هر اکانتی می رم درخواست فالو منو نمی پذیره چه باید بکنم؟؟اگه اسمم رو پرسید چی بگم؟؟دروغ بهش بگم و خودم و جای یک پسر دیگه جا بزنم کار اشتیاهیه؟؟

   • کارشناس

    با عرض سلام و تبریک سال نو
    کاربر عزیز باید واقعیت رو بپذیرید که ایشون با اینکه میدونند شما از فامیل هستید
    اما حتی علاقه مند به دوستی ساده نیست پس حتما دلایل شخصی پشت این کار هست
    شاید ایشون با مردی در رابطه عاطفی هستند و یا تازه از رابطه در آمدند و اصلا حوصوله رابطه جدید ندارند و
    یا ده ها دلیل دیگر. اما اصل جریان این هست که ایشون اصلا علاقه مند به اشنایی با شما نیست. چون دوستی که به زور نمیشه.
    و دیگه هیچ وقت با هویت جعلی با کسی چت نکنید. خودت رو بپذیر و اگر نقایصی دارید رفع کنید.
    موفق باشید

  71. سینا واحدی

   سلام خسته نباشید .
   دو تا سوال داشتم .
   1 . من با یک دختری توی تلگرام آشنا شدم . و به نظرتون چیکار کنم که به هم وابسته نشیم ؟
   2 . اون به من گفته که فعلاً دوست معمولی باشیم و فقط در حد چت توی تلگرام . چیکار کنم که توی این مدت به من حس خاصی پیدا کنه ؟ ( راهکار هایی که توی مقاله گفتین خوبه ؟ )

   • کارشناس

    سلام بر شما
    پاسخ 1: زندگی خودتون رو داشته باشید! یعنی یکسره نشینید دست به گوشی منتظرش باشید که کی پیام میده یا نمیده
    زندگی خودت رو بکن و از زندگیت لذت ببر. اگر هر ساعت عکسش رو چک کنید یا چت هاتون رو بخونید شدیدا یک طرفه وابسته میشید.
    پاسخ 2: این حرف دختر خانم معنیش این هست: که من از شما مقداری خوشم اومده دوست دارم تو این مدت از تو بیشتر شناخت پیدا کنم
    تا تو رو به عنوان دوست پسرم انتخاب و تایید نهایی کنم. پس جذابیت و تمایز خودت رو نشون بده
    نباید خیلی سریع پیش برید و یاد بگیرید که با دختر باید چگونه رفتار کنید
    قلب او را بدست آورید: برای عاشق کردن دختر شما باید ابتدا چیزهای زیادی درباره او بیاموزید، اینکه فقط تاریخ یا محل تولد او را بدانید کافی نیست. باید وقت صرف کنید، اعتماد متقابل را بوجود بیارید و چیزهای کوچکی و خاصی درباره او بیاموزید
    و خیلی تکنیک های دیگر که به آن نیاز دارید و میتونید در دو کتاب زیر یاد بگیرید
    کتاب الکترونیکی: چگونه به یک دختر پیام بدهیم؟
    پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر

  72. نیما

   سلام خسته نباشید ممنون بابت مطالب مفیدتون ولی این برای بعد شروع چت کردن هست من از یه دختر غریبه خوشم اومده که از نظر مادی و … هم سطحیم اما الان نمیدونم برم پیویش چی بگم اولین کلمه نمیشه که بگم سلام میشه با هم باشیم مطمئنا باعث فضای نا امنی براش میشه پس چی بگم اینم بگم چند بار عکس خودش رو استوری کرده استیکر قلب فرستادم ممنون

   • کارشناس

    سلام بر شما
    دقیقا همونطور که خودتون فرمودید به خصوص اگر در تلگرام و بدون اجازه خانم پیام بدید
    احساس نا امنی و به احتمال زیاد نسبت به شما چهت گیری میکند.
    بهترین راه اینستاگرام هست. ابتدا فالو کنید در این شبکه و بعد با چت کردن حرفه ای ایشون رو به سمت خودتون بکشید
    پیشنهاد من به شما مطالعه کتاب جنتلمن آنلاین هست

  73. سینا

   سلام .
   چه چیزی در مردان بیشتر دختران رو به خودش جذب میکنه ؟!

   • کارشناس

    سلام بر شما
    چند مقاله زیر را مطالعه بفرمایید
    چگونه می توان به یک پسر جذاب دوست داشتنی تبدیل شد؟ (جذب دختر ها)
    چطور خودم را به یک مرد جذاب تبدیل کنم؟(ترفند مرد جذاب برای جذب زنان)
    چگونه با ساخت جذابیت مردانه زنان را جذب خود کنیم؟(از زبان خانم ها)

  74. سینا

   سلام . به نظر شما اختلاف سنی 1 سال برای ازدواج خوبه ؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    باید بیشتر برسی بشه اما معمولا 1 سال مشکلی نداره.

  75. Sultan

   سلام،خسته‌نباشید؛من با ی دختری بودم یه چند ماهی باهم بودیم بعد چند روزی گذشت پیام نداد بعد که الان پیام میدم سرد برخورد میکنه میخواستم بدونم برای برگشتن به روزهای سابق باید چیکار کنم.

