مـــرکــز دانلــــــــود

نشانه های فردی که می خواهد به دروغ شما را عاشق کند

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 آبان 96 0 نظر
نظرات کاربران :

عده‌ای هستند که قصد دارند به دروغ شما را عاشق خود کنند. به چه دلیلی این کار را انجام می‌دهند، موضوع صحبت ما نیست. در این مطلب به این نشانه‌ها اشاره خواهیم کرد. شما به راحتی می‌توانید این افراد متقلب را شناسایی کنید و از شر آنها در امان بمانید.

عده‌ای در روابط سعی می‌کنند تا با نشان دادن عشق بیش از حد شما را عاشق خودشان کنند. شما تصور می‌کنید که عشق زندگی‌تان را پیدا کرده‌اید. شما از کارهایی که این مرد رویاهای‌تان برای شما انجام می‌دهد پیش دوستان‌تان تعریف می‌کنید. تصور می‌کنید در آسمان هفتم هستید. اما همه چیز دروغ است!

این رفتار معمولاً از طرف افراد خودشیفته صورت می‌گیرد که قصد کنترل رابطه را دارند. آنها با نشان دادن علاقه و عشق بیش از حد این کار را انجام می‌دهند. آنها تلاش می‌کنند شما را به این رفتارها معتاد کنند تا زمانی که چهره واقعی خودشان را نشان دادند کار از کار گذشته باشد.

نشانه‌های فردی که قصد دارد شما را به دروغ، عاشق خود کند

۱. همه چیز خیلی سریع حرکت می‌کند

اولین دیدار عاشق

خودتان را برای طوفانی از عشق آماده کنید. این فرد کاری می‌کند تا شما فکر کنید خاص‌ترین فرد روی زمین هستید. به نظر می‌رسد که او خیلی خوش شانس بوده که با شما مواجه شده است. آنها می‌گویند که شما کامل و زیبا هستید. شما آنها را تبدیل به فرد بهتری می‌کنید. همه این اتفاقات در چند هفته اول آشنایی رخ می‌دهند.

میخواهم هر پسری را جذب و وابسته خودم کنم!

۲. با شما در مورد آینده‌ای خیلی دور صحبت می‌کند

آینده

او با شما در مورد مراسم ازدواج و نامزدی و تمام چیزهایی که یک زوج جوان برای آن نقشه می‌کشند، صحبت می‌کند. این در حالی است که او را فقط ۳ هفته پیش ملاقات کرده‌اید. شما حتی شناختی بر خانواده او ندارید و شاید تاریخ تولد او را نمی‌دانید.

مقالات مرتبط:  چطور مردانی که به دنبال ازدواج با دختر پولدار هستند شناسایی کنیم؟

اگر خود را در حال برنامه‌ریزی برای آینده می‌بینید، بدون اینکه حتی یکدیگر را شناخته باشید باید بدانید او قصد دارد تا شما را عاشق و وابسته کند.

۳. شما را زیر بار هدایا و محبت خود غرق می‌کند

هدیه عاشق

گل، شکلات، تعریف و تمجید و … همه جز نقشه بزرگ‌تر اوست. به کارهای رمانتیک اغراق‌آمیزی که در جمع انجام می‌دهد یا پیا‌م‌هایی که در آن مرتب حال شما را می‌پرسد، توجه کنید!

اینها همه رفتارهایی است که شما آرزو داشتید یک مرد با شما داشته باشد و حالا آنها در حال رخ دادن هستند. دیگر نمی‌توانید جلوی دوستان خود، پز او را ندهید. اما خبر ندارید که گرفتار شده‌اید.

۴. به نظر می‌رسد او با همه حرف‌های شما موافق است

عاشق
در ابتدای رابطه چنین فردی با هر چه شما به آن علاقه دارید، موافق است. به عنوان مثال: چرا که نه! بیا برویم تئاتر ببینیم، من عاشق این هستم که تو چقدر احساساتی هستی.


مقاله مرتبط: 4 نشانه از اینکه دچار عشق یک طرفه شده‌اید


همه این حرف‌ها دروغ است! او فقط در ابتدا با تمام حرف‌های شما موافق است. در ادامه کلمه نه را بیشتر خواهید شنید.

۵. کلمه دوستت دارم و عاشقتم را خیلی زود خواهید شنید

عاشق پیشه

وقتی همه چیز سریع پیش می‌رود جای تعجب ندارد که کلمه دوستت دارم , عاشقتم,تو دنیای منی,تو نفس من هستی را زود بشنوید. بعد از چند هفته شروع به گفتن آن می‌کند و بعد از آن مرتب این کلمه را تکرار خواهد کرد و شما را هیپنوتیزم می‌کند.

