مـــرکــز دانلــــــــود

صفر تا صد راه های جذب مردان که زنان ایرانی از آن بی خبر هستند!

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : دوشنبه 26 آذر 97 0 نظر
نظرات کاربران :

بسیاری از خانم‌ها در پی یافتن راه های جذب مردان هستند اما اطلاعاتی در مورد اخلاق و روحیات مردان ندارند. اطلاع از تفاوت‌های روحی و جسمی زنان با مردان در شناخت بیشتر مردها بسیار موثر است و می‌تواند زن را در جذب مرد بسیار کمک کند. اگر شما نیز به دنبال یافتن روش‌هایی هستید که شما […]

بسیاری از خانم‌ها در پی یافتن راه های جذب مردان هستند اما اطلاعاتی در مورد اخلاق و روحیات مردان ندارند. اطلاع از تفاوت‌های روحی و جسمی زنان با مردان در شناخت بیشتر مردها بسیار موثر است و می‌تواند زن را در جذب مرد بسیار کمک کند. اگر شما نیز به دنبال یافتن روش‌هایی هستید که شما را در نگاه مردان جذاب جلوه دهد تا انتهای این مطلب با ما باشید تا روش‌هایی را به شما ارائه دهیم که می‌تواند در جذابیت شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

1- برای جذب مردان پرانرژی باشید

برای جذب مردان پرانرژی باشید

مردان در هر دوره سنی که باشند عاشق هیجان هستند و تنها با کارهای هیجانی است که می‌توانند انرژی درونی خود را تخلیه کنند به همین علت است که دختران کم سن و سال و پرانرژی در جذب مردان بسیار موفق‌تر هستند. پس توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید مردان را جذب کنید به هیچ عنوان در مقابل آن‌ها خودتان را مایوس و ناامید نشان ندهید چرا که آن‌ها به شدت از این رفتار فراری‌اند و با این کار مردها را از خود دل‌زده خواهیدکرد در عوض برای جلب توجه بیشتر همیشه پرانرژی و شاداب ظاهر شوید. این مورد یکی از بهترین راه های جذب مردان است.

میخواهم یاد بگیرم مرد مورد علاقه ام را مجذوب و وابسته خودم کنم

2- تکنیک تطابق صدا بر اساس روانشناسی عشق

یکی از راه های جذب مردان کپی کردن حالت بدنی برای به وجود آوردن تفاهم و همدلی است، اما برای اینکه یک تفاهم موثرتر به وجود بیاورید باید لحن، زیر و بمی، آهنگ و توقف های صدای مرد و حتی عبارت هایی که استفاده می کند را تقلید کنید.

بسیار مهم است که ذهن خودآگاه فرد مورد علاقه تان متوجه نشود که در حال تقلید صدای او هستید. موارد زیر چند مثال از عادت های صحبت کردن هستند که می توانند با هم هماهنگ شوند:

بعضی از افراد سریع صحبت می کنند در حالی که دیگران آرام صحبت می کنند.

بعضی از افرد پس از ادا کردن چند کلمه مکث می کنند.

بعضی از افراد عبارت مشابه ی را چندین و چند بار در طول صحبت خود تکرار می کنند.

بعضی از افراد هنگام صحبت از حرکات دست زیادی استفاده می کنند.

قانون به جود آوردن تفاهم بسیار ساده است: هر رفتاری که می توانید را تقلید کنید بدون این که به فرد رو به رویتان اجازه دهید متوجه مقصود شما شود. یک تفاهم موفق زمانی به وجود می آید که فرد مورد علاقه تان فکر کند شما به هم شباهت دارید بدون اینکه بداند چرا.

3- سرگرمی‌های موردعلاقه‌اش را دنبال کنید

برای جذب مردان سرگرمی‌های موردعلاقه‌اش را دنبال کنید

اگر می‌خواهید با یک راه حل ساده مردی را جذب کنید در سرگرمی‌های موردعلاقه‌اش او را همراهی کنید. مردان نسبت به دخترانی که همیشه یکنواخت هستند و هیچ تحرکی در زندگی آن‌ها دیده نمی‌شوند تمایلی ندارند پس سعی کنید علاوه بر چیزهایی که خودتان به آن‌ها علاقه‌مند هستید به آنچه که او نیز دوست دارد علاقه نشان دهید.

مثلا گاهی با او به تماشای ورزش بنشینید یا با هم بازی ویدیویی و سایر کارهای مشابه را انجام دهید. این کار باعث می‌شود که مردان بیش از پیش جذب شما شوند.