   • کارشناس

    سلام بر شما
    در کتاب چگونه به یک دختر پیام بدهیم کامل آموزش دادیم که چطور با دختری که سرد هست و یا مدتی چت نکردید
    و الان در حال ارتباط مجدد هستید چت جذاب داشته باشید و رابطه رو به شوق و هدفی که مد نظرتون هست برسونید.
    موفق باشید

  76. جواد

   سلام خسته نباشید من چند ماهی میشه از یه دختری خوشم اومده چندباری بهش پیام دادم ولی سین نکرده و بعد چند روز پیامو پاک کردم به نظر شما چیکار کنم که حداقل پیاممو سین کنه ممنون میشم جوابمو بدید

   • کارشناس

    سلام عرض میکنم خدمت شما
    اینکه چه پیامی دادید خیلی مهم هست! و حتی اینکه آیا پروفایلتون استاندارد و جذابیت داره ؟
    تلگرام پیام دادید یا اینستاگرام؟ بهتره که از اینستاگرام اقدام کنید.
    اگر پیامتون جذاب نباشه قطعا پاسخی دریافت نمیکنید پیام هایی مثل: سلام. چطوری؟ سلام وقتتون خالیه؟
    میشه چند دقیقه وقتتون رو بگیرم و… هیچکدوم جذابیت ندارند و نمیتونند شما رو به موفقیت برسونند
    لطفا آموزش حرفه ای مخ زدن در فضای مجازی رو یاد بگیرید
    پیشنهاد میکنم کتاب جنتلمن آنلاین رو مطالعه بفرمایید

  77. جواد

   سلام خسته نباشید من یه چند ماهی میشه از یه دختره خوشم امده بد می دونم با کسی نیس اما پیام که میدم سین نمیکنه ممنون میشم جوابمو بدید

  78. Ali

   سلام
   من به یکی از همکلاسی های دانشگاهم علاقه پیدا کردم ولی نمیدونم اون به من علاقه داره یا نه ضمن اینکه تا اونجایی که میدونم بین ۶ ماه تا ۱ سال از من بزرگتره میخواستم بدونم برای ایجاد رابطه باید چه کار کنم و چطوری بفهمم با کسی دوست هست یا نیست یا اینکه به کسی علاقه داره یا نه؟؟

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر خدمت شما
    اگر بتونید ایدی اینستاگرامش رو از شخصی و یا جایی بگیرید و پروسه دوست یابی رو در اینستاگرام کلیک بزنید
    به این صورت درصد موفقیت بالا میره چون شناخت بیشتری نسبت به طرف مقابلتون پیدا میکنید و هرچقدر شناخت بیشتر باشه
    درصد موفقیت بیشتر است.
    از طریق حضوری هم میتونید اقدام کنید ولی چون شناخت(ممکنه دوست پسر داشته باشه) ندارید درصد موفقیت پایین میاد
    اولین قدم رسیدگی به وضعیت ظاهریتون هست و بعد از اون میتونید ارتباط چشمی برقرار کنید و ببینید ایا بازخوردی دارند یا نه.
    اگر بازخورد داشتند میتونید برید سمتشون و گفت و گویی با موضوع مشترک داشته باشید. موضوع مشترک میتونه دانشگاه یا درس مشترکتون باشه
    برای دریافت مشاوره بیشتر به تلگرام بنده پیام بدهید
    برای مخ زدن دختران در اینستاگرام پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر
    معرفی میکنم.
    موفق باشید

  79. دختر تنها

   من از پسری خیلی خوشم میاد که خیلی جذابه ولی چون میترسیدم از من خوشش نیاد و میخواستم ازش اطلاعات بگیرم خودمو پسر معرفی کردم البته همین چند دقیقه پیش این کارو کردم
   حالا نمیدونم کار درستیه یانه
   واقعاً نمی دونم چیکار کنم لطفاً راهنماییم کنید 🙏🙏

   • کارشناس

    سلام بر شما
    لطفا بفرمایید که چه اطلاعاتی از این اقا بدست اوردید.
    قطعا با این پروفایل نمیتونید مخ ایشون رو بزنید! باید با پروفایل اصلی خودتون اقدام کنید
    ایشون رو فالو کنید و عکس های جذاب از خودتون در اینستاگرام بزارید چون مردها در ابتدا با چشم عاشق میشوند.
    هیچوقت نباید مستقیم ابراز علاقه و یا پیشنهاد بدید باید اجازه بدید مرد به شما پیشنهاد بده
    با فالو کردن و یا ریپلای کردن یک یا دو عکس ایشون شما وظیفتون رو انجام دادید
    و باید صبر کنید که مرد به سمت شما بیاد.
    پکیج آموزشی مخ زدن پسر – جذب دوست پسر – جذب مرد به شما پیشنهاد میشه

  80. محمد

   سلام
   من تازگیا با یکی از هم کلاسیای دانشگاهم وارد ارتباط مجازی شدیم البته فعلا در حد پرسیدن سوال و کمی صحبت هم اون خانوم هم یکی دو بار سر حرف رو باز کرده میخواستم ببینیم چطور میشه پیشنهاد دوستی بهش بدم
   اصلا ممکنه ایشون علاقه ای به من داشته باشن

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه گرامی
    نیاز هست ابتدا تکنیک های تخخصی مخ زدن خانم ها را یاد بگیرید. و پله پله به سمت دوست شدن پیش برید
    اگر میخواهید حتما موفق شوید آموزش حرفه ای مخ زدن در فضای مجازی رو یاد بگیرید
    پیشنهاد میکنم کتاب جنتلمن آنلاین رو مطالعه بفرمایید

  81. پوریا

   من میخام با یک نفر در اینستگرام ارتباط بر قرار کنم ولی نمی دونم چجوری با اون یک پول ارتباطی باز کنم و صحبت رو شروع کنم یکجوری خجالت می کشم

  82. دانیال غفوری

   سلام
   وقتتون بخیر
   از سایت خوبتون متشکرم
   من با همکلاسیم چند وقتی هست ارتباط مجازی معمولی پیدا کردیم در حد صحبت درباره استاتوس(وضعیت)واتساپ و صحبت های کوتاه معمولی
   راستش الان نمیدوم چطوری پیشنهاد دوستی اولیه رو بدم میخوام کمکم کنید
   ضمنن من با اون دختر خانم رابطه فامیلی دوری هم دارم

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه گرامی
    نیاز هست ابتدا تکنیک های تخخصی مخ زدن خانم ها را یاد بگیرید.
    لطفا آموزش حرفه ای مخ زدن در فضای مجازی رو یاد بگیرید
    پیشنهاد میکنم کتاب جنتلمن آنلاین رو مطالعه بفرمایید