اگر کلمات بالا را  قبل از گذشت چند ماه به زبانش جاری شد احتمال خطر زود عاشق شدن وجود دارد.

۶. همیشه شما در حال صحبت کردن هستید

صحبت کردن
او به شما پیام می‌دهد تا فقط بگوید که به فکر شما بوده است. او به شما پیام می‌دهد تا بگوید که چقدر قرار ملاقات خوبی با شما داشته است. هر روز و هر شب به شما صبح به خیر و شب به خیر می‌گوید. حتی چند بار پشت سر هم پیام می‌دهد در حالی که شما حتی وقت جواب دادن به آن را نیز ندارید.

مقالات مرتبط:  نشانه های پسر عاشق را از کجا بفهمیم؟

صحبت کردن در تمام اوقات برای زوج‌هایی که در دوره ماه عسل هستند کاملاً طبیعی است اما یک فرد متقلب وارد مرحله‌ای دیگر می‌شود. اگر به پیامکش جواب ندهید، سراغ تلگرام، واتس اپ و … می‌رود.

خلاصه اینکه او می‌خواهد مرتب در تماس باشد و شاید این بامزه به نظر برسد اما اگر برای چند ماه ادامه پیدا کند نشانه خطرناکی است.

۷. بیش از حد خوب به نظر می‌رسد

عاشق خوب

هر بار که به او نگاه می‌کنید، لبخند می‌زنید. شما همه جا از اینکه او چقدر (مرد یا زن) کاملی است، صحبت می‌کنید. مرتب از خود می‌پرسید: چطور شد که من اینقدر شانس آوردم؟ در خوبی های آن غرق میشود اما متوجه نمی شوید

اما به یاد داشته باشید اگر چیزی خیلی خوب به نظر می‌رسد، در واقع اینطور نیست. او آنقدر خالصانه به شما عشق می‌ورزد که حتی زمانی که او چهره واقعی‌اش را نمایان می‌کند تصور می‌کنید که این فقط یک دوره کوتاه است و همه چیز دوباره درست خواهد شد.

۸. دوره ماه عسل به یکباره خاتمه می‌یابد

ماه عسل
ناگهان رابطه‌ی رویایی شما تبدیل به کابوس می‌شود. به جای تعریف و تمجید مرتب توهین و انتقاد می‌شنوید. به جای پیامک‌های دوستت دارم به شما پیام می‌دهد که کجا هستید و چکار می‌کنید.

به جای محبت، رفتاری سرد را خواهید دید که سبب می‌شود تا برای بدست آوردن عشقش بیشتر تلاش کنید. آن عشق‌های اولیه تبدیل به سوء استفاده‌ی عاطفی می‌شود. آنها می‌دانند شما معتاد شده‌اید و برای خوشحال کردن‌شان هر کاری می‌کنید تا همه چیز مثل روزهای اولش بشود.

چطور از این شرایط رهایی پیدا کنیم؟

وقتی متوجه می‌شوید که عاشق یک فرد متقلب شده‌اید، به طور قطع قلب‌تان خواهد شکست. درست مثل رابطه با یک فرد خودشیفته است. شما تلاش می‌کنید تا فردی که در ابتدا با او آشنا شده بودید را پیدا کنید. اما تفاوت در اینجاست که این فرد از روز اول کس دیگری بوده است.


مقاله مرتبط: 10 نشانه برای رسیدن به پایان رابطه عاشقانه


البته اگر فرد مقابل شما ۱ یا ۲ نشانه بالا را دارد به معنای متقلب بودن او نیست. اما اگر با تمام شرایط بالا روبه‌رو هستید بهتر است کاری بکنید. حتی ممکن است خودتان تا حالا پی به این موضوع برده باشید. چنین رابطه‌ای به شدت غیرمتعادل است چرا که نیمی از اوقات در حال دریافت عشق و محبت هستید و نیمی دیگر را منتظر دریافت سیلی از انتقاد و تخریب هستید. نمی‌دانید که باید چه کار کنید و رفته رفته خودتان را خواهید باخت.

در اولین قدم، نشانه‌ها‌ را تشخیص بدهید. بعد از اینکه ذهن‌تان روشن شد رابطه را قطع کنید. به احتمال زیاد مدتی را باید به سوگواری بپردازید (درست مثل از دست دادن یک عزیز می‌ماند). اما همه چیز درست خواهد شد.

مقالات مرتبط
نظــرات