مقاله مرتبط: مهم‌ترین علل سرد شدن مرد چیست؟ و چطور سردی را از بین ببریم؟


4- به خودتان برسید

یکی دیگر از چیزهایی که به سادگی هر مردی را به طرف یک زن می‌کشد و یکی از موثرترین راه های جذب مردان است، توجه به ظاهر و آراستگی ظاهری اوست. مردان به زنانی که به زیبایی و آراستگی خود اهمیتی نمی‌دهند زیاد تمایل نشان نمی‌دهند پس اگر قصد جلب توجه یک مرد را دارید توجه به ظاهر خود را فراموش نکنید.

علاوه بر این پوشیدن لباس جذاب و زیبا نیز بر جذب مردان بسیار تاثیرگذار است چرا که چشم‌های یک مرد راه نفوذ به قلب او است. انتخاب رنگ لباس نیز یک فاکتور مهم است، انتخاب لباس‌های رنگی و روشن مردان را بیشتر جذب می‌کند.

5- حرکات و زبان بدن 

یکی دیگر از نکات مهمی که باید به یاد داشته باشید استفاده از زبان بدن در مقابل مردان است. شما با زبان بدن می‌توانید بسیاری از مطالبی که با حرف زدن منتقل نمی‌شود را به مرد انتقال دهید. لبخند بزنید، شنونده خوبی باشید، ارتباط چشمی برقرار کنید و عکس‌العمل مناسب را به حرف‌های شخص مقابل نشان دهید.

6- اعتماد به نفس داشته باشید

یکی دیگر از راه های جذب مردان که بسیار موثر است اعتماد به نفس است. زنانی که دارای اعتماد به نفس هستند نسبت به زنانی که احساس خوبی به خودشان ندارند توانایی بیشتری در جلب توجه مردان دارند. برای این کار تظاهر نکنید چرا که دیر یا زود از حالت نقاب‌گونه خسته می‌شوید و آن چیزی که در باطن شما است آشکار خواهد شد.

به جای تظاهر ابتدا افکار منفی را از خود دور کنید و به خودتان شهامت بدهید که اشتباه کنید و برای انجام اشتباه‌هایتان خودتان را سرزنش نکنید. در نهایت اعتماد به نفس شما بالاتر می‌رود و به راحتی می‌توانید قلب مرد دلخواهتان را تسخیر کنید.

7- لبخند بزنید

برای جذب مردان لبخند بزنید

معمولا مردان جذب زنانی می‌شوند که خنده‌رو هستند و زنان جدی جذابیت زیادی برای مردان ندارند. دلیل این مسئله آن است که مردان به طور ذاتی دوست دارند بتوانند زنان را بخندانند و در صورتی که در این کار موفق نشوند احساس خوبی نسبت به زن نخواهند داشت برعکس مردان با خنداندن زن‌ها احساس بسیار خوبی پیدا می‌کنند. پس اگر به دنبال راه های جذب مردان هستید لبخند زدن را فراموش نکنید.

مقالات مرتبط:  چگونه سر صحبت را با پسر مورد علاقه خود باز کنیم؟

8- شنونده خوبی باشید

یکی از راه های جذب مردان که خانم ها خیلی توجه نمیکنند شنونده بودن است. بین خوب شنیدن و خوب گوش دادن تفاوت زیادی وجود دارد. در واقع شنیدن، چیزی فراتر از یک گوش دادن معمولی و سکوت کردن به هنگام حرف زدن شخص مقابل است. شما زمانی یک شنونده خوب هستید که به حرف‌های شخص مقابل کاملا گوش فرا دهید احساسش را درک کنید، تفکر و نظرهای خودتان را کنار بگذارید و به هیچ عنوان پیش‌داوری نکنید.

علاوه بر این به یاد داشته باشید در صورتی که مردی از شما تقاضای کمک نکرده است سعی در راهنمایی کردن او نداشته باشید. این کار به جای جذب مردان باعث ایجاد دافعه می‌شود و مرد احساس می‌کند که شما می‌خواهید مانند یک مادر بر کارهای او نظارت داشته باشید و این کار را بیشتر کنترل کردن می‌داند تا نگرانی یا هر چیز دیگری.

9- زنان با احساس جذاب‌ترند

برای جذب مردان زنان بااحساس جذاب‌ترند

زنانی که عواطف خود را زیاد کنترل نمی‌کنند و در ابراز احساسات دست و دل باز اند ممکن است گاهی حتی از زنان زیبا یا باهوش نیز جذاب‌تر به نظر برسند. مردان از بودن و صحبت کردن با زنی که مهربان است و عواطفش را بی‌پرده بیان می‌کند بسیار لذت می‌برند. در عوض زنی که احساسات ضعیف‌تری دارد این احساس را به مرد می‌دهد که هیچ تفاوتی با دوست، همکار یا هر فرد عادی دیگری ندارد و درنتیجه جذابیتی برای او نخواهد داشت.

