مـــرکــز دانلــــــــود

5 پیشنهاد برای جذاب شدن دخترها تا هرکسی را مجذوب خود کنند

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : یکشنبه 5 آذر 96 0 نظر
نظرات کاربران :

مردها را براحتی می‌توانید به خود جذب کنید اگر رفتارهای جذاب دخترانه را بدانید. در این نوشته با ۵ پیشنهاد برای جذاب شدن برای دخترها را بخوانید.

آیا می خواهید دل یک مرد را بدست آورید؟ چیزی از راه‌های جذاب شدن در نظر مردها می دانید؟ توانایی تشخیص این موضوع که مردی از شما واقعا خوشش می آید و یا فقط از روی دلسوزی با شما ارتباط برقرار می کند را دارید؟

خب شما باید بتوانید تشخیص دهید که از زاویه دید مردان چه چیزهایی جذاب هست و بعضی از دختران از طریق تجربیات مختلف در زندگی خود به آنها می رسند و شما میتوانید با مطالعه این مقاله و یا دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند به راحتی به تکنیک های جذابیت دست پیدا خواهید کرد، بدون اینکه متحمل شکست عشقی متعددی شوید یادبگیرید که چگونه راه‌های جذاب شدن داشته باشید.

در اینجا 5 مورد از مهم ترین راه‌های جذاب شدن را بخوانید.

1. تناسب اندام و ظاهری آراسته داشته باشید

دلیل روانشناسی برای فروش لباس ها بروی مانکن ها وجود دارد و شانس فروش لباس بروی مانکن بالاتر می رود. پس این موضوع واضح هست که چه مردان و چه زن ها به دیدن بدن های خوش فرم و زیبا علاقه دارند و این حس زیباشناسی بصری به طور ناخودآگاه در وجود انسان ها وجود دارد. مردها علاقه دارند که ابتدا شخص مقابل خود را از لحاظ ظاهری بپسندند و راه رفتن در کنار یک زن زیبا را برای خود افتخاری تلقی کنند.

مرد ها در ابتدا  جذب جذابیت ظاهری و زیبایی شما می شوند و بعد از مدتی که با شما آشنا شدند عاشق شخصیت جذاب شما می شوند

هرچند برای هر قانونی استثنایی هم وجود دارد اما تقریبا تمام افراد جامعه چنین ذهنیتی دارند. خود شما چطور؟ به چه نوع مردانی علاقه دارید؟ هرچند پس از گذر سال ها و در سنین میان سالی جذابیت اخلاقی اهمیت بیشتری نسبت به جذابیت ظاهری برای مردان ایجاد خواهد شد. بهرحال به ورزش کردن و داشتن تناسب اندام، به شکل ویژه ای اهمیت دهید.

 

میخواهم یاد بگیرم هر مردی رو جذب و وابسته خودم کنم

2. داشتن شخصیت و مود مثبت مهم ترین چیز برای جذاب شدن

هرچند که آرایش کردن تاثیر بسیار زیادی بروی زیبایی شما دارد اما چیزی که می تواند توجه بیشتری به خود جلب کند داشتن شخصیت و مود مثبت در کنار زیبای های ظاهری است. شاید شنیده باشید که گفته اند زندگی با افراد خوش خلق و خوش برخورد طول عمر انسان را افزایش می دهد.

مقالات مرتبط:  خانم‌ها حتما بخوانند: 8 روش شگفت انگیز و زیرکانه برای جذب مرد

سعی کنید بروی شخصیت و حالت ذهنی و نگرش مثبت خود کار کنید. مطالب مرتبط با این موضوع را مطالعه کنید و شخصیتی مثبت اندیش داشته باشید و همیشه با انرژی و رویکرد مثبت با مسائل مختلف روبرو شوید. خودتان متوجه تغییر نگاه اطرافیان خواهید شد.

۳. راه‌های جذاب شدن با استایل پوشش زیبا

راه‌های جذاب شدن

تقریبا تمام افراد به پوشش زیبا توجه می کنند و برایشان تحسین برانگیز خواهد بود. سعی کنید در این زمینه استایل های مختلفی برای خود طراحی کنید و از دوستان خود کمک بگیرید. اغلب اوقات به مدل های مختلفی لباس بپوشید. در این صورت متوجه نگاه متفاوت و تحسین شده از سوی دیگران خواهید شد.


