مـــرکــز دانلــــــــود

سیاست زن: 11 سیاست زنانه که هر خانمی به آن نیاز دارد (جذب مردان)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 24 مرداد 99 0 نظر
نظرات کاربران :

راه‌های زیادی برای جذب کردن مردان وجود دارد. بسیاری از آن‌ها بسیار ساده و پیش پا افتاده هستند و همه زنان می‌توانند به راحتی آن موارد را عملی کنند. در این مقاله قصد داریم به آن دسته از سیاست زن بپردازیم که به خانم‌ها کمک می‌کند تا مرد موردعلاقه‌شان را به خود جذب کنند و […]

راه‌های زیادی برای جذب کردن مردان وجود دارد. بسیاری از آن‌ها بسیار ساده و پیش پا افتاده هستند و همه زنان می‌توانند به راحتی آن موارد را عملی کنند. در این مقاله قصد داریم به آن دسته از سیاست زن بپردازیم که به خانم‌ها کمک می‌کند تا مرد موردعلاقه‌شان را به خود جذب کنند و کاری کنند تا او وقت و انرژی بیشتری برای آن‌ها بگذارد. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

1- اعتماد به نفس داشته باشید

اعتماد به نفس داشته باشید

اولین چیزی که مردان را به زنان جذب می‌کند، اعتماد به نفس آن‌ها است. فردی که اعتماد به نفس نداشته باشد، نمی‌تواند کسی را به خود جلب کند زیرا در مرحله اول، این خودش است که باید شیفته شخصیتش شود. تا زمانی که کسی خود را قبول نداشته باشد، نمی‌تواند کاری کند که دیگران او را بپسندند. داشتن اعتماد به نفس مهم‌ترین سیاست زن در جذب مردان است.

برای این که اعتماد نفس خود را بالا ببرید، می‌توانید کارهای مختلفی کنید. همه انسان‌ها ویژگی‌های مثبت و منفی دارند. شما نیز از این امر مستثنا نیستید. خودتان را همان گونه که هستید بپذیرید و دوست داشته باشید. با این حال، همیشه در راه ارتقای شخصیتی خود تلاش کنید و اجازه ندهید در یک جا بمانید و درجا بزنید.

میخواهم یاد بگیرم هر مردی را مجذوب و وابسته خودم کنم

2- تلاش در راستای ارتقای شخصیتی

همان طور که پیش‌تر گفته شد، با وجود این که هر فرد باید خود را دوست داشته باشد و اعتماد به نفس خود را بالا ببرد، ارتقا و توسعه شخصیتی هم باید در اولویت‌های او قرار بگیرد. هیچ کسی دوست ندارد با فردی در ارتباط باشد که هیچ تلاشی برای بهتر شدن نمی‌کند. یکی از مهم‌ترین قدم‌هایی که یک زن در راستای اعمال سیاست زن در جذب مرد باید بردارد این است که نشان دهد نمی‌خواهد فردی تکراری و خسته‌کننده باشد.

همیشه سعی کنید چیزهای جدید یاد بگیرید، کتاب‌های روز دنیا را بخوانید، از علم و فناوری دور نباشید. به خودتان ارزش دهید و به کارهایی بپردازید که دوستشان دارید. کسانی که به دنبال پیشرفت شخصیتی نیستند، اغلب انسان‌های کسل‌کننده‌ای هستند. مسلماً کسی دوست ندارد با فردی خسته‌کننده هم‌صحبت شود.

3- به ظاهر خود اهمیت دهید

به ظاهر خود اهمیت دهید

اولین چیزی که یک فرد در شما می‌بیند، ظاهرتان است. چه شما و چه شخصی دیگر، در ابتدای ملاقات با یک فرد، هیچ ایده‌ای از آن چه درون ذهن دیگری می‌گذرد ندارید. در نتیجه، شما باید در ابتدا با ظاهر خود جایگاهی در دل دیگری پیدا کنید. منظور ما این نیست که در پوشش و آرایش و آراستگی افراط کنید.

لباس‌های خوبی انتخاب کنید، سعی کنید به هارمونی رنگ‌ها توجه کنید و لباس‌هایتان را ست کنید. کسی آرایش زیاد را دوست ندارد اما کمی از آن گاهی لازم است. هیچ کسی یک فرد شلخته و نامرتب را دوست نخواهد داشت. در نتیجه، از جمله مهم‌ترین سیاست زن در جذب مردان، رسیدگی به ظاهر و آراستگی است.