  83. Aliatashfaraz8

   سلام خدمت شما
   ببخشید من اصلا روم نمیشه برم دایرکت دختری چون هر بار رفتم جواب منفی گرفتم
   چیکار کنم که بتونم راحت با طرف حرف بزنم از طرفی هم همیشه میترسم طرف مقابل حرف هایم را استوری کنه

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه گرامی
    نیاز هست ابتدا تکنیک های تخخصی مخ زدن خانم ها را یاد بگیرید. اگر شما از جملات مناسب مخ زنی استفاده کنید هیچوقت استوری نمیکنه!
    اگر میخواهید حتما موفق شوید آموزش حرفه ای مخ زدن در فضای مجازی رو یاد بگیرید
    پیشنهاد میکنم کتاب جنتلمن آنلاین رو مطالعه بفرمایید

  84. نیما

   سلام ممنون از سایت بسیار خوبتون اگر در چت اول در تلگرام یا اینستا طرف مقابلت هیچ علاقه ای نشون نداد و حاضر نشد چت کند اونوقت چی؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    دلایلی مختلفی میتونه داشته باشه مثل: ممکنه دوست پسر یا نامزد داشته باشند- ممکنه شما پیام اشتباه و غیر جذاب ارسال کردید(احتمال بیشتر)
    یا ممکنه اصلا اهل ارتباط با جنس مخالف نبانشد- پروفایلت قابل اعتماد نیست یا غیرجذاب هست. و…
    بهترین کاری که میتونید انجام بدید یادگیری ارتباط با خانم ها در فضای مجازی هست تا بتونید با هر خانمی که مد نظر هست
    ارتباط عاطفی برقرار کنید
    پیشنهاد ما به شما اگر میخواهید حتما موفق شوید آموزش حرفه ای مخ زدن در فضای مجازی رو یاد بگیرید
    پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  85. شهاب

   سلام، من دانشجو هستم و تو دانشگاه از یک از هم کلاسی ها خوشم اومده، من خداروشکر از نظر تیپ و استايل مشکل ندارم ولی کم رو هستم، دختر مورد نظر از نظر شخصیت مثل هم هستیم تقریبا مغرور ولی از لحاظ سطح اجتماع توی خانواده مرفه هستند و به نظرم از من هم خوشش می یاد، چطور شروع کنم آخه من تا حالا اين کارا رو نکردم، با تشکر

   • کارشناس

    سلام به شما
    با دیدن خوبی ها و نکات مثت خودتون اعتماد به نفس نسبی شما افزایش پیدا میکنه.
    شما میتونید با صحبت کردن در مورد موضوع مشترک که میتونه دانشگاه و موضوعات درس باشه
    با ایشون صحبت دوستانه داشته باشید و هیچوقت مستقیم پیشنهاد دوستی ندید. با صحبت های عمومی
    متوجه میشید که ایشون آیا مایل به صحبت بیشتر هست یا نه. موضوع مشترک پیدا کنید و در خلوت خودتون
    گفت و گو رو تمرین کنید تا ترس از صحبت شما بریزه.
    اگر خیلی هم خجالتی هستید میتونید اینستاگرامشون رو پیدا کنید و پروژه مخ زدن ایشون رو در اینستاگرام اجرا کنید
    که اونجا هم درصد موفقیت بالایی داره.
    برای مخ زدن مجازی کتاب جنتلمن آنلاین رو بهتون پیشنهاد میکنم.

  86. علیرضا محمدی

   سلام یه نفر هست که شهری که زندگی میکنه از ما خیلی دوره ولی بهش علاقه دارم و امکان صحبت حضوری نیست چه پیشنهادی میدی امیدی هست به ادامه رابطه؟

  87. امین هاشمی

   سلام ببخشید بخوایم مثلا تازه پیام دادیم و میخوایم که باهاش آشنا بشیم و سر ی موضوعی رو باز کنیم چیکار کنیم ؟

   • کارشناس

    سلام بر شما

    اگر میخواهید حتما موفق شوید آموزش حرفه ای مخ زدن در فضای مجازی رو یاد بگیرید
    پیشنهاد میکنم کتاب جنتلمن آنلاین رو مطالعه بفرمایید

  88. Ramin ebadi

   سلام

  89. فربد زمانی

   من از یکی خوشم میاد در اینستا تاحالا تونستم یه بار بخندونمش ولی میترسم بهش بگم بیا کمی دوست شیم بلاکم کنه میشه یه راه حلی نشونم بدین ممنون

   • کارشناس

    سلام
    تا اینجا خوب پیش رفتید اصلا نیاز نیست که بگید کمی دوست بشیم. همینطور به صحبت های دوستانه و موضعات مشترک ادامه بدید
    قبل اینکه پیشنهادی بدید خیلی خوبه که به بیرون دعوت کنیدش تا شناخت بیشتری نسبت به شما پیدا کنه
    و اگر هم بیرون نرفتید حداقل در فضا مجازی به یک احساس برسید و خیلی سریع پیشنهاد دوستی ندید چون خانم ها دیر اعتماد می کنند.
    پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  90. عرفان

   ممنون از سایت خوبتون یه سوال داشتممن از دختری خوشم اومده که یحورایی فامیل میشم و از من هم 3سال بزرگ تر اوایل که براش پیام می فرستادم سریع جوابجواب می داد به اصطلاح پا می داد ولی چند وقتی پیام هایی که می دم سین میکنه جواب نمی ده یا دیر جواب میدهچطوری میشه این کم محلی کم کنم

   • کارشناس

    سلام بر شما
    ابتدا باید بهتون بگم اگر دختری جواب پیام میده به معنی پا دادن نیست دوست من!
    اگر دختری ابتدا پاسخ بده و بعدا جواب نده بیشترین دلیلش این هست که شما پیام های غیر جذاب
    و ضعیف ارسال کردید و نتونستید دختر رو جذب خودتون کنید.
    تکنیک های مخ زدن در فضای مجازی رو یاد بگیرید و دوباره حرفه ای اقدام کنید
    بله شما میتونید از طریق فضای مجازی ارتباط برقرار کنید
    اگر میخواهید حتما موفق شوید آموزش حرفه ای مخ زدن در فضای مجازی رو یاد بگیرید
    پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر
    را مطالعه بفرمایید

  91. پوریا شیرازی

   من دختر دور و برم زیاد هستولی نمیدونم چطوری حضوری رابطمو باهاش شروع کنم ؟ میشه بگید

  92. محمد

   من با دختر مورد علاقم یه چت کوچولو دارم ولی اون به من میگه نمیتدنی مخ منو بزنی.کمکم کنید نمیخوام از دستش بدم!!!!

  93. Mahdi●●

   سلام و خسته نباشید خدمت شما…من با استفاده از نظر و ایده های شما با شخص مورد علاقم گپ و گفتی زدیم…ما با هم فامیل دور هستیم و چند وقت یکبار میبینمش …دیروز من به دایرکتش رفتم صحبت هایی کردیم …مثلا حالت چطوره…خوبی…بعد یه سوال هم به گفته شما از زندگی شخصیش پرسیدم و در عین ناباوریم بهم جواب داد..بعو ی چند تا جمله های خنده‌دار و فان بهش گفتم..خلاصه اخر صحبت هم ازش خدافظی کردم ..جالب اینجاست که من اون رو فالو کرده بودم ولی اون نه..بعد نیم ساعت آن گفتگو دیدم که اون هم منو فالو کرده😊😊..واقعا خیلی خوشحال شدم ولی هنوز مطمئن نیستم که توی دلش جا باز کردم یا نه..میخواستم یه راهنمایی هایی برای ادامه بکنین که بتونیم دلشو ببرم…ممنون از همه زحماتی که میکشین💙💙

   • کارشناس

    سلام بر شما همراه عزیز
    ابتدا خوشحالیم که آموزش های ما برای شما هم مفید واقع شده.
    با ریپلای کردن عکس هایی که میزاره چت کردن رو بهتره ادامه بدید البته زیاده روی نکنید.
    اگر شما ریپلای کردید دو روز بعدش حتما خودتون استوری بزارید تا ببینید واکنش ایشون چی هست
    در اینستا فعال باشید و از خودتون و سبک زندگی عکس با کیفیت قرار بدید.
    برای آموزش های بیشتر و حرفه ای پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر مطالعه بفرمایید.
    موفق باشید

  94. نیما علیزاده

   سلام وقتتون بخیر
   من دوماهی هست با یکی از همکلاسیام از طریق واتساپ در ارتباطم چند وقتی باهم به بهانه استوری صحبت میکردیم که دیگه کم کم نحوه خطاب کردنمون خودمونی شد ینی بهمدیگه میگیم (تو)و از طرفی از یجایی فهمیدم اسم منو تو گوشیش به اسم کوچیک سیو کرده و حتی منو به اسم کوچیک هم صدا میزنه توی دانشگاه نه مستقیما بصورت غیر مستقیم
   نکته دیگه اینکه اول اون خانم پیام دادن رو شروع کردن و ادامه…
   و اینکه باهم فامیل هستیم و اونم یکی دوسالی ازم بزرگتره

   • کارشناس

    سلام
    طبق نظر شما من مشکلی نمبینم و همه چیز داره خوب پیش میره.
    چت کردن اصولی رو ادامه بدید و محتوا چت رو شخصی تر کنیدش
    یعنی بیشتر در رابطه با خودتون و نقاط مشترک صحبت کنید تا درس ها.
    چت رو به تماس تلفنی و کم کم به تماس تصویری تبدیلش کنید.
    و بعد از اینکه دیدید همه چیز بهتر شده و با شما راحت تر هست قرار حضوری
    دوستانه بزارید.
    پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر بهتون پیشنهاد میکنم

  95. عرفان صادقی

   سلام به کارشناس عزیز
   من الان حدود 2ماهی میشه که با یه دختر روزی 3یا4ساعت چت میکنم ودر باره همه مسایل هم صحبت میکنیم چه زندگی شخصی چه غیر شخصی ومن خیلی به این خانم علاقه مند شدم.وهیچ ابراز علاقه ای هم نه تز طرف من ونه از طرف اون نداشتیم من میخوام بهش پیشنهاد ازدواج بدم ولی خوب اون توی چت هامون میگه فعلا به ازدواج فکرنمیکنه نمیدونم شاید هم داره ناز میکنه میخواستم بدونم اگه بهش بگم ممکنه از دستم ناراحت بشه
   باتشکر

   • کارشناس

    سلام و روز بخیر
    برای پیشنهاد ازدواج خیلی زود هست . بیشتر خانم ها وقتی اون جمله فعالاه به ازدواج فکر نمیکنم رو به کار میبرن چون به شما اعتمادی ندارند.
    ابتدا چت رو به تماس تلفنی تبدیل کنید و در مرحله بعد به قرار حضوری تا بتونید شناخت بیشتری از یکدیگر پیدا کنید و خانم ها در قرار ملاقات ها
    پیشتر اعتماد و علاقه پیدا می کنند.
    حداقل 6 ماه تا یک سال برای شناخت قبل از ازدواج زمان تعیین کنید.

  96. حامد

   می گم یه سوال!برا شروع مثلا اینستا خب معمولا سلام می کن همه تازه کارا خب بعد طرف میگه شما؟اونوقت چیکار کنیم؟؟؟

   • کارشناس

    سلام
    بله دقیقا مرد های تازه کار و بی تجربه و حتی میشه گفت خسته کننده با سلام و خوبی شروع میکنند. و در اکثر موارد خانم ها حتی جواب نمیدند
    یکی از روش های مناسب ریپلای کردن استوری طرف مقابل هست که حول موضوع باشه.
    مثلا اگر عکس از یک مکان تفریحی گذاشته دیگه نیازی نیست سلام و خوبی به کار ببرید میتونید صحبت رو با پرسش در مورد اون مکان مورد نظر آغاز کنید

    پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  97. Zari

   سلام .وقتتون بخیر
   حدود یک ماهی با یک آقایی در اینستا آشنا شدم.
   ایشون چند باری استوری های منو ریپلای کردن و استیکر فرستادن فقط ولی حرفی نبوده..
   چند باری پست های منو لایک کردن و دوباره لایکا را برداشتن و دوباره لایک کردن،،حدود ۳با(منم دفعه اول چنتایی از پستاشونا لایک کردم)
   من از ایشون خوشم اومده ولی نمیدونم باید چه رفتاری انجام بدم ک متوجه بشن ولی خب غرورم حفظ بشه.میش راهنمایی بکنین..