مقاله مرتبط: 6 راز برای عاشق کردن مردها که هیچکس به شما نخواهد گفت


اگر الان استایل مخصوصی برای خود ندارید نگران نباشید، شروع کنید و به ترکیب لباس های خود اهمیت دهید، به مرور زمان تجربه بیشتری در داشتن استایل مناسب خود پیدا خواهید کرد.

برای مردان تغییر پوشش بسیار جذاب و خوشایند است و دیدن دختران در استایل و پوشش های مختلف به نوعی آشنایی با فرد جدیدی برای آنها خواهد بود و بسیار جذاب است.

4.به کارهای ظریف مانند پدیکور ناخن توجه کنید

نکته جالبی که وجود دارد این هست که مردان از چیزهایی که مخصوص دختران هست بسیار خوششان می آید. خب پس اگر از چیزهای دخترانه لذت می برید دست به کار شوید و در سرگرم شدن با آنها کوتاهی نکنید. به جزییات توجه کنید. مثلا در انتخاب لاک ناخن حوصله زیادی خرج دهید و یا در انتخاب شامپوی موی خود دقت کنید که از چه برندی و با چه کیفیتی استفاده می کنید.

البته بعضی مردها نیز به چهره های بدون آرایش و طبیعی علاقه دارند، اگر به چنین مردانی علاقه دارید سعی کنید چنین نیز باشید و بجای آرایش چهره برای انتخاب استایل پوشش و اکسسوری های خود زمان بیشتری اختصاص دهید. با این کار شانس جذب مردی که مورد علاقه شما هست بیشتر خواهد شد.

5.راه‌های جذاب شدن با داشتن شخصیت مستقل برای خود

فرقی نمی کند که شما چطور به نظر برسید و یا چه اخلاقی را مردان می پسندند، به صدای درونی خود گوش دهید و اینکه چگونه با خودتان رفتار می کنید و زندگی می کنید بسیار جذاب تر از موارد بالا خواهد بود. موافق هستید؟ پس به خودتان اعتماد داشته باشید.


مقاله مرتبط: چگونه قدرت جذب عشق را در خودمان تقویت کنیم؟ روش های جذب عشق کدامند؟


به شکلی که مورد پسند حس درونی خوتان هست شخصیت خود را شکل دهید، ویژگی های رفتاری زیبا و جذابی برای خود را انتخاب کنید، به نوع پوشش خود براساس علایق و حس زیباشناسی خود توجه کنید و سعی کنید هرچه بیشتر در این مسائل یادگیری داشته باشید و از خودتان شخصیت بهتری بسازید. در این صورت افراد بسیار زیادی جذب شما خواهند شد.

راه‌های جذاب شدن با توجه کردن به خودتان ایجاد کنید

یکی از مواردی که هرشخصی در زندگی شخصی اش باید توجه کند این قضیه هست که همه چیز می تواند برمبنای خواسته های شما باشد. تفاوتی نمی کند که دیگران چگونه می بینند یا می اندیشند. زیرا افراد دیگر نگاه های کاملا متفاوتی خواهند داشت و شما اگر به دنبال جذب دیگران باشید ابتدا باید بروی خودتان وقت بگذارید و برای بهتر شدن خود کار کنید.

برای مدتی توجه تان را بروی خودتان قرار دهید٬ متوجه خواهید شد که افراد درستی در کنار شما قرار خواهند گرفت و تا زمانی که به خودتان اهمیت می دهید می توانید حس رضایت و خوشبختی را حس کنید. البته فراموش نکنید که ویژگی هایی مانند توجه به دیگران و مهربانی جزیی از خصوصیات مثبت شما است و باید آنها را نیز در نظر داشته باشید.

راه‌های جذاب شدن مجموعه از ویژگی هایی خواهد بود که شما در خود پرورش می دهید و به مرور زمان آن ها را بدست می آورید. برای این کار برنامه ریزی و هدف گذاری بلند مدت ۶ ماهه تا ۲ ساله را در نظر بگیرید و سعی کنید اهداف روشنی از چیزهایی که می خواهید در خود ایجاد کنید داشته باشید و در این مدت بروی رسیدن به اهداف شخصی خود تمرکز داشته باشید و آنها را دنبال کنید. شما می توانید براحتی به چیزهایی که می خواهید دست پیدا کنید اگر اهداف روشنی داشته باشید.

راه‌های جذاب شدن هر مردی را به خود جذب خواهد کرد و در اینجاست که شما بیشتر از هر کسی قدر ویژگی های عالی خود را خواهید دانست و همیشه از آنها باید مراقبت کنید.

 

مقالات مرتبط
نظــرات