مقاله مرتبط: مهم‌ترین علل سرد شدن مرد چیست؟ و چطور سردی را از بین ببریم؟

4- اصل را بر منطق بگذارید

در جامعه ما و جوامع سنتی جا افتاده است که زنان موجوداتی ظریف و احساساتی هستند. همین امر موجب می‌شود زنان را ضعیف فرض کنند و بخواهند آنان را تحت سلطه خود دربیاورند. همیشه اصل را بر منطق بگذارید و عاقلانه فکر و عمل کنید.

این سیاست زن به شما کمک می‌کند تا مردانی عاقل را به سمت خود جذب کنید، مردانی که می‌توانند تصمیماتی درست و منطقی در زندگی بگیرند. مردان می‌ترسند که همسرشان در جمع و مهمانی‌ها باعث خجالت او شود. در نتیجه، ترجیح می‌دهند فردی را انتخاب کنند که بتواند مانند انسانی بالغ رفتار کند.

5- ارتباط خوب با بچه‌ها

ارتباط خوب با بچه‌ها

دیگر سیاست زن که در جذب مرد موردعلاقه خود می‌توانید به کار ببرید، این است که نشان دهید به وقت ‌گذرانی با کودکان علاقه دارید. بسیاری از افراد علاقه‌ای به بازی با فرزندان دیگران ندارند و ممکن است حوصله کودک دیگری را نداشته باشند؛ اما مسلماً فرزند خود فرد چیز دیگری است.

با این حال، مرد موردعلاقه شما نمی‌تواند چنین چیزی را درون شما تشخیص دهد. در صورتی که حتی وقت‌گذرانی با کودکان را دوست ندارید، گاهی به آن‌ها ابراز محبت کنید؛ زیرا این گونه مرد احساس می‌کند که آن زن می‌تواند برای تشکیل خانواده فرد مورد اعتماد و خوبی باشد. در نتیجه، نظرش را جلب خواهید کرد.

6- شما مادر او نیستید

گاهی توجه بیش از حد و افراطی نشان‌دهنده کنترل کردن فرد موردنظر است. مردان دوست ندارند زیاد از حد کنترل شوند و تمام کارهای آنان را فرد دیگری انجام دهد. همیشه یادتان باشد شما مادر همسر و مرد موردعلاقه خود نیستید. قوانین سیاست زن به شما می‌گوید که باید تنها در نقش همسر و دوست او باشید. نیازی نیست مدام به دنبال او بیافتید، به او غذا دهید، وقت داروهایش را گوشزد کنید، وسایلش را مرتب کنید.

اجازه دهید کارهای شخصی‌اش را خودش انجام دهد. برخی از مردان این گونه بد عادت می‌شوند و انتظاراتشان بالا می‌رود. برخی از آن‌ها هم کم‌کم همه کارها را به دوش همسر خود می‌اندازند. مردان دوست دارند با زنی باشند که عادی رفتار می‌کند، در همه کارها سرک نمی‌کشد و به او فضایی برای «با خود بودن» می‌دهد.

7- داشتن استقلال

سیاست زن

اگر زنی هستید که به دیگران وابسته‌اید، نمی‌توانید از پس کارهایتان برآیید و همیشه منتظر هستید تا فرد دیگری دستتان را بگیرد، نمی‌توانید در جذب مرد موردعلاقه‌تان موفق عمل کنید. مردان سالم و عاقل، به سمت زنی کشیده می‌شوند که استقلال داشته باشد، شاغل باشد و از پس کارهای ساده خود برآید. البته همان طور که گفتیم، مردی سالم، عاقل و بالغ به سمت چنین زنی جذب می‌شود.

مردان بیمار بسیاری هستند که به دنبال زنان ضعیف و دست و پا چلفتی می‌گردند تا بتوانند بر او سلطه‌گری کنند. مردان نیز به کمک احتیاج دارند و دوست دارند در کارها با همسر و زن موردعلاقه خود مشورت کنند و از او کمک بگیرند.

8- نیازی نیست همیشه در دسترس باشید

منظور ما این نیست که به مرد موردعلاقه خود بی‌محلی کنید و روزها با او حرف نزنید. شما کارهای شخصی برای انجام دادن دارید. نیازی نیست هر لحظه در دسترس باشید، به تماس‌های او پاسخ دهید و سایر کارهای خود را به خاطر ملاقات با او کنسل کنید. به او نشان دهید که شما اولویت‌های دیگری هم در زندگی خود دارید و نمی‌توانید تمام فکر و ذهنتان را فدای او کنید.