سعی کنید لحن آرام و تاثیرگذار داشته باشید و در هنگام ناراحتی و عصبانیت خودتان را کنترل کنید زیرا سروصدا کردن و رفتار غیرعادی در زمان عصبانیت شما را بی‌اراده و ضعیف جلوه می‌دهد. به جای بروزدادن عصبانیت می‌توانید به‌آرامی با او صحبت کنید و او را مجذوب خود کنید. این روش نیز یکی از راه های جذب مردان است که بسیار خوب عمل می کند.


مقاله مرتبط: روش های جدیدی که مرد بی احساس را عاشق و دلباخته خود کنید!


10- روی پای خود بایستید 

زنان مستقل و قوی برای مردان جذابیت خاصی دارند. بیش از حد خودتان را وابسته به کسی یا چیزی نشان ندهید. البته به این نکته توجه کنید که در این حالت زیاده‌روی نکنید زیرا مردها از این که گاهی به یک زن کمک کنند احساس خوشایندی پیدا می‌کنند.

البته توجه کنید که استقلال شما به گونه‌ای نباشد که برای مسائل احساسی هم شما را سرد و بی توجه نشان دهد بلکه نشان دهید با این که در بسیاری از کارها استقلال دارید نیازمند دریافت محبت از سوی او هستید و دوست دارید در امور مختلف از او کمک بگیرید.

11- با بچه‌ها خوش اخلاق باشید

برای این که مردی به شما توجه کند سعی کنید با بچه‌ها دوست باشید و به آن‌ها محبت کنید این کار به این دلیل جزو راه های جذب مردان است که اگر مردی به دنبال تشکیل خانواده باشد مسلما زنی را برای همسری انتخاب خواهد کرد که توانایی برخورد مناسب با کودکان و آمادگی تشکیل خانواده را داشته باشد.

12- سخت‌کوش باشید

منظور از سخت‌کوشی این نیست که ساعت‌های زیادی را مشغول به کار باشید یا این که همزمان چند شغل داشته باشید بلکه به این معنی است که در شغل خود خوب عمل کنید و مدت‌زمان زیادی را در آن شغل مشغول باشید. این باعث می‌شود که مرد احساس کند به قدری تلاش‌گر هستید که بتوان در صورت لزوم از شما درخواست کمک کرد.

13- مرموز بودن یکی از راه های جذب مردان

مردان از زنانی که مبهم و پر رمز و راز هستند بیشتر خوششان می‌آید و بیشتر جذب آنان می‌شوند. بنابراین اگر می‌خواهید که مردی مجذوب شما باشد و برای در کنار شما بودن تلاش کند سعی کنید همه جوانب زندگی خود و احساساتان را برای او برملا نکنید تا همیشه برای دانستن بیشتر درمورد شما و بودن با شما تمایل داشته باشد. لزومی ندارد که مدام درمورد کارهای خود به او توضیح دهید و یا این که همیشه در دسترس باشید، اجازه بدهید که به فکر شما بیفتد تا خودش حال شما را جویا شود.


مقاله مرتبط: نشانه های دلتنگی در مردان چیست؟ چطور مرد را دلتنگ خود کنیم؟


14- از آن‌ها قدردانی کنید

مردها هنگامی از انجام یک کار لذت می‌برند که بتوانند به وسیله آن کار زن را خوشحال کنند. اگر می‌خواهید که توجه مردی را به خود جلب کنید و او را بیشتر به سمت خود بکشید وقتی برای شما کاری انجام می‌دهد از او تشکر کنید تا احساس کند مفید واقع شده است. قدردانی نکردن از محبت‌ها و کارهای یک مرد روی اعتماد به نفس او بسیار تاثیر می‌گذارد چرا که این احساس را به او منتقل می‌کند که نمی‌تواند کارهایش را درست انجام دهد.

همچنین فراموش نکنید که برای جلب توجه بیشتر از خصوصیات اخلاقی خوب او تعریف و تمجید کنید. به او یادآوری کنید که چقدر باهوش است و توانایی او در مدیریت اوضاع تا چه حد برای شما جذاب است این تعریف‌ها باعث می‌شود که مرد برای بیش از پیش بهتر شدن تشویق شود.

15- هوش بالا در جذب مردان موثر است

مردان از زنانی که میزان هوش بالایی دارند و با سیاست‌های زنانه آشنایی دارند بیشتر خوششان می‌آید پس چنانچه می‌خواهید یک مرد را همیشه در دستان خود نگه دارید و یا این که مردان بیشتری به سمت شما جذب شوند روی افزایش ضریب هوشی خود کار کنید چرا که این کار باعث می‌شود مردان فکر کنند شما تفکر و اندیشه عمیق‌تری دارید. البته تحقیقات ثابت کرده است که برخلاف زنان که مردهای نابغه را می‌پسندند، مردها زنان خیلی باهوش را نسبت به زنان باهوش کمتر می‌پسندند چرا که این مسئله را تهدیدی برای غرور خود می‌دانند.

مقالات مرتبط
نظــرات