   • کارشناس

    سلام بر شما
    شما میتونید استوری ایشون رو ریپلای کنید اما از ابراز علاقه خودداری کنید
    در رابطه با استوری ایشون نظر غیر عاطفی بدید مثلا بگید عکسی که تو این منظره گرفتند خیلی زیباست
    ازشون بخواید اسم اون مکان رو به شما بگند.
    با اینکار یک پالس مثبت برای طرف مقابل میفرستید که اگر واقعا خواهان صحبت با شما هست
    بیاد جلو و اقدام کنه.
    برای یادگیری آموزش های مخ زدن پسران پکیج آموزشی مخ زدن پسر – جذب دوست پسر – جذب مرد پیشنهاد میشه.

  98. رضا

   سلام خسته نباشید من عاشق دختری شدم تقریبا یک ساله میشناسمش بار اول تو کلاس زبان دیدمش و از اون موقع تا الان کمو بیش تو اینستا حرف میزنیم به هم دیگه پست میفرستیم خواستم بگم که چجوری بهش بحث رل زدن و بهش بگم که دوستش دارم و بهش بگم بریم بیرون و همدیگرو ببینیم بیشتر آشنا بشیم رو بیارم؟

   • کارشناس

    سلام.سلامت باشید
    مرحله اول رو خوب پیش رفتید اگر از جملات مناسب استفاده کرده باشید. بهتره همینوطور
    دوستی رو ادامه بدید تا شناخت بیشتری نسبت به شما پیدا کنه. و در همین زمان
    باید با تکنیک های مخ زنی حرفه ای ایشون رو به خودتون جذب کنید
    پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  99. Zari

   سلام مجدد.روزتون بخیر
   من دررابطه با آخرین نظری که دادین و گفتین یه پالس مثبت برااین آقا بفرستین،صحبت میکنم
   خیلی ممنون از شما باعث شد ما بیشتر باهم حرف بزنیم 🌷ولی خیلی ن(درحد ۴تانظر)
   الان مسئله اینه آخه چه جوری میشه جدی حرف بزنیم نمیشه که هردفعه ما درمورد استوری، اونم شاید باهم حرف بزنیم😔
   ممنون میشم اگه ایندفعه هم بازم بهم کمک کنیم که چه استوری یا پستایی بزارم ک ایشون بتونن نظری بدن یا بحث جدی بشه🌷

  100. امیرحسین

   عالیه کامل خوندمش همیشه این نکات رو به دوستام میگم راحت مخ دخترا رو میزنن

  101. طاها رحیمی نژاد

   من يک دوست دختر خوب می خواهم که خیلی خوب باشه

  102. yasin

   سلام خسته نباشین ببخشید من یه مدتی یه که از یه دختری خوشم اومده ویکی دو سال ازمن کوچیک تره راستش میتونم خواهرمو واسظه کنم تا احساسمو بهش بگه ولی ترجیح میدم خودم این کارو انجام بدم..الانم میخام از طریق تلگرام بهش بگم میخاستم خاهش کنم کمکتونو ازتون بگیرم چی باید بگم کارو خراب نکنم

   • کارشناس

    سلام بر شما
    نیازی نیست خواهر واسطه کنید. خیلی بهتره شما خودتون مستقیم اقدام کنید چون نشان از اعتماد به نفستون هست.
    اگر شماره از خود ایشون نگرفتید اصلا از تلگرام اقدام نکنید! چون بی ادبانه هست و بدون اجازه وارد حریم شخصی هستید.
    پیشنهاد من به شما اینستاگرام هست. از اینستاگرام میتونید اقدام به آشنایی اولیه و بعد پیشرفت آشنایی
    بیاد بر طبق اصول مخ زدن پیش برید وگرنه ممکنه خراب کنید
    پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  103. میکی سلطانی

   باسلام
   ببخشید من توو گروه های تلگرامی که تعداد زیادی عضو داره و عموما هم تبلیغاتی هست
   میرم پی وی دخترا
   بدون هیچ شناختی و صرفا براساس عکسشون
   خب هدفم کاملا مشخص که مخ زدنه
   چه جوری باید شروع کنم به نظرتون؟؟
   آیا پرسیدن اینکه شما سینگلی درسته همون اول

   • کارشناس

    سلام خدمت شما کاربر مهمان
    روش که انتخاب کردید بسیار روش نادرستی هست چون در بالا 90 درصد مواقع با بلاک شدن و عدم پاسخ خانم ها مواجه میشید.
    حتما میپرسید چرا؟ به چند دلیل: چون اصلا نمیدونیم طرف مقابل مجرد یا متاهل؟ آیا در رابطه عاطفی هست یا نه؟ اصلا علاقه ای داره
    به آشنایی یا نه و …
    دلیلی دیگر این هست که تلگرام حریم شخصی هست و چون بدون هیچ آشنایی بهشون پیام میدید بدون اجازه وارد حریم شخصی میشید
    خانم ها مقابله به مثل می کنند و اصلا خوششون نمیاد.
    حتی شما نمیدونید طرف مقابل اهل شهر شما هست یا نه؟
    با یک جمع بندی ساده میبینید روش اشتباهی پیش گرفتید.
    از همین تلگرام هم میتونید با خانم ها آشنا بشید اما نه از کانال های عمومی و تبلیغات!
    روش درست تر و پیشنهادی بنده به شما اینستاگرام هست و خیلی پرکاربرد تر و اینکه زودتر به هدفتون میرسید
    هم از تلگرام و هم از اینستاگرام باید تکنیک و روش های مخ زدن رو بلد باشید وگرنه درصد موفقیتتون پایین هست.
    پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  104. نیما