9- روراست باشید

سیاست زن

حتماً شما هم بسیار شنیده‌اید که می‌گویند زنان بسیار پیچیده هستند و هر حرفی می‌زنند باید برعکس آن را عمل کنید زیرا منظور خود را مستقیماً نمی‌رسانند! این حرف کاملاً اشتباه است و اگر زنی چنین رفتار می‌کند دلیل نمی‌شود که آن را به همه خانم‌ها بسط دهیم و این مسئله را ویژگی جذابی بدانیم.

مردان دوست ندارند وارد مسائل پیچیده شوند و می‌خواهند همسرشان با آن‌ها راحت باشد و حرف دلش را مستقیم بزند. به مرد موردعلاقه خود نشان دهید که خواسته‌ها و نیازهای خود را با او به سادگی در میان خواهید گذاشت و از پیچیده کردن مسائل خودداری خواهید کرد. این سیاست زن نشان از آن است که شما به مرد خود اعتماد دارید و با او راحت هستید. این امر نشان می‌دهد چقدر با او رابطه‌ای دوستانه دارید.

10- هیجان و آرامش، هر دو در کنار هم

همیشه سعی کنید سرحال و سرزنده باشید. به کارهایی بپردازید که برایتان جذاب و هیجان‌انگیز هستند. علایق خود را به مرد موردعلاقه‌تان نشان دهید. در عین حال، در برخی از مواقع و جایگاه‌ها سعی کنید سکوت کنید و مانند زنی بسیار متین رفتار کنید. در واقع، طوری عمل کنید که به مردتان ثابت شود که شما وقت‌شناس هستید و میدانید در کجا چگونه رفتار کنید.

مسلماً مردان دوست ندارند همیشه با زنی ساکت باشند که هیچ هیجانی را در زندگی دوست ندارد. اگر درون‌گرا یا برون‌گرا هستید، سعی کنید تعادلی در این ویژگی ایجاد کنید و همیشه گوشه‌گیر یا در حال تحرک نباشید.

11- دوستان و اقوام را فراموش نکنید

دوستان و اقوام را فراموش نکنید

بسیاری از زنان بعد از آشنایی با یک مرد یا ازدواج، تمام فکر و ذهن خود را درگیر آن شخص می‌کنند. این زنان دوستان خود را فراموش می‌کنند. زیاد با فامیل‌ها و آشنایان خود معاشرت نمی‌کنند و اغلب روابط دوستی خود را پایان می‌دهند. این بزرگ‌ترین اشتباهی است که یک زن می‌تواند انجام دهد. شما یک موجود اجتماعی هستید. نیاز به ارتباط برقرار کردن با دیگران دارید. چرا با دوستان و اقوام همسر خود معاشرت می‌کنید و روابط خود را کنار می‌گذارید؟

اغلب زنان به خواست خود این اشتباه بزرگ را مرتکب می‌شوند. برخی دیگر نیز به خاطر نظر مردشان روابط دوستی خود را قطع می‌کنند. اگر مردی از شما بخواهد دوستانتان را کنار بگذارید، آدم درست و معقولی نیست. پس در انتخاب خود تجدیدنظر کنید و این سیاست زن را در پیش بگیرید. آن مرد این گونه متوجه می‌شود که شما فرد تنهایی نیستید و سعی می‌کند بیشتر برای شما وقت بگذارد تا شما را به سمت خود بکشد.

جمعبندی

ویژگی‌های زیادی در زنان وجود دارد که مردان را به سادگی به سمت آنان جذب می‌کنند. کافی است آن‌ها را بشناسید و با سیاست زن خود این ویژگی‌ها را به کار ببندید. مهم‌ترین ویژگی داشتن اعتماد به نفس و استقلال شخصیتی است. در این مقاله به برخی از راه‌های جذب مردان اشاره کردیم.

اگر به این ویژگی‌ها نگاه کنید، متوجه خواهید شد که آن‌ها مواردی عادی هستند که در هر فرد سالمی وجود دارند. بسیاری از زنان به خاطر فرهنگ و جامعه و در ارتباط بودن با فردی ناسالم، از عملی کردن آن‌ها محروم می‌شوند.

مقالات مرتبط
نظــرات