   سلام من تو تلگرام از یه دختر خوشم اومد بهش پیشهناد دادم و اون گفت باید فک کنم بعد اون گفت ازت خوشم نمیاد و بعد چند مدت تو اینستا پیام داد ازم یه کلیپ عاشقانه خواست منم بهش دادم ولی الان 13 روز باهش چت نمیکنم میخام دوباره باهش کنم چطوری از کجا شروع کنم بهش پیام بدم میشه رهنما کنید لطفا

   • کارشناس

    سلام بر شما
    بهترین روش این هست که ابتدا سریعا پیشنهاد ندید چون اون خانم نسبت به شما و ویژگی های جذاب شما شناختی نداره
    روش مناسب این هست که مدتی را به عنوان دوست اجتماعی و مجازی با هم وقت بگذارنید و در این بین شما با داشتن
    مهارت جذب کردن ایشون رو جذب خودتون کنید
    اگر نیاز دارید مهارت جذب کردن خانم ها را یاد بگیرید در کتاب زیر میتونید به آسانی یاد بگیرید

    پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  105. sarang_0

   خسته نباشید
   چجوری با ی غریبه گفتگو رو شروع کنیم ؟

  106. Aa.si

   سلام
   من میخوام با یکی رابطمو شروع کنم ولی نمیدونم از کجا و چجوری بای د شروع کنم
   میشه راهنماییم کنین؟!

  107. مهدی

   سلام من مطالب رو خوندم خیلی مفید بود ممنون بابت مطالب من ی سوال داشتم.من با یکی اشناشدم ولی میگه باهام باید صحبت کنی منم نمیدونی درباره چی باید صحبت کنم هر کاری میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه که بحث رو باز کنم تا خوشش بیاد

  108. محمد

   سلام وقت بخیر
   اخیرا به شخص موردنظرم تو دایرکت اینستا پیام دادم که مایلی با هم آشنا بشیم تا بهش برسونم که براش احترام قایلم و پاسخ داد که نه مرسی
   بنظرتون این روش برای شروع یک گفتگو اصلا مناسبه یا نه
   و اینکه الان میتونم کاری کنم که نظرش عوض بشه

   • کارشناس

    سلام بر شما
    روش شما برای شروع گفت و گو اصلا مناسب نیست. این روشی که شما پیش بردید
    روش خیلی خشک و بدن خلاقیتی هست و طبیعتا دختر خانم ها واکنش منفی نشون میدند چون اگر
    جواب بله بده به نظر خودش رو سبک کرده. شما باید نقش شکارچی رو کامل ایفا کنید و سعی نکنید
    همه چی رو در یک پیام خلاصه کنید. پروسه دوستی مقداری طولانی تر هست دوست عزیز
    به طوری که با گفت و گو های موضوعات عمومی و مشترک شروع میشه و کم کم به مسائل شخصی تر میرسه
    اما شما مستقیم رفتید سر اصل مطلب و زیاد حرفه ای نبود.
    بله اگر تکنیک های مخ زدن در فضای مجازی رو یاد بگیرید لطفا بر طبق اصول مخ زدن پیش برید وگرنه ممکنه خراب کنید
    پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  109. عرفان

   سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون.یه سوال چجوری ب دختر همسایه به طور نامحسوس درخاست دوستی بدم و علاقه‌مو بهش نشون بدم طوری که ازم شاکی نشه؟؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    نیازی نیست ابتدا علاقه خودتون رو نشون بدید چون ما از احساس ایشون به شما اطلاعاتی نداریم
    ممکنه دوست پسر داشته باشه یا اصلا علاقه ای به دوست پسر نداشته باشه
    پس ابتدا بهتره از بابت دوست و همسایگی وارد بشید یعنی ارتباط دوستانه شروع کنید و ابراز علاقه نکنید
    و کم کم که ارتباطتون شروع شد ابراز علاقه کنید
    برای آموزش بیشتر پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  110. مانی

   با سلام و خسته نباشید ممنون از سایتتون خیلی عالی بود ببخشید من یه سئوال داشتم
   نوشته بودین از نوشته های تکراری استفاده نکنید که دخترا اهمیتی نمیدن پس چطوری اول چت رو شروع کنیم با چطوری به دایرکتش پیام بدیم یا اینکه حس کنه فرد مورد علاقه ش رو پیدا کرده.
   خیلی ممنون اگه راهنمایی کنین

   • کارشناس

    سلام
    سلامت باشید
    اینکه بهترین متن رو بفرستید هیچوقت به دختر خانم این حس رو نمیده که فرد مورد علاقه اش رو پیدا کرده.
    باید این حس بهش دست بده که یک مرد تکراری بهش پیام نداده. اینکه ایشون از شما خوشش بیاد بیشتر مربوط
    میشه به جذابیت ظاهری و نحوه نشان دادن جذابیت ظاهری تان. اینکه چه عکس های با کیفیتی بر روی پروفایل
    قرار دادید و حتی لایف استایل زندگی تان چطور در فضای مجازی نشان میدید.
    نیازی نیست اصلا گفت و گو اول طولانی باشه میتونه در حد یک نظر دادن به استوری طرف مقابل باشه.
    مثلا طرف مقابل یک استوری از یک مکان گردشکری میزاره شما میتونید در مورد لوکیشن اون عکس سوال کنید
    و حول اون عکس مقداری گفت و گو کوتاه کنید
    همین مقدار باعث میشه دختر خانم به پروفایل شما سر بزنه و با شما آشنا بشه.
    برای آموزش بیشتر پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  111. علی محمدی

   سلام . من از یک دختر خانمی در اینستا تقریبا یک ماهی میشه خوشم اومده دوتامون نسبت به هم یک شناخت کوچولو داریم .
   میخوام برم دایرکتش ولی نمیدونم چجوری شروع کنم ( نمیدونم چه پیامی بدم ) . میترسم بلاکم کنه .
   به نظر شما در قدم اول باید چیکار کنم ؟

   • کارشناس

    سلام بر شما
    اینکه نسبت به یکدیگر شناخت نسبی دارید خیلی خوبه و میتونه برگ برنده باشه.
    با توجه به شناخت و پست هایی که در اینستا و استوری ایشون مشاهده میکنید
    میتونید موضوع مشترکی پیدا کنید و اولین گفت و گو آغاز کنید.
    البته نیاز هست که به تکنیک های چت کردن جذاب با دختران مسلط باشید تا چت ادامه داری داشته باشید
    برای یادگیری کامل مخ زدن در فضای مجازی پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  112. تیرداد

   جز اینستا و تلگرام چطور؟ یادمه نرم افزار های چت قبلاً پر کاربرد بود؟

   • کارشناس

    برنامه زیادی رو نمیشناسم. اگر بخوام معرفی کنم خدمتتون برنامه (نزدیکا) بهتون پیشنهاد میکنم
    که ساختاری شبیه به اینستاگرام دارد.
    موفق باشید

  113. رضا احمدی

   سلام سایت بسیار خوبی دارید، ببخشید سوال من اینه که الان من هم تلگرام وهم اینستاگرام شخصی که دوست دارم رو دارم و همچنین شماره ایشون رو، خوده ایشون هم نمی دونه که شمارشون رو دارم. از کدوم طریق شروع به معاشرت کنم؟

   • کارشناس

    سلام
    ممنون از انرژی مثبتتون
    چون شماره خانم رو از خودشون نگرفتید بهتره از اینستاگرام پیام بدید و اصلا نشون ندیدد که شماره ایشون رو دارید
    چون اگر تلگرام پیام بدید موضع گیری میکنند و مدام سوال میکنند که شماره من رو از کی گرفتی و .. کلا حاشیه میشه
    به این دلیل که تلگرام حریم شخصی تر هست نسبت به اینستاگرام. اما بهترین روش اینستاگرام هست
    ابتدا فالو کنید و بعد از یک هفته میتونید چت رو شروع کنید
    برای یادگیری کامل مخ زدن در فضای مجازی پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  114. امیر رضا

   اگر فقط یکبار همو دیدیم و من پسر میخوام چت واتساپو شروع کنم برای شروع چیکار کنم

   • کارشناس

    اینکه همدیگر رو ملاقات کردید بسیار خوب هست. چون درصد عدم موفقیت میاد پایین چون خانم ها حضوری
    خیلی بیشتر اعتماد میکنند. البته از اینجا به بعد توانایی شما در معرفی و چت کردن جذاب بسیار اهمیت داره
    کوچکترین اشتباه میتونه تصویر بدی از شما در ذهن طرف مقابل بسازه. پیشنهاد میکنم ابتدا آموزش ببینید و اقدام بفرمایید.
    از کتاب زیر میتونید به آسانی یاد بگیرید
    پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  115. امیرحسین

   سلام خسته و نباشید
   من از یکی خوشم اومده و از تلگرام بهش پیام
   میدم ولی زیاده محل نمی زاره
   چکار کنم که جذبم شه

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر
    احتمال زیاد چون شماره خانم رو از خودشون نگرفتید رفتار سرد نشون میدن به خانم ها اگر تلگرام پیام بدید موضع گیری میکنند و مدام سوال میکنند که شماره من رو از کی گرفتی و .. کلا حاشیه میشه
    به این دلیل که تلگرام حریم شخصی تر هست نسبت به اینستاگرام. اما بهترین روش اینستاگرام هست
    ابتدا فالو کنید و بعد از یک هفته میتونید چت رو شروع کنید. البته همین تلگرام هم میتونید ادامه بدید اما با گفتن جملات خاص و جذب کننده
    برای یادگیری کامل مخ زدن در فضای مجازی پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  116. گیلاس

   سلام همی الان از سایت مخ زدن پسرا اومدم مگه مخ زدن پسر تو ایران روش داره این ماییم تا سلام میکنیم در جا بلاک این بدع بعد همشونم مشهور خارجی میخواسن
   و لطفا یه اموزش که همون اول درجا بلاک نشیمم بزارین
   ممنون

   • کارشناس

    سلام خدمت شما
    بلاک شدن دو دلیل بیشتر نداره:1- داشتن پروفایل غیر حرفه ای و غیر جذاب 2- ارسال پیام های بی مزه و قدیمی
    برای مخ زدن خانم ها بهترین آموزش کتاب الکترونیکی جنتلمن آنلاین هست.کاملا عملگرا و تضمینی

  117. میلاد

   سلام، ممنون از مطالب عالی سایتتون؛ من مدتیه یه نفر رو فالو کردم و ایشونم منو فالو کردن. چن بار استوریشونو جواب دادم و سعی کردم باهاشون سر بحث رو باز کنم اما ایشون خیلی سرد و کوتاه جواب دادن و هرچی من سعی میکردم که بحث ادامه داشته باشه آخرش یه اموجی فرستاد و چیزی نگفت. باید چیکار کنم الان؟

   • کارشناس

    سلام
    باید سوالات یا جملاتی به کار ببرید که پاسخ کوتاهی نداشته باشه و بحث رو به صحبت های طولانی تر کشیده بشه
    البته هر انسانی مسائل مربوط به خودش رو داره. ممکنه شما خیلی خوب و حرفه ای عمل کرده باشید اما طرف مقابل
    دلش پیش پسر دیگری گیر کرده یا تازه شکست عشقی خورده و حال و حوصله رابطه جدید رو نداره.
    ولی باز هم ناامید نشید و با کتاب مخ زدن جنتلمن آنلاین حرفه ای به کارتون ادامه بدید.

  118. علی

   سلام ممنون از شمد بابت مطالبتون .
   یه بار چت کردم ولی به اشتباه خیلی زود پیشنهاد دادم شخص مقابل هم پاسخ مخالف داد و گفت کسی دیگری در زنگی اش است برای شروع دوباره چیکار کنم

  119. علی

   سلام . خسته نباشید مطالبتون خیلی عالی هستند .
   من تو اینستاگرام عاشق دختری شدم که واقعا خیلی دوسش دارم بی تجربگی کردم تو دایرکت گفتم بیا دوست بشیم اونم بلاکم کرد ولی بعد از چند روزی منو از بلاگ دراورد حالا من چگونه براش پیام بدم چی بگم آیا اینکه از بلاگ دراورد منو نشونه خوبی هست

   • کارشناس

    سلام. سلامت باشید
    متاسفانه بدترین کار همین هست که بدون هیچ مقدمه ای به دختر مورد نظر بگید بیا با هم دوست بشیم
    بسیار غیر حرفه ای و مبتدیانه هست و دایرکت دختر ها پر هست از این نوع پیام های غیر حرفه ای که باعث جذب نمیشوند
    اینکه از بلاک در آورده یعنی میشه یکبار دیگه به این خانم دایرکت داد اما الان نه! حداقل 2 هفته زمان بدید
    و در این مدت شما باید تکنیک های مخ زدن دختران در اینستاگرام رو یاد بگیرید تا حرفه ای شوید
    پیشنهاد میکنم برای مخ زدن پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر که ضمانت
    برگشت وجه در صورت نارضایی داره مطالعه بفرمایید

  120. Atfh

   سلام ۲۵ سالمه در اینستا با پیج شخصی اشنا شدم یه شخص اتریشی هست کامنتامو جواب میده ولی دایرکتو چک نمیکنه بهش ایمیل دادم بلکه بتونم باهاش ارتباط بگیرم.دانشجوی خلبانی هست مسلما اوقاتش خیلی پر هست و همیشه تو اینستا نیست ممنون میشم راهنمایی کنید.

  121. Taha

   سلام
   من بهش پیام دادم مثلا گفتم سلام خوبی بعد اون سین کردو جواب نداد چیکار کنم

   • کارشناس

    سلام بر شما
    دایرکت دخترها پر هست از این جملات سلام خوبی؟ یه لحظه وقت داری؟ و….
    وقتی همچین پیامی ارسال میکنید نشون میدید که مثل بقیه مردها هستید و فرقی ندارید!
    و همچین پیامی برای دخترها جذابیت نداره به همین دلیل پاسخ نمیدند چون شما خودتون رو مرد معمولی نشون دادید.
    برای مخ زدن در فضای مجازی هم روش های مستقیم هست و هم غیر مستقیم که هرکدوم کاربرد خودش رو داره
    برای یادگیری کامل مخ زدن در فضای مجازی پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر رو مطالعه بفرمایید

  122. aria

   سلام خسته نباشید
   مقاله ای که دادین خوب بود
   ولی با این که سنم کمه میتونم بازم امید داشته باشم😐💔

   هم سن خودم زیاد پیدا نمیشه😐
   لطفا یه راه حل برای مشکلم بدید
   با تشکر

  123. پرهام نوروزی

   عاشق شدم

  124. Osmanomari

   خوب درسته

  125. سامان صابری

   چت کردن با فرد مورد علاقه مفید است

  126. یاس

   چقدر درختر پسرای ما درد دارن…
   موندم واقعا

  127. www.delpak

   سلام وقت بخیر
   اول تشکر میکنم از سایت خوبتون و کتاب جنتلمن آنلاینتون واقعا مفید بود
   اما راستش من میخواستم بدونم وقتی در پارکی، فروشگاهی، دانشگاه یا جایی دختری رو دیدم که واقعا عاشقشم چطوری برم بهش پیشنهاد بدم؟ چی بگم که ناراحت نشه.
   یا مثلا دختری رو اولین بار دیدم و ازش خوشم اومد چطور برم بهش پیشهناد بدم. چی بگم اولین بار بهش؟حضوری

  128. سعید محمدی

   سلام. من در تلگرام مثلا وقتی میرم پیوی یه دختر فقط یه کلمه سلام میدم با عکس پروفایل خوشگل و….. ولی بازم بلاکم میکنه. عکس پروفایلم هم مثلا عکس یه پسر خوشگل گذاشته ام و در پیویش فقط یه کلمه گفتم سلام خوبی. بعد یه ساعت اومدم دیدم بلاکم کرده. البته فقط یه دختر اینطور نیس. بلکه 90 درصد دخترا اینطورین و زود بلاک میکنن

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر
    شما کلا از راه و روش کاملا اشتباهی دارید مخ زدن رو انجام میدید و تا چند سال دیگر هم همینطور ادامه بدید نتیجه حاصل نمیشه.
    عکس پروفایل باید عکس خودتون باشه و پیوی تلگرام یک حریم خصوصی هست نباید از تلگرام اقدام کنید چون دارید به زور خودتون رو به دختر
    می چسبونید و گفتن سلام خوبی فاجعه بار ترین جمله هست و اصلا کاربرد نداره. شدیدا باید اموزش ببینید دوست من
    آموزش زیر مطالعه کنید
    پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر

  129. نیما

   الان سارا با من قهر کرده نمیتونم باهاش دوست بشم چیکار کنم؟ این مراحل فقط برای محکم سازی رابطه است اما اکه سقف عشق خراب بشه مثل منو و سارا اون وقت چی؟

  130. آرمین

   سلام ببخشید من عاشق یکی از دخترای فامیل تقریباً دور شدم و پارسال به واسته یه نفر بههش پیشنهاد دادم و چون دوست پسر داشت جواب رد داد بنظرتون منطقی یه الان بهش پیشنهاد بدم؟

   • کارشناس

    سلام
    تا وقتی که ایشون جدا نشدند و 6 ماه از جدایی نگذشته باشه اصلا مناسب نیست که به سمتشون برید.

  131. امیرحسین شبانی

   من خیلی از تنهایی بدم میاد بعد نمیتونم مخ بزنم نمیدونم چرا در اپلیکشن روبیکا

  132. امیر حسین

   خیلی ممنون از مقالتون من با ترک صحنه در اوج به خواستم رسیدمخیلی ممنون

  133. احمد صادق

   